Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| X-Hard.PL |=- [1.6.4] [1337 SLOTÓW] [START: SOBOTA 19:00] [HARDCORE] [SEKTORY] [YOUTUBERZY] [GILDIE] [STATYSTYKI] [RANKING] [TS3] [WWW]


#AvaterysPL

| 1.6.4 czy 1.7.2? |  

150 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz serwer na wersji 1.6.4 czy na 1.7.2?

    • 1.6.4
      80
    • 1.7.2
      70

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okej,na kiedy przewidujesz start?

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Okej,na kiedy przewidujesz start?

14.11.2013r - CZWARTEK - GODZINA 18:00 - taka jest najbardziej prawdopodobna data startu. ;-)

 

@EDIT: Ładnie śpiewa Avaterys? :D

Opublikowano

Hehe za tydzień no dobra powodzenia chłopaki.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ava masz 2 maszyny a rezygnujesz z sektorów ??

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

> PROCESOR : Intel Xeon E3-1240 v2 (@3.3GHz);

> RAM : 16GB;

> DYSK SSD : 2x 120GB;

> ŁĄCZE : 1Gb/s.

 

Nie wierze w ten serwer że wgl istnieje :D

Moge jakieś dowody ?

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Nie ogarniam, macie strefy i takich zajebistych techników a na port was nie stać :/ a poza tym zróbcie w motd odliczanie do startu serwera w sekundach. bo nie wiem kiedy mam wbić?


1.5.2, 1.6.4, 1.7.2 - wiem że wszystko się da, po co pod jedna wersje robić?

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Nie ogarniam, macie strefy i takich zajebistych techników a na port was nie stać :/ a poza tym zróbcie w motd odliczanie do startu serwera w sekundach. bo nie wiem kiedy mam wbić?

1.5.2, 1.6.4, 1.7.2 - wiem że wszystko się da, po co pod jedna wersje robić?

 

Ava nie wie co to bungeecord ;c

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

@Jekorgii: Skończ się udzielać i robić z siebie skończonego idiotę. Gówno potrafisz, a cały czas próbujesz mnie zrobić nikim, a serwer hejtować.

Bez jaj.

Jeśli już mielibyśmy korzystać z sektorów, to w życiu nie spinałbym tego BungeeCord, bo to samobójstwo. Bungee nie jest przystosowane do czegoś takiego, mamy praktycznie gotowe autorskie PROXY, ale działa błędnie, poza tym na SKKF'ie się to nie przyjęło, MCHC również z tego korzysta, dlatego chcemy się wyłamać i zrobić serwer bez opóźnień bez żadnych udziwnień.

Co do portu jest to troszkę bardziej złożona sprawa, serwer nie może być na domyślnym porcie (25565), mamy napisanego firewalla w troszkę dziwny, ale skuteczny sposób, niemniej jednak zaraz spróbuję ogarnąć rekord SRV, aby bez wpisywania portu dało się wejść na serwer. ;-)

Pozdrawiamy,

~ Ekipa x-Hard.PL.


Pracujemy aktualnie nad mapą, zaraz podeślemy jakiegoś screenshoota. ;)

Opublikowano

Ty to chyba nie wiesz co to firewall xDDDDD

A Ty chyba nie wiesz co to kultura osobista i odpowiednie zachowanie w odpowiedniej chwili.

Koniec konwersacji.

Opublikowano

Ja tu nic do nikogo nie mam , ale mówiąc,że WojaQ nic nie potrafi raczej się mylisz . Napisał na nasz serwer wiele autorskich pluginów , poza tym to nie on Ciebie prosił o grafikę tylko Ty jego, a co do serwera to nawet mi się prezki nie chce czytać. Myślałem,że Wojaq przesadza mówiąc o 1278312 edycji Waszego serwera. Teraz wiem,że się nie mylił :)

@Pozdrawiam , Michał.

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Jekorgii... Wierz WojaQowi, to daleko zajdziesz. On nadal twierdzi, że mam 13 lat i nie zdałem gimbazjum i daje się robić w ch*ja jakimś ludziom. :D
Co do jego umiejętności, tego nie kwestionuje. Może sobie umieć co tam chce, mnie to nie obchodzi.

Ja potrafię te rzeczy, które mi są potrzebne, wole więcej czasu poświęcać na życie realne, niż serwery... ;-)

Opublikowano

Myślę że serwer będzie zrobiony perfekcyjnie. Zaproszę kilku znajomych i napewno zawitamy na starcie :)

Dziękuję za opinię, to dla nas wielka motywacja! ;)

Pracujemy, pracujemy... ;-)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Avaterys, kolejny serwer które padnie, i kolejne posty które edytujesz co 5 sekund? będę miał co zgłaszać, heh.

Kolejny bezsensowny post, kolejny hejt, kolejne robienie z siebie idioty, heh.

Opublikowano

Zaraz wstawie tutaj zdjęcie spawnu tyle że nie jest dokończony.

 

oto ss spawna [nie dokonczony].

 

47102977859853317383.png

27913776988574287960.png

Opublikowano

-Wygląda jak ten z guildcraft'a.
-Wgrajcie pare fajnych pluginów żeby pvp było mniej nudne.
-Nie włamujcie się do csrv i nie okradajcie ludzi ( nie twierdze że tak robicie )
-A, tak poza tym to ogarnijcie spam i nie nabijajcie sobie postów.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...