Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skype: jakub.grabski3


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: Silver 1 przed resetem ( teraz gram placementy )


Wiek : 14


Kontakt: Pw / Skype / w grze 


Dodatkowe informacje: Najczesciej gram topa :) osoba moze miec bola lub l#


  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: -
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Plat3
Kontakt: PW Forum 
Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby do duo rankedów. Wymagam minimum 18lat, mikrofonu i teamspeak'a. Minimum gold.

Gram na każdej linii.

Opublikowano

Nick: GooDan

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Brąz I

 

Szukam kogoś do DUO, kogo też Rito wrzucił nisko. Miałem Silver II. Jestem supportem, lecz umiem grać na każdej linii. Chciałbym, żebyśmy wyszli z brązu na Golda. Micro + ts wymagany, mam kanał. Kontakt w grze.

Opublikowano

Szukam osób do gier rankingowych 5v5.

- TOP

- MID

- SUPPORT

- JUNGLE

Zainteresowani niech dodają mnie na LoLu. Nick: Aerim

Opublikowano

Witam serdecznie :)


 


Poszukuję 2 zgranych osób do grania 3vs3 (BOTY Zaawansowane)


 


Aby w szybkim tempie wbić 30 poziom.


 


Aktualnie mam 16.


 


Zapraszać w grze : iCloud THC

Opublikowano

Nick:PW
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) B1 w s4
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: L# Szukam osob do duo. Moge grac adc/supp ;)

Opublikowano

Region: Turcja


Level: 30


Dywizja: Silver V


Wiek : 18


Kontakt: PW 


Info - Szukam osoby z którą da się coś pograć bo z Turkami to wiecie jak sie gra :)


x

Opublikowano

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Plat 3 ( Plat 1. Sezon 4 )

Wiek: 18

Kontakt: Pw

Dodatkowe Informacje:

- L# / BOL

- Umiejętności ( Pisali już gracze z L#, którzy byli totalnymi zerami jak na daną dywizję... )

- TeamSpeak 3 + Mikro ( Mam własny serwer TS3 )

- Nie korzystam z Skype!

- Mutacja!

wCAZfSW.png

Opublikowano
Nick: -

Region: eune

Level: 30

Dywizja: Plat3

Kontakt: PW Forum 

Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby do duo rankedów. Wymagam minimum 18lat, mikrofonu i teamspeak'a. Minimum gold.

Gram na każdej linii.

Opublikowano

Szukam porządnego i punktualnego duo-partnera.

Nick: Aerim

Level: 30 

Dywizja: Na razie unranked, w sezonie IV Gold II, pre-season Plat IV.

Kontakt: W grze, dobrze by było gdybyś napisał pw na MPC forum ze swoim nickiem.

Dodatkowe informacje:  męczy mnie SoloQ, gdyż każda gra (z wyjątkiem jednej na dwadzieścia) wygląda mniej więcej jak ta: http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1088799271/207312018

Nie wiem czy zależy to od farta, czy SoloQ już tak ma. Nie chcę po prostu grać z psami, kotami, kozami, szympansami czy innymi zwierzętami tylko z ludźmi. Moje main role to: Jungle oraz ADC.

Dodam, że wolę grać junglę gdyż wtedy mam większą kontrolę nad grą oraz teamem, co wiąże się z większym prawdopodobieństwem, że wygram. 

Opublikowano

Nick:PaT0
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold4 , teraz niestety s3 :]
Kontakt: w lolu
Dodatkowe informacje: Szukam goscia ktory przedewszystkim myśli, ma ts3, 15+, Oraz jest w miare ogarniety, gram na Midzie,Top, czasami support, teraz zadziej bo o dobrego ADC ciężko :)

Opublikowano

A witam was bardzo serdecznie  :P . Szukam osoby do wspólnej gry jako że jest nowy sezon chciałbym nabić sobie na nowo dyvizje Minimum Gold/Platyna  :D Wiec szukam ludzi co ogarniają gre w stopniu srednio zaawansowanym z mikrofonem i tsem

