Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VerunisMT2.pl [Dedyk] [Easy] Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Wybór co do serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór co do serwa?

    • Teraz bet? 2/3 dni na ogarni?cie bugów b??dów z klientem i na nowo nast?pnie start.
      39
    • Niech jest jak teraz.
      52

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tutek dodany do forum serwera !

Zapraszam do oceny i do wydania opinii.:)

 

Cóż. To dobrze robisz tylko nie metin2clinet.dat tylko metin2client.dat :D

43242342423.jpg]
Opublikowano

PROSZĘ O ZAREJESTROWANIE KONT OD NOWA. :)

 

http://verunismt2.pl/?page=account&subpage=register

 

Okej.

Po 7 Godzinnej nocce, popoprawialiśmy większość bugów! :)

 

Mniej więcej co naprawiliśmy -

- Brak śr/um bronie 30lv/75lv

- Dodany wiekszy drop yangów

- Skończony system ulepszeń dla tarcza, biżuterii, broni i zbrojii

- Dodana nieskończona pelerynka

- Poprawiony DMG mobów

- Dodany 5 bon

- Dodane kd +5 w sklepie

- Nowe ceny u handlarzy

- Dodane NPC z biżuterią

- Wyłączony drop sztabek

- Wprowadzona szkata , z której dropią bronie 75lv +0 oraz stalki +0

- Wprowadzenie Nowych ulepszaczy, które dodamy do obiegu później

- Zmniejszony poziom losowania przedmiotów - 50lv. Gdzie go znajdziemy ? Pierścień Teleportacji => Miejsca Specialne => Losowanie przedmiotów. Aby coś wylosować musimy posiadać losy które dropią ze wszystkich mobów oraz kliknąc na kamyczek :) i wybrać jaki bon chcemy

 

Co musimy jeszcze zmienić? -

- Czas użycia pierścieni/lizaków

- Dokończyć niektóre ulepszania jak np: dzwonów ponieważ już nie zdążyliśmy jednakże nie jest to długi okres czasowy :)

TEAMSPEAK BĘDZIE DOSTĘPNY DO 12 GDYŻ, NASZA SERWEROWNIA MIAŁA PRZERWĘ TECHNICZNĄ 1H. :)

a co z bledem runtime ktory wywala clienta ?

Opublikowano

TO JUŻ JEST WPROWADZONE W GRZĘ.

 

skąd trutki?

roski z max. wartościami po zakupie?

w ile wbiję 100lvl expiąc 2h dziennie?

ile ulepek?

trzeba buffka na nową mapkę?

balansowaliście klasy?

skąd stalki?

Opublikowano

ZAPRASZAMY NA TS3: tsmafia.pl:70 Startujemy za 25 min ! :)

450 Kont zwiększają się. :)


@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

@WRAZ Z DNIEM 08.12.2013R ! @

@ZOSTAŁ WPROWADZONY DROP SZKAT @

@CO Z NICH DROPI ? @

@- TRUTA +0 @

@- STALKI +0 @

@- ŻAL +0 @

@- BAMBUS +0 @

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

DROPIĄ ONE Z KAZDEGO MOBA NIEZALEŻNIE OD POZIOMU ! :)

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Miałem chrapkę, niestety nie zagram. Problemy z rozpakowaniem clienta. Jeszcze popróbuję, ale raczej się nie uda. Po kliknięciu na paczkę wyskakuję instalka, gdy wybieram extract nic się nie dzieje i nagle muli ma strasznie kompa. Wątpię żebym się wyrobił do 12.. Mimo wszystko powodzenia ;)

 

@edit

 

dobra, za 8 razem wypakował... xD ale strasznie kompa zamuliło

Opublikowano

Czy dodacie podstawowe fryzurki do handlarzy albo do dropu z metków jak było na aline?

Czy usunęliście yangbuga z fms'ami bojowymi itp itd?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...