Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START: SOBOTA 19:00] VULCANUS - EXP: 100X, DROP: 50% || SEASON: 6, EP: 3


Ozirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpowiedziałem na wszystkie maile. Co do liczby osób sam nie wiem dlaczego. 

 

FIXY:
*Selupan - Spawn co 12h
*Castle Deep Event - Godzina:  10:00, 20:00
*Castle Siege - Czas trwania zmieniono na 2h
*Crywolf Event - Godzina: 10:00, 22:00
*Podniesiono party-exp
~~rozdano nagrody, oraz odpowiedziano na wszystkie maile.
  • Odpowiedzi 526
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przepraszam za zbędny offtopic. Piszę się MÓWISZ.  Wybacz za interwencje, jednak błędy przedszkolne strasznie dziabią w paczydła.

Opublikowano

Przepraszam za zbędny offtopic. Piszę się MÓWISZ.  Wybacz za interwencje, jednak błędy przedszkolne strasznie dziabią w paczydła.

Ja tez przepraszam za offtopic .....patrzysz  - patrzydła    = oczy  :P

Opublikowano

Bardzo fajnie sie gra... ale, admin przepadl w wode, od x dni upraszam sie o wazne sprawy i nic... zniecheca brak czasu, moze zainteresowania serwem? nie wiem, ale niestety to prowadzi do spadku liczby graczy.

 

Opublikowano

Przepraszam za zbędny offtopic. Piszę się MÓWISZ.  Wybacz za interwencje, jednak błędy przedszkolne strasznie dziabią w paczydła.

 

oj oj oj. moj bład. nie odpowiedziales mi na pytanie ^^

 

 

Zgadzam sie z Glorgem wyżej.

Opublikowano
Witaj Ozirus prosze ododanie mi pkt w coin i za 6 gr no i oczywiscie itemek chialbym obys to jak najszybciej ogranol bo brakuje  coin na pety :P a itemek jest nastepujacy 

 brave armor +15+ref+dd+hp+L i 5 miejsc na scokety. prosze o odp kiedy bd gotowe. A pytanie czemu nie moge qlesta zrobic 3 lvl klasy wiesz co jest? moze recznie mi ustawisz :P Blade mastera :)

 

pozdrawiam KingGraf
Opublikowano

Ja tydzien czekam juz na wingi :P

Idol to pytanie zadaje z 4 graczy od ok 10 dni

Nasz admin bardziej udziela sie na tym forum na temat innych serwow, a swoj zaniedbal, pustka wiekla po 15 online, jeszcze pare dni i pewnie res acc bo jak sciagnac graczy ;]

Opublikowano

Hahahaha, ozirus bo mnie jak narazie rozwalasz. czyżby R.I.P bo brak kasy na VPS i Licencje do pliczków o ile takie pliki posiadasz :D

 

 

 

Pytam po raz drugi  dalej Sobie dodajesz wiecej online na www? i mowisz ze komenda zbugowana? ze swoim GM Xearthem?

Opublikowano

aaaa i res acc nie byl by taki zly tylko trzeba sporo poprawek np: cw i lot no i pare innych zeczy  ja bym byl za ress acc i startem nowej edycji. kto jest za mna reka w gore :D


nom i bd rip xD

Opublikowano

aaaa i res acc nie byl by taki zly tylko trzeba sporo poprawek np: cw i lot no i pare innych zeczy  ja bym byl za ress acc i startem nowej edycji. kto jest za mna reka w gore :D

nom i bd rip xD

 Od tego zacznijmy że on pliki wynajmuje. A licencja mu sie na pliki konczy, a juz awhost pada to tej licencji od niego nie kupi, no chyba ze prosto od igc kupi, jak sie da :D

 

 

Żeby nei było, Sam mi Xearth napisał w grze ze pliki wynajmują od awhosta :D

 

 

Zamartwil sie wszystkim, i ma w dupie all bo i tak nic z tego nie bedzie

 

 

Niestety ale taka prawda :(

 

 

Przecież nikt normalny nie bedzie placił VPS za 15 Online. Więc 100% R.I.P

Opublikowano

 

 

. Więc 100% R.I.P

Co ty wróżka, czy jasnowidz ^^

Bedzie RIP to bedzie, nikt se ^^ włosów nie bedzie wyrywał z głowy -_- 

Swoje żale wylewaj na innym  forum !

To na tyle  :angry:

Opublikowano

Co ty wróżka, czy jasnowidz ^^

Bedzie RIP to bedzie, nikt se ^^ włosów nie bedzie wyrywał z głowy -_- 

Swoje żale wylewaj na innym  forum !

To na tyle  :angry:

Spokojnie, bo złość piękności szkodzi :)

Opublikowano

Elusliven zalisz się, placzesz czy co. Jak każdy serwer tak i na ten przyjdzie pora i nic na to nie poradzisz. Zapewne niedługo bo już mało osob gra.

A Admin miał trochę wyjebke na serw od początku ....

Opublikowano

Spokojnie, bo złość piękności szkodzi 

Jestem nie spotykanie spokojnym człowiekiem, skąd u ciebie bierze sie tyle jadu ?

W kazdym temacie serwa wylewasz swoje madrosci  , jaki to z ciebie spec ^^, jakie to pliki posiadasz ^^

Postaw serwer , zobaczymy jak to u ciebie wszystko super bedzie działac ^^

Tak, ze skoncz juz  !

Opublikowano

Jestem nie spotykanie spokojnym człowiekiem, skąd u ciebie bierze sie tyle jadu ?

W kazdym temacie serwa wylewasz swoje madrosci  , jaki to z ciebie spec ^^, jakie to pliki posiadasz ^^

Postaw serwer , zobaczymy jak to u ciebie wszystko super bedzie działac ^^

Tak, ze skoncz juz  !Ja już tworze se

Ja już tworze serwer :* bedzie zajebiscie

E tam tyle jadu... Ze prawde mowie?

Opublikowano

Administracja tak jak byla super teraz strasznie znizyla loty. Dzisiaj tylko 3 ludzi sie pozegnalo z serwerem.

 

:D

 

Ozi jak szukasz GMow to ja i Niebieski sie zglaszamy na chetnych

 

Potrzeba Kogos kto bedzie online codziennie .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...