Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Postanowiliśmy z kumplami stworzyć team rankingowy 5v5 na serwerze EUW. Poszukujemy kogoś na pozycję topa. Oczekujemy:

-Dyspozycyjność
-Wiek 16+
-Dywizja Platyna V w górę
-I oczywiście mikrofon

Oferujemy:
-Miłą i spokojną atmosferę (bez flejmu, każdemu może nie wyjść)
-Częste granie teamówek
-Granie dla funu w inne gierki typu CS GO itp.

Propozycję pisać na PW tu lub w grze pod nick Dawb.


 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Chrystus


Region: EUW


Level: 30


Dywizja: Silver V


Kontakt: Gra PW


 


Siema. Szukamy ludzi do gry w teamie.


Jest nas dwóch ewentualnie trzech                         SUPP, ADC, TOP


Szukami ludzi na JUNGLĘ oraz na MIDA dywizja obojętna wymaganie troszkę ogarnięcia + ts.


Gramy przeważnie w tygodniu 18-20 na weekendy różnie ale tez gdzieś w tych godzinkach


Jeżeli jesteś zainteresowany/Ana napisz na pw bądz w grze Pozdro. team skłąda się z samych silverów na obecny czas


Opublikowano

Nick: Nemee
Region: EU/NE
Level: 11 
Dywizja: -
Kontakt: PM na forum lub w grze
Dodatkowe informacje: Zacząłem grać około 2 tyg temu. Szukam osób, które będą w stanie pomóc mi w opanowaniu jej, przynajmniej w jakimś stopniu :) Posiadam skype'a, założenie ts3 nie jest problemem. 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: SHC S3LFIE


Region: EUNE


Level: 12 (nabijam 30 ;D)


Dywizja: W S4 na innym koncie Silver1


Kontakt: PW, w grze, skype 


Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry, które tez nabijają 30 na EUNE.


Main role: Top/Jungle


Skype: jakub.grabski3


Opublikowano

Nick: Pazdziochowa

region: Eu west

lv: 30

Dywizja: bronz V :) (ma się talęt )

kontakt: pw na forum lub w grze

Dodatkowe informacje: szukam osób do dróżyny rankingowej 3v3 i 5v5

Main role : każda tylko nie jungla

Opublikowano

Nick Foxik3

Region Nordic

lv : 30

Dywizja: Platyna II (Road to diamond :) )

Kontakt : pw w grze ^

Dodatkowe informacje : poszukuje osoby min. Platyna V do wspólnego grania duo , ts or sth

Main role: W każdej roli potrafie się odnaleźć, poszukuję również podobnej osoby

Opublikowano

Nick :FuXs


Regien : EUNE


Dywizja : Gold lll


Kontakt : najlepiej pw mpc 


Informacje : szukam ogarniętego junglera ew.  Top.  Sam gram na midzie veigarem 84% win ratio. 


Opublikowano

Nick: Blàck WIdow
Region: EUNE
Level: 6 (nabijam lvle)
Dywizja: Gold 1
Kontakt: W grze, tutaj na forum.
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego, bez spin, do miłej gry i rozmowy.

Opublikowano

nick: sottery
region: eune

level: 30

dywizja: w s3 d1 teraz bede dopiero lige wbijal

kontakt: najlepiej w grze

dodatkowe informacje: szukam ludzi do gier na normale, moge robi za coacha chetnie pomoge wydostac sie z nizszej dywizji w sensie poprawic styl gry itd 

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Nick: SKT T1 Ahevelen
RegionEUW
Level: 6 (gram od wczoraj na EUW)
Dywizja: (Na razie nie ma.)
Kontakt: W grze lub PW na forum
Dodatkowe informacje: Gram mida, fajnie by było jak byś miał ts i też nie miał zbyt dużego lv żeby przyjemnie się wbijało ten 30. Pisz na PW lub w grze to podam ip ts.

xD


 


 

Opublikowano

Nick:MrFrodoPl eune / FrodoPl west

Region:EuNe/west
Level: 30
Dywizja: silver V /unranking
Kontakt: PW LUB GRA

Informacje: szukam kogos do duo!!!