 

Nick: TasakPMI
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: w S4 - Gold IV teraz Silver V [69lp]  [najlepiej jakby osoba miala minimum silver / bola, L# (sam nie używam tego jak coś)]

Kontakt: 

skype : tasakpmi / AyamePMI

Pw mpcforum,

w grze 

steam : http://steamcommunity.com/id/AyamePMI/,

Ip tsa : 5.196.229.126 kanał 13.Melina Dumbass'a

Dodatkowe informacje: A to masz opisane wszystko wyżej  :P

graphic.png

Opublikowano

Nick: Jon Bones Jones

Dywizja : Gold III (platyna  5 w tamtym sezonie) 

Region: EUNE

Kontakt : Tylko w grze

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, gram adc lub jungle ale moge isc na wszystkie linie. Dodatkowo szukam teamu 3 vs 3 lub 5 vs 5.

Opublikowano

Nick: Rolus2000
Region: EUNE
Level 30
Dywizja: Diament II w sezonie 4 teraz plat II
Kontakt: steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198055391204lub w grze.
Dodatkowe informacje : Szukam ludzi żeby stworzyć team na 5 v 5. Nie chce żeby był to ktoś takie że się spina o każdą pierdołę (np jak komuś się coś nie uda) nie wymagane jest mainowanie konkretnej lini będziemy grac tam gdzie mamy ochotę (gramy dla zabawy no i żeby wbić jak największą dywizje :D)

Wymagania: Dywizja co najmniej platyna V. Po mutacji i ts.

Opublikowano

Nick: Ersol
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Bronze II :(
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś (lub kilku kogosiów :D) do nabijania dywizji, najlepiej jungler, ja mainuje mida, chodzi o osobe, która ogarnia, nie afczy, nie feeduje itp. ;)
Wymagania: Powiedzmy minimum Bronze II tak jak ja ;)

Opublikowano

Witam,


wraz z przyjacielem założyliśmy ranked team.


Wymagania:


-Skype lub ts


-Sprawny mikrofon i słuchawki


-Dywizja: najlepiej jakby był to chociaż gold


Poszukiwane role to:


-ADC


-MID


-TOP


 My gramy : jungle (w presezonie plat 5) oraz supporta (gold 5 - nisko, bo grał tylko teamówki 5v5)


Kontakt:


Nicki w grze: Behemotek, Kopczag


Opublikowano

Cześć ;) Szukam kogoś do wyjścia z najlepszej ligi.

Nick: sebolinka1 [ 3 sezony temu, btw koledzy ;p]
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Braz 5 
Kontakt: skype - dacek3 ,teamspeak, gg, mpcforum 
Dodatkowe informacje: Pod koniec tamtego sezonu 3 serie do silvera przegrane tez z brazu 5 sie udalo prawie, moze w tym sezonie lepiej pójdzie.

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Nick: RevoluX

Region: EU Nordic & East
Level: 30
Dywizja: Brąz IV

Kontakt: Skype: Mateusz Skała lub mateusz..skala
Dodatkowe informacje: preferuję jungle

 

Szukam ogarniętych ludzi, którzy nie flejmią, nie trollują itd.. Niestety stało się tak, że na pierwsze 10 gier w prawie wszystkich grach trafiali się zwykłe nooby i trolle :(

Szukam osoby do duo ;)

Opublikowano

Nick: kotkos88
Region: Eu Nordic & East
Level: 26
Dywizja: (Opcjonalnie) Byłem w gold 3 lecz zablokowali mi konta z powodu Cheatów
 Kontakt: W grze.
Dodatkowe informacje: Używam L# , więc zastrzegam osoby grające ze mną do wspólnego używania L# lub bola

Opublikowano

Nick: OmGgizi

Region: EUNE

Dywizja: brak

Dodatkowe info: smurf po banłejwie za l#

Kontakt: Skype: beniokamyk, gra, mpc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...