Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-= MeumCraft.pl =- [RPG][Autorska Mapa][Autorskie Pluginy][Role Play][1.7.2] Start pełnej wersji - 19.02.2014 !


meumcraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przestańcie! jak będzie to będzie.Niech robią kiedy mają czas serwer,a nie się pierdołami zajmują ,no może nie pierdołami ale po co wam to na razie potrzebne ?chcecie pomóc to budujcie.

Moim zdaniem zaplanowanie miast i gospodarki przed startem jest bardzo ważne, a bez opisu tego nie zrobimy. Teraz można się jedynie domyślać, a kto wie co ma w głowie RR :P

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Wybrałem swoją ścieżkę :D. Najpierw się czegoś dorobię i zdobędę Wasze zaufanie, a potem Was okradnę jako "Zbójca" buahah. Nie no, a tak na serio. Najpierw będę inżynierem, a potem jakimś duchownym :D

Opublikowano

Jak potrzebujecie pomocy w budowie to pisać do mnie na skypie (patrz profil).

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Zagram :> . Na poprzedniej grałem fajnie sie grało (nikt naszej wiochy nie lubiał) ale fajnie było codziennie do nas przychodzili a my ich fapką wypędzaliśmy :D !
Budowa dobrze idzie jak sie RR zgodzi to wam wrzuce to co z Driv3kk buduje . *Za budowe nic nie mamy budujemy z własnych chęci*


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Moze jakis przewidywany start? Aby zalozyc wlasne panstwo bedzie trzeba napisac jakies podanie czy normalnie znajduje ten punkt osadniczy i juz mam?

Opublikowano

@up trzeba mieć odpowiednią range.

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Moze jakis przewidywany start? Aby zalozyc wlasne panstwo bedzie trzeba napisac jakies podanie czy normalnie znajduje ten punkt osadniczy i juz mam?

Trzeba awansować rangą polityczną.

Co awans masz więcej możliwości i więcej podległych ci wiosek.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Serwer jak zawsze zapowiada się zajebiście jakby ktoś chciał sojusz czy coś takiego to pisać :) . Mam ekipę jaj dobrze pójdzie to i do 20 osób będzie chętnie się z kimś dogadamy :-) . Pozdro ! :D

3jen.png

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

@up CZYTAJ DOKLADNIE DOWNIE

ZAPOWIEDŹ!

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Aktualizacja #2



- Tawerna -


Czasami … często… no dobra prawie zawsze zdarza się, że jak wchodzisz na tego typu serwer lądujesz w totalnej dziczy

i nie wiesz gdzie iść, co ze sobą zrobić i dlaczego akurat ty.

Nasz serwer oparty jest na kooperacji dużych grup graczy w wioskach miastach i w końcu państwach.

Pojedynczy gracz ma minimalne szanse rozwoju i nieubłaganie stwierdzi, że serwer mu się nie podoba zwłaszcza przez nasze ograniczenia gospodarcze.

By uniknąć tego typu zdarzenia zostanie otwarta Tawerna gdzie gracz może poinformować adminów,

że chciałby przyłączyć się do już istniejących organizacji lub założyć własną.

Nad tawerną jeszcze będziemy pracować i bardziej szczegółowe informację znajdą się niebawem na stronie.



- Święte wojny -


Armie stoją już naprzeciw siebie dzierżąc najpiękniejsze miecze a wojownicy przyodziali błyszczące zbroje by stoczyć bój o

stare zniszczone buty… coś tu chyba nie jest tak jak powinno.

O to jest krótki opis tak zwanych świętych wojen. Na mapie poukrywane są relikwie jak buty proroka, motyka jedynego lub topór Thora.

Przedmioty takie są wyjątkowo cenne miasto, które otrzymuje takiego Grala dostaje wraz z nim premię w Talarach jak i w Honorze.

Samo zdobycie obcej relikwii daję premie, a umieszczenie go w jednym mieście ze swoją relikwią dubluje ją.

Poza tym na serwerze są obszary uświęcone obecnością bóstw i proroka. Za jej zdobycie i również jest premia…

Przy czym część punktów jest taka sama dla kilku nacji np. w miejscu zwanym Reiblus jedyny ukazał się ludziom po raz pierwszy tam też umarł prorok i to tam ostatni raz widziano samego Njora jak Odyn go wygnał z Asgardu.

Miał on tam pozostawić swój łuk, który… oj za dużo gadam :D



- Banki, Gildie, Cechy rzemieślnicze i Zakony -


Na serwerze można zakładać wszystkie te rzeczy. Majętni kupcy chcąc zmonopolizować rynek np. w Kabalii mogą założyć gildie, która może przekształcić się w Hanze, która może z kolei uzyskać niepodległość i stać się republiką kupiecką.

Uwaga, to oznacza nowe rangi polityczne!

Bardzo majętni gracze mogą otworzyć banki i z pomocą admninów pożyczać pieniądze na procent innym graczom, a nawet władcom.

Regulamin banków będzie dodany niebawem na stronę.


Cechy rzemieślnicze powstawały po to, by chronić dany zawód przed konkurencją z innych państw jak i dzielić się wspólnymi doświadczeniami, przepisami i tajemnicami swojego zawodu. Tak samo jest i u nas, cechy mogą też zdobywać Honor, który mogą wydać na przywileje dla siebie lub miasta.

Regulamin założenia Cechu zostanie niebawem dodany na stronę.


Zakony rycerskie powstawały przez całe średniowiecze nie powinno, więc dziwić, że i u nas jest taka możliwość. Rycerze i szlachetnie urodzeni mogą założyć zakon, którego celem może być zdobycie świętego miejsca lub utrzymanie go, ale może tez uznać, iż jego celem jest walka z herezją lub z poganami. Zakony takie może zakładać każda z nacji tylko w każdej inaczej będzie nazywana. Zakony mogą uzyskać niepodległość i stać się państwami, co oznacza nowe rangi polityczne.


Więcej informacji znajdziecie niebawem na naszej stronie

06860813459606750192.jpg

Opublikowano

Pięknie ,a teraz kilka pierdółek cenne ,miasto które(nie tam przecinek:P)

obszary... bóstw i proroka ,a gdzie nasz Bóg:P?

Dla kilku nacji ?ale będzie równo i połączenie może być 2 czy nawet 3 nacji ?

Opublikowano

Czy taka osoba z zakonu będzie mogła posiadać rangę duchowną np. być papieżem?

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Mam dużą nadzieję, że ten serwer wystartuję, bo już szykuję na niego ząbki. : )

Wystartuje, spokojnie. Już przecież miał parę edycji.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Dzień Dobry ;)
Meum będzie bardzo rozwiniętym serwerem / Grałem na wszystkich edycjach :)

Oczywiście czekam z niecierpliwością bo już ekipa zebrana a nie ma co robić + multum czasu :)

Wbijamy do Kabali by za łatwo nie było :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...