Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pomocnik
Opublikowano

Nick: Nightwátches
Region: EUW
Level: 12
Dywizja: Gold V na EUNE
Kontakt: Pw forum, bądź zaproście mnie w grze.
Dodatkowe informacje: Szukam osoby która podobnie jak ja leveluje konto na WEST aby umilić sobie nieco grę i pyknąć duo :) Dodam, że chodzi o taką grę 4fun i bez żadnych spin. :)

Opublikowano

Zapraszamy do Team"u
51583883039694502278.jpg
26557518529208439986.png

Wymagania:
-KULTURA
-Wolny czas w godzinach wieczornych/popołudniowych
-Minimum 16 lat/Teamspeak/skype
-Minimum silver.
-Chęci do grania i pozytywne nastawienie

Gramy EUNE

Poszukujemy Top'a,Mid'a oraz Support'a

Wszelkie zgłoszenia na PW  :) 
Członkowie:

Jungla
Nick
: McPlayMen
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Plat V
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam osób chętnych do gry 
ADC
Nick
: SmasherJP
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 4
Kontakt: Gra
 

Opublikowano

Nick: Arrogantee
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platinum III
Kontakt: Gra , skype: arrogantee

 

Szukam chętnych do gry. Nie ważne jaki level, jaka dywizja, wiek 16+.

Mogę nawet torchę pouczyć, czy pomóc wbić jakąś dywizje ;)

Opublikowano

Nick: Tk Ejs

Region: EUNE

Level: 10

Kontakt: w grze lub na pw

 

 

Poszukuje kilku osob do gry jako smerfy generalnie. Moja linia to Adc.

Opublikowano

Nick:Weelsof
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) S3
Kontakt: W grze lub skype:wisnia9918
Szