Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.


tripipi

(¬_¬)
Global Moderator

Zawartość

5605

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  5605
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2870 Pro

O tripipi

 • Ranga
  (¬_¬)
 • Urodziny 27.09.1985
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Metody kontaktu

 • Telegram
  tripipi

O użytkowniku

 • Płeć
 • Lokalizacja
  Kekistan

Ostatnio na profilu byli

19536 wyświetleń profilu
 1. Zapraszamy w przyszłości z poprawiona aktywnością w dziale.
 2. Jak wyżej. Utrzymaj swoja aktywność, a przede wszystkim zacznij wysyłać jakieś raporty bo zupełnie tego nie robisz, na forum prócz aktywności trzeba by też zadbać o porządek w działach. Zapraszamy w przyszłości.
 3. https://www.mpcforum.pl/topic/1629790-rezydent-youtuber/ + W dziale publikujemy tylko filmy, nie wrzucamy linków do profili.
 4. Reklamy. Nadano w profilu.
 5. kanał

  W dziale nie reklamujemy kanałów.
 6. https://www.mpcforum.pl/topic/1629478-dramat-w-polskim-busie/
 7. Spam o niskiej wartości merytorycznej celem uzyskania odpowiedniej ilości postów do założenia tematu w publikacjach. Nadano w profilu.
 8. Nie. Na forum nie dajmy ostrzeżeń za wypowiadanie się w starych tematach. Od dawna na forum nie ma czegoś takiego jak odkop. Póki post nie łamie regulaminu, to nie ma mowy o otrzymaniu ostrzeżenia.
 9. zxc

  W dziale publikujemy tylko filmy własnego autorstwa, nie wolno reklamować kanałów YT. https://www.mpcforum.pl/topic/172600-regulamin-lokalny-działu-filmy-użytkowników-mpcforum/
 10. Nasz forum posiada własny Discord oraz TS3, dzięki którym można się komunikować w grze, a przede wszystkim ten dział nie jest od reklamy.
 11. zxc

  Handel poza działem Giełda MPC jest zabroniony.
 12. Trochę po czasie, ale... Z FW 5.0 są problemy, jedni nawet nie mogą uruchomić konsoli, sam miałem problem z instalacją... konsola sama z siebie podczas instalacji wywaliła jakiś błąd i zaczęła się odbudowa bazy danych. Całe szczęście wszystko działa ok. Nawet sprawdzałem na pozostałych dwóch kontach czy nie występuje u mnie też ten błąd. Trochę czytałem i niestety nigdzie nie zauważyłem aby ktoś miał identyczny problem po aktualizacji jak Ty. Osobiście bym zrobił sobie backup danych z drugiego konta na pendrive i je usunął, a następnie założył od nowa. Być może problem zniknie, a być może nie. Jeśli faktycznie w ustawieniach nie masz nałożonych żadnych ograniczeń na drugie konto, a samo konto jest założone na osobę pełnoletnią, to ja niestety ale więcej nie jestem w stanie ogarnąć co jest przyczyną. Może spróbuj napisać na oficjalnym blogu/forum PlayStation są tam też osoby z polskiego supportu. Możesz też pisać bezpośrednio do supportu Sony.
 13. zxc

  Publikujemy tylko filmy własnego autorstwa, nie wolno reklamować kanałów YT. https://www.mpcforum.pl/topic/172600-regulamin-lokalny-działu-filmy-użytkowników-mpcforum/
 14. zxc

  Publikujemy tylko filmy własnego autorstwa, nie wolno reklamować kanałów YT.
 15. https://www.mpcforum.pl/topic/242300-znalazłeś-ciekawy-zabawny-film-wchodź/

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10712094
Tematy: 1518729
Użytkowników: 1189666
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: nowiczjuszek