Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tego to nic nie przebije xD

http://www.mpcforum.pl/topic/246368-elo-jest-problem-duzy-problem/

 

Jak macie zły dzień polecam! Na pewno się pośmiejecie, chyba że współczujecie niedorozwiniętym ludziom :P

1325607230-U48159.gif

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No tego to nic nie przebije xD

http://www.mpcforum.pl/topic/246368-elo-jest-problem-duzy-problem/

 

Jak macie zły dzień polecam! Na pewno się pośmiejecie, chyba że współczujecie niedorozwiniętym ludziom :P

 

No, mało śmieszne.

Opublikowano

1.Nie będę czytać 36 stron czy takie cos juz tu było.:rolleyes:

2.Nie dam screena bo większość dzieci tak robi.

3.Przejdźmy do setna sprawy :D.

 

Więc tak przykład podam tym temacie:http://www.mpcforum.pl/topic/245111-problemmobproto/page__p__1694674#entry1694674

Nie wiem kto ale ktoś dal - zupełnie bez powodu chyba wiadomo,że to jakiś NEO kids.Za takie coś powinien być WARN,ponieważ wielu użytkownikom to się nie podoba.

Mój pomysł jest taki żeby przy dawaniu + lub - należy napisać 1 zdanie o tym czemu dajesz - albo +.Jeśli będzie to jakieś idiotyczne wyjaśnienie np: do -

-knfwelhwerlknf

-Bo tak

-Bo mnie ten użytkownik wkurza

 

To będzie w tym momencie odejmowanie repa.

 

Przykładów wytłumaczeń do + nie muszę pisać.

 

Jeśli Podoba ci się mój pomysł to daj +.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/251789-co-moge-ukrasc-cos-wartosciowego/page__gopid__1724954#entry1724954

 

Siema potrzebuje coś ukraść warte 700 zł, co moge ukraść?

Bo rodzcie mnie wkurwili nie chcą mi kupić kompa ^^, ale już chuj z tym ;D. Musze ukrasc cos wartosciowego , ale coś takiego normalnego bo mam 13 lat.

 

o.O

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"

lolzor.gif

Opublikowano

1.Nie będę czytać 36 stron czy takie cos juz tu było.:rolleyes:

2.Nie dam screena bo większość dzieci tak robi.

3.Przejdźmy do setna sprawy :D.

 

Więc tak przykład podam tym temacie:http://www.mpcforum.pl/topic/245111-problemmobproto/page__p__1694674#entry1694674

Nie wiem kto ale ktoś dal - zupełnie bez powodu chyba wiadomo,że to jakiś NEO kids.Za takie coś powinien być WARN,ponieważ wielu użytkownikom to się nie podoba.

Mój pomysł jest taki żeby przy dawaniu + lub - należy napisać 1 zdanie o tym czemu dajesz - albo +.Jeśli będzie to jakieś idiotyczne wyjaśnienie np: do -

-knfwelhwerlknf

-Bo tak

-Bo mnie ten użytkownik wkurza

 

To będzie w tym momencie odejmowanie repa.

 

Przykładów wytłumaczeń do + nie muszę pisać.

 

Jeśli Podoba ci się mój pomysł to daj +.

Opublikowano

Siema istnieje taki bot za pomocą którego można ustawić co ma nam dropnąć? jak istnieje dajcie link i jak można instrukcje :)

http://www.mpcforum.pl/topic/257875-pytanie-bot/

Opublikowano

hahaha :

http://www.mpcforum.pl/topic/257925-nowydzialgry-vindictus/

 

Dlaczego chcę zostać KidModem tego działu?

 

Chcę nim zostać, bo:

-Nie na na forum takiego działu,

-Chce skosztować życia KidModa :D

-Pomóc graczom w grze.

1359062624-U334301.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/260466-kidmodtibia-mtik/

Klik

 

Na początku przez miesiąc próbowałem zrobić konto bo nie umiałem, jednak po tym miesiącu się udało ;]

xD

Opublikowano

Idiotyzm ?

 

 

Raczej bym tak nie ujął ponieważ to choroba nie uleczalna... nie ma się z czego śmiać powiedziałbym że idiotyzm jest założenie tego fora :)

 

 

możecie mnie + lub - jak chcecie , mówię co wiem

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

ogólnie user rumunssie :

to na PW mi wysłał:

 

"Tamten co ci napisał to jest idiota ...

Idiotus z łaciny znaczy "ignorantami", jak a pospolitus ... niema takiego słowa.

I ten nick ... rumunssie ... po 1.Nie umiesz wymyślać nicku który nikogo nie obrazi a po 2. Raport "

 

Dobry wieczór. Widzę, że masz ochotę na flejma, a ja chętnie zgniotę jakieś gówno. Dam Ci zacząć żebyś się jakoś pokaza

 

i wgl. zobaczcie jego posty xD

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano
Witam serdecZnie mam taką prośbę czy poprośić moją dziewczynę o rekę ? <3

 

Jestesmy razem 1 rok. <3

 

 

@edit poznałem ją na energy2000.

 

Haha

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

W dziale:

soldat.gif

 

Temat: Co Zrobic Zeby Sura Uelpszal...

 

siema co zrobic zeby sura ulepszal np kd na 80% lub bronie itd zgory thx ++++++

 

No to sie pytamy co to sura i o co mu chodzi a on:

 

Chodzi o Metina.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/262383-co-zrobic-zeby-sura-uelpszal/

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

Nie sądzę, pewnie amerykańscy naukowcy coś odkryją.

@down

spójrz na swój nick, a powie Ci on prawdę

 

 

Widać, że informatyk.

 

Śmieszne ale głupie haha :DD

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano
1.Nie będę czytać 36 stron czy takie cos juz tu było.:rolleyes:

2.Nie dam screena bo większość dzieci tak robi.

3.Przejdźmy do setna sprawy :D.

 

Więc tak przykład podam tym temacie:http://www.mpcforum.pl/topic/245111-problemmobproto/page__p__1694674#entry1694674

Nie wiem kto ale ktoś dal - zupełnie bez powodu chyba wiadomo,że to jakiś NEO kids.Za takie coś powinien być WARN,ponieważ wielu użytkownikom to się nie podoba.

Mój pomysł jest taki żeby przy dawaniu + lub - należy napisać 1 zdanie o tym czemu dajesz - albo +.Jeśli będzie to jakieś idiotyczne wyjaśnienie np: do -

-knfwelhwerlknf

-Bo tak

-Bo mnie ten użytkownik wkurza

 

To będzie w tym momencie odejmowanie repa.

 

Przykładów wytłumaczeń do + nie muszę pisać.

 

Jeśli Podoba ci się mój pomysł to daj +.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/11214-najwieksze-idiotyzmy-na-mpcforum/page__st__700

; )

Pomocnik
Opublikowano
Evenye wystartuje 19-20
Evenye wystartuje 20-21
Evenye wystartuje 22 o 12.00
Evenye wystartuje 23 o 12.00
Evenye wystartuje 24 o 12.00
Evenye wystartuje 24 o 21.00

+cały dział Evenye :>

8277d6063a15f2732fcf2a678ee1cdc1.gif
Opublikowano

Cytat :

 

Szukam serve do mt2, jak ktus mie pda to zgarne moda na mpcforum.

 

 

Gościu jest normalnym userem, i oferuje moda...

 

Tyle spamu teraz jest.

Kappa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...