Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adv :

 

111

 

2ugcfis.png

 

 

112

 

epjfat.png

 

 

 

Level jest już 113 ale nie zrobiło ss :)

 

1zwyao7.jpg

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Panowie mam taka sprawe bo w sumie zrobilem sobie ed mam 46 lvl i mysle zeby nim bocic ale powiedzcie mi jak to wyglada na ibocie idzie na tym jakos bocic postacia magiczna zeby jakos normalnie uciekal od moobow i wgl ?

Opublikowano

Panowie mam taka sprawe bo w sumie zrobilem sobie ed mam 46 lvl i mysle zeby nim bocic ale powiedzcie mi jak to wyglada na ibocie idzie na tym jakos bocic postacia magiczna zeby jakos normalnie uciekal od moobow i wgl ?

 

Idzie, idzie jak w każdym bocie.

Do profesji magicznej polecam Ci WindBota, napewno bedzie sie lepiej zachowywal, ale ibot tez jest ok

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

A jest gdzies moze jakis crack do tego wind bota ? a i jeszcze jedno do postaci magicznych Ibot lepszy czy xeno ?

 

Nie wiem co lepsze do postaci magicznych, raczej ibot.

Co do cracka windbot'a, podobno jest ale ja go niemam, sam uzywam oryginalnej licencji.

@edit

windbot jest pierwsze 2tyg za free wiec mozesz sobie wyprobowac

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

:P

 

Dzisiaj ostatni dzień bocenia, do 10.03 retired i od nowa jazda z level'em  :rolleyes:

 

jqgc9x.png

 

 

 

sx0n6s.png

 

 

 

16k40ub.jpg

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

in6cxu.png

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

@up jakis team? bo tez zrobiłem własnie knighta na Antice i mam pacca jeszcze na 25dni - zamierzam skilowac go do 75/70 minimum. Jak cos to pisz, name: Phor Nugor

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobiłem lvl

9e7o.png

 

I hm... ogólnie to na chwilę wskoczyłem bo na demy miałem iść, ale zajęte były i oficjalnie stwierdzam, że kręcenie większych lurów hff na lagach to nie najlepszy pomysł xD

 

yu9g.png

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Stworzyłem sobie właśnie noob knighta i przerzuciłem na niego eq. Mam zamiar grać z wykorzystaniem tylko i wyłącznie fist'a. :D

 

 

3PmreJ2.png

 

PeboqiE.png

 

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Stworzyłem sobie właśnie noob knighta i przerzuciłem na niego eq. Mam zamiar grać z wykorzystaniem tylko i wyłącznie fist'a. :D

 

 

3PmreJ2.png

 

PeboqiE.png

 

Powodzenia w wbijaniu lvl'a z pięści, a wgl to Ty stawiasz na offline? Bo jeżeli nie to dawaj chociaż na shield +mlvl.

Opublikowano

@up jest odpowiedni dział do tego :) nie zaśmiecaj zbędenie  report. 

ps. xenobot

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

Powodzenia w wbijaniu lvl'a z pięści, a wgl to Ty stawiasz na offline? Bo jeżeli nie to dawaj chociaż na shield +mlvl.

 

Gdyby mi zależało na wbijaniu poziomów to nie trenowałbym fist fightingu. 

To czysta zabawa i nie mam zamiaru grać tutaj na poważnie próbując coś osiągnąć. 

A jeśli chodzi o trening to właśnie taki zestaw o jakim wspomniałeś stosuję. :)

 

Żeby nie było, że spamuję:

 

 

p0la.png

 

1373662483-U83583.png

Opublikowano

jc51.png

 

 

I jeszcze się pochwalę zyskiem z trapowania. Kamyków było o wiele więcej ale już sprzedałem część. =)

Co do zdobytego złota z trupów to miałem pecha trafiać na świeżo postawione boty lub takie które wróciły po zdeponowaniu loota.

W efekcie chyba jakieś 4-5k zaledwie spadło. 

 

532x.png

 

 

Teraz mam zamiar to szybko opchnąć i całą uzyskaną kwotę przeznaczyć na skup addonowych itemków z nadzieją na jej pomnożenie. :P

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Witojcież, podtrzymuję temat przy życiu. Postać powstała dosłownie 3 dni temu.

Jutro kupuję PACC'a i go go 200 level.

HAIL XENOBOT, HAIL TIBIA :ninja:

vpcG9ZW.png

Je*ać biedę B)

 

@Btw:

Nie ma to jak huncić roty z 76 najtem.

21:02 Doyebany [76]: exura ico

Na propsie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...