Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/312466-jurxundsquad/

A dokładniej:

Użytkownik posiada 1 post - spam bot.

1 post i już spambot? :O

@Zero^^: Chodzi mi o to, że user miał 1 post i już został uznany za spambota...

1280314365-U1.png

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/310957-tut-kubus-puchatek/

Jeden z tematów w aplikacjach :D

 

@Edit

 

Dodaję:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/312118-podanie-atraksyon-team-jako-administrator-forum/

Opublikowano
1 post i już spambot?

O co ci chodzi? o.O

 

 

@top

http://www.mpcforum.pl/user/307244-matekaj/

; )

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/314286-zrubcie-od-nowa-easymetin/

79645824.jpg

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/316026-root-admin-kiszkus/

 

Pozostawię to bez komentarza ;]

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/316026-root-admin-kiszkus/

 

Pozostawię to bez komentarza ;]

 

tylko sie nie zesraj

Opublikowano

Cytat

 

Skąd moge wzoąść owego keyloggera?? Potrzebuje do tibii smile.gif

 

albo awatar pewnego uzytkownika :F

av-7424.jpg

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Wypowiedź pewnego usera na MPC :

 

Zostanę Moderatorem dedykowanego serwera lub NO-hamachi 24/7 Minecraft!

 

 

HAHAA OMG LOL !! :P

esar.png
Opublikowano
Wypowiedź pewnego usera na MPC :

 

Zostanę Moderatorem dedykowanego serwera lub NO-hamachi 24/7 Minecraft!

 

 

 

HAHAA OMG LOL !!

Co w tym śmiesznego? Same suchary.

Innym razem.

Opublikowano
[Pomoc]Proszę O Pomoć (Nazwa Błędu W Opisie Tematu )

 

Nazwa tematu w Ca....

 

A i żeby bez spama :

 

Gdy się rejestruje jest git ale jak wbisuje do okna te rubryke z przepisywanie potwierdzenia kodu który jest napisany to zwsze pisze niby zle i nie chce mi potwierdzAĆ a pisze korwa dobrze to!!!!!

 

I nazwa tematu :

 

Co To Ma Być Kórw....

 

Szkoła robi swoje...

 

 

Wypowiedż kolegi / dla zabawy :D

 

Bu źlu grusz.Zumukum.

 

 

Domyślcie się co tu pisze :D

 

Jak coś znajde dam edita.

Opublikowano

A i jeszcze jedno z Ca

Tu chodzi o to że ziomuś chce Telekill'a a myśli że to jest Mod <----LOL

 

mogl by mi ktos podac link do pobrania dobrego telekilla bez wirusow bo ostatnio jak zakladalem taki temat to poleciliscie mi google ... ale ja nie ufam im , i znalazlem juz z 6 telekilli ale w nich BAAARDZO duzo wirusow , wiec moglby mi ktos przeslac linka do telekilla i zeby byl bez wirow ; ) z gory dziekuje .

 

I odpowiedz mądrego człowieka :

 

jesteś debilem.

po 1.

google, to najlepsza wyszukiwarka, jak powiedział Bill Gates

 

Cytat

Czego nie ma w Google znaczy że nie istnieje.

 

bądź nie umiesz szukać.

po 2.

ile razy trzeba Ci tłumaczyć że Telekill to nie jest mod.

po 3.

zły dział.

po 4.

zła nazwa tematu.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/11214-najwieksze-idiotyzmy-na-mpcforum/page__view__findpost__p__2267671

Koleś w idiotyzmach zamieścił mądry post usera. HOU HOU HOU

Opublikowano

mistrz2.png

rmcf, nowy mistrz ciętej riposty :O

Widzę że ma pan poczucie humoru po Strasburgerze.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/232929-wszystko-czego-wam-potrzeba/page__st__40

A dokładniej:

mi prawie nigdy nie dyga przy samych zdjeciach ;< mozliwe ze kutasa od **************** popsulem? help

I są również ostre suchary

Opublikowano

Pozwolę sobie jeszcze coś dodać.

... <_<

http://www.mpcforum.pl/topic/232929-wszystko-czego-wam-potrzeba/page__st__80

kożbieta-cialo-2-425x340.jpg

Ten żart kurwa, to niezły suchar :P

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/331880-zapraszam-jedna-osobe-do-wspolnej-gry-ze-mna-na-serwerze/page__pid__2325454#entry2325454

Szuka kolesia do gry w Minecrafta, jest jeden warunek - ten kto chce z nim grać MUSI zrobić serwer

Pozdr!

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Ja dzis takiego kolesia dorwalem z textem:

Mou idzioto zabije cie

 

Bez komentarza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...