Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam małe pytanie czy mogę

mój serwer zrobić by chodził 24/7 ??

I ogólnie odpowiedzi :P

http://www.mpcforum.pl/topic/358149-pytanie-jak-zrobic-serwer-247/

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stary avek pana zagłady, jak ten misiek tak wpierdalał te chrupki, grubas :D

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

Sprzedam konto za smsa do gry CrossFire za 11.07 lub za konto w CrossFire.

A najlepsze, że napisał o tym temat w dziale Dark Orbit. ^ ^

 

Tak, napisałeś w dziale idiotyzmu a sam takowy popełniłeś

 

sprzedam konto (do darkorbit) za smsa do CrossFire za 11.07 lub za konto w CrossFire

 

OMG...

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Niejaki MaxAnnihilator. Dziecko, które ma 10 lat (?) - wnioskuje po jego zachowaniu.

Polecam poczytać temat. Parę osób mu próbuje pomóc, a on po nich jeździ ^^

 

http://www.mpcforum.pl/topic/369692-czy-moge-npisac-do-nexona-z-tym-problemem/

 

Najlepsze teksty:

Nie gram w CA od kilku dni , czuje sie jak bym DOSTAL PADACZKI !!

Musze w TO zagrac !!!

 

Nie dam rady zmienic w tym poradniku KURWA !

Chyba pojde do mastera.

W chuj.

Grac nie moge.

Kurwa.

Mac sie nie che zmienic.

Tyle sposobow robilem i chuj.

Serio umiem zawsze bylo ok.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/376202-ile-brzuszkow-w-30-sekund/page__view__findpost__p__2670522

Ostatnio jak robiłem brzuszki na zaliczenie przy klasie to zrobiłem 29 ponieważ gdzieś tak przy 24 sie zesrałem i każdy się zaczął śmiać ja też ale trzeba było robić dalej

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Użytkownik TheSeratrix napisał:

mineshafter neidziałą ja niemoge tego zrobi,c chociasz al lrobie dobrze

http://www.mpcforum.pl/topic/377762-skinydarmowewszystkie/

Tia.. ortografia...

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/378329-pomuszcie-dostalem-bana-na-ip/page__view__findpost__p__2698048

Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Chciał zmienic nr karty graficznej itp itd. Polecam

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/384454-chakowanie/page__p__2731406#entry2731406

Przeczytajcie to ...

Hahahaha, ale koleś, nie no spadłem z krzesła :D

Opublikowano

CYTAT

 

X: Ale ortografik

XX:Ty jósteś ortografok

X:Co jeupie?

 

 

 

:D Idiotyzm MPC :D

Pomogłem? Daj minus!

 

ilovempc.png

Opublikowano

Witajcie. Zaprezentuje wam dzisiaj tutorial pt:" Jak włączyć Minecraft".

Zaczynamy.

 

 

1. Kliknij 2 razy prawym przyciskiem myszy na ikonę Minecraft:

ikonal.jpg

1a. Jeżeli pojawi się okno z ostrzeżeniem o zabezpieczeniu kliknij "Uruchom"

oknos.jpg

Jeżeli nie to przejdź do następnego punktu.

 

2. Po chwili (od 2 do 5 sekund) uruchomi się nam gra.

W Username wpisujemy swoja nazwę jaką chcemy mieć w grze np. Hitman85, MistrzGry, BoskiRomek

W Force Update chodzi o pobieranie aktualizacji, jeśli zaznaczymy to się nam pobiorą, jeśli nie to nie.

lancher.jpg

 

3. Jeżeli wszystko wpisaliśmy klikamy "EnterGame".

Pojawia się nam reklama "Mojang" nie mylić z "Mojojojo"

 

4. Kolejnie otwiera się nam okno w którym mamy do wyboru tryb gry, wyjście oraz zmiane tekstur.

minecd.jpg

Klikamy "Single Player" - tryb dla pojedynczego gracza.

 

5. Dalej klikamy "Create New World" by stworzyć nowy świat.

W tym oknie wpisujemy nazwe świata, oraz <a href="http://pl.minecraftwiki.net/Seed/">seed</a>.

nowyswiat.jpg

 

6. Gdy już wszystko wpisaliśmy klikamy: "Create New World" - świat się nam wygeneruje

i po chwili będziemy już w grze.

 

 

 

 

Podziękuj i daj +

 

http://www.mpcforum.pl/topic/390199-tutorial-jak-wlaczyc-minecraft/

 

Napisał jak wejść do minecraft -_-

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Mnie juz wkurwia to jebane slowo ''beka'' gimbusy sobie zajecie znaleźli i spamuja na calym forum, schodzi na psy...

Gimbusy powiadasz?

 

Wiek 15 lat
Opublikowano

Hahah w temacie :

http://www.mpcforum.pl/topic/383796-ile-razy-mogles-zginac/page__st__40__gopid__2737131#entry2737131

Na stronie 3 odpowiedź xDenS^^ ( temat ile razy mogłeś zginąć ).

Co jest w tym idiotycznego ? Zwykla prowokacja , nic wiecej ...

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/393682-wonhasz-mjentufke-za-nim-jom-wypijesz/

Świetna ortografia i jakie ważne pytanie, co nie? :>

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/393682-wonhasz-mjentufke-za-nim-jom-wypijesz/

Świetna ortografia i jakie ważne pytanie, co nie? :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...