Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START: SOBOTA 19:00] VULCANUS - EXP: 100X, DROP: 50% || SEASON: 6, EP: 3


Ozirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy tylko ja mam problem z wejsciem na server? klikam na server vulcanusa i z automatu dostaje dc ;/

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

  • Odpowiedzi 526
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jesteśmy w trakcie przenoszenia na nową maszynkę. Jutro do godzin wieczornych wszelkie problemy z logowaniem znikną.

 

 

@ Dla osób nie wtajemniczonych w to co się dzieje to wyjaśniam już.... AWHOST - nasza serwerownia była jest traktowana ogromnym atakiem od soboty. Nie ma nawet minuty przerwy od ataku, a siła ataku sięga do 80gb/s. Zmieniamy hosting --> jesteśmy w trakcie przenoszenia wszystkiego. Jutro z rana wszystkie osoby które zostawiły wiadomości dostaną na nie odpowiedzi. Pozdrawiam ziomale i ziomalki.

 

 

@ OTRZYMALIŚMY DEDYKA JUŻ DZISIAJ TAKŻE PRZYSTĘPUJĘ DO WGRANIA WSZYSTKIEGO NA NOWYM HOŚCIE.

Opublikowano

Tak w tej chwili dużo osób ma  ten sam problem z DC po wejściu pisali już o tym na serwerze.

A serwer  ogólnie szczerze polecam B)

 

Adminie wiec jeśli polowa nie może grac a czesc gra to proponuje całkowity OFF zrobić do jutra  i ponaprawiać niektóre rzeczy które zostały juz zgłoszone.

Opublikowano

Kłopoty z wejściem na serwer to akurat nie moja wina, ani tym bardziej któregoś mojego admina, czy broń Boże błędów serwera. Po prostu AWHOST jest zapychane przez Rebekke atakiem o mocy do 80gb/s. Po przeniesieniu serwera, problemy z logowaniem znikną.

Opublikowano

Ozi jest jeszcze jedna sprawa . Nie żebym miał do Ciebie pretensje czy coś w ten deseń ale jak bedziesz mial czas zacznij znow wbijac na serv i organizowac jakies eventy. Gra się wtedy o wiele przyjemniej :)

Opublikowano

Drodzy gracze! Możecie spokojnie iść spać. Serwer jest w trakcie przenoszenia ---> Dokładnej godziny startu jeszcze nie znam. Co do eventów to zwyczajnie game masterzy tak jak większość z was mieli problemy z zalogowaniem się na serwer dlatego od kilku dni nikt do  środka nie zaglądał. Jesteśmy w kontakcie będę informował na bieżąco.

Opublikowano

Trwają prace związane z przenosinami. Godzina ponownego rozruchu serwera wciąż jest nieznana. Wszystko zależy od tego w jakim tempie IGC podepnie nową licencje na HWID.

Opublikowano

Jak miło że ktoś poinformował na głównej stronie o przenosinach, pełen profesjonalizm :)

Opublikowano

tak wogole to powinniscie udzielac sie na forum serwera a nie w prezentacji. Taki maly szczegol.

hehe bysmy sie udzielali na FORUM SERVERA gdyby takowe istnialo ;) Gdy klikalem na Forum Gry od dawna wyskakuje taka wiadomosc "This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources."  a wiec z tego co widac Server nie ma wlasnego FORUM ;) dlatego tutaj kazdy zglasza swoje problemy czy bugi zwiazane z gra badz sle wiadomosc przez email na ktorego nei zawsze kazdy odpowie. Moim zdaniem SERVER POWINIEN miec wlasne FORUM o wiele by lzej wtedy bylo ;)

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

Dzień Kobiet juz nie długo :P wrzuć kobitkom jakis prezent do inventory  :angry:  <żart>

Czekamy  :rolleyes:

Opublikowano

@ UWAGA UWAGA!

 

Serwer zostanie uruchomiony dziś o godzinie 20:00

 

Umieszczanie informacji odnośnie przenosin jest niemożliwe, ponieważ serwer na którym stoi strona (awhost) jest od soboty atakowały bez minuty przerwy. Forum serwera jest oczywiście dostępne, jednakże przez atak na awhost zawiesiło się i tyle w temacie. Pliki serwera oraz bazy są już ulokowane na nowym hostingu. Do godzin wieczornych serwer wróci do normalności - czekam na aktywacje licencji od IGC. Żadnego rr kont, ani innych dziwnych anomalii nie będzie. Wersja plików serwera została zaktualizowana do najnowszej - ubyło kilka wkurzających bugów. Castle Siege odbędzie się w następnym tygodniu. Więcej informacji już niebawem kochani...

 

@ Oczywiście, że seale zostaną przywrócone. Każda osoba która zostawiła wiadomość na moim emailu otrzymała to co trzeba.

Opublikowano

Polecam serwer mimo iż exp x100 sa spoty i idzie dosc szybko do tego można liczyc na pomoc  lepszych graczy i dobra atmosfere.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...