Opublikowano

Nick:Miki349

Region:EUNE

Level:30

Dywizja:Silver 3 (lece do golda i dalej :) )

Kontakt: Na lolu albo MPC PW.

Informacje:Preferuje Top/Jungle/Supporta , oczywiscie ts obowiazkowy , szukam ekipy na rankedy :)

Opublikowano

Nick: Pan Patryk94
Region: EUNE
Level: 16
Dywizja: Brak
Kontakt: lol pw
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do wspólnej gry :)

06110113_Vernox.png
Opublikowano

Nick:DonMatthias
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) brąz
Kontakt:  tutaj
Dodatkowe informacje: apc

29579184.gif

 

1337 clan enjoy PFK squad enjoy Real World enjoy Austria team in Enemy Territory En jOy

Opublikowano

Nick: damianplny
Region: EUNE
Level: 21
Dywizja: Brak
Kontakt: pw lub lol
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do gry na l# lub bolu :D

Opublikowano

Nick: MiodMalina90
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: silver4 w tamtym sezonie g5
Kontakt: invite lol /pw mp
Dodatkowe informacje: mainuje topa i jungle, szukam najlepiej gracza z mida żebym mógł babysitować junglerem i carrować gre do golda :)

Opublikowano

Pisze na nowo bo tamto konto za nic dostalo bana ... (Mpc oczywiscie)

 

Nick:Miki349

Region:EUNE

Level:30

Dywizja:Silver 3 , Planuje golda i dalej 

Kontakt: Pw na MPC lub w grze.

Informacje:Preferuje Topa/Jungle i Suppa, szuakm druzyny jak i osob do grania Duo , oczywiscie ze z Tsem :)

 

Opublikowano

Nick:Olyy


Region:EUW


Level:8


Dywizja:Smurf najwyżej miałem rok temu plat4 potem trochę przerwy gram na poziomie golda 1/2 


Kontakt: w grze


Informacje: mikro ts mutacja gram mida a kolega top smurfujemy westa szukamy junglera i bota ;) Do wspólnego wbijania 30lvl i robienia zgrania :)

Opublikowano

Nick: Outdor
Region: eune
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie): Rozgrywane placementy
Kontakt: Pw
Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5 v 5, dostaniemy się na lcs Kappa. 

Opublikowano

Nick: SinisterGoal

Region: Eune

Level: 30

Dywizja: Platyna 3

Kontakt: W grze/Pw na forum

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania duo, żeby wyjść z tej jebanej platyny B) Gram najczęściej adc/suppa lub jungle ;)

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Nick: 3K Gaming

Region:EUNE

Level:30

Dywizja: Platynka 4 spadłem z 3 - probuje wbic diaksa.

Kontakt: Pw na MPC lub w grze.

Informacje: Zaczalem mainowac supporta szukam adcka od plat5+

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

Nick: BlueEvill
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Aktualnie G1
Kontakt: Lol bądź PW
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętych ludzi do grania duo. Mogę również grać teamowki , gram średnio na każdej lini.

Opublikowano

Region :EUNE
Witam, poszukuje AKTYWNEJ drużyny która gra na poziomie bliskiego platynie. Chetnie dołącze do jakiegoś teamu z którym nie tylko można grać ale też się pośmiać, mieć zabawe z gry. Mam 18lat mikro itp. Zwykle nie spinam sie jakoś po przegranym meczu chyba że mam naprawde cholernie słaby dzień czyli bardzo rzadko :). Najlepiej żebyście pisali do mnie na GG (tak wiem że się już tego nie używa ) ponieważ na Lol'u zwykle dostaje zaproszenia od graczy a potem milczą i tyle. Na gg mozna sie dogadać z ludźmi a poźniej zagrać jakiś meczyk.
GG-24007695

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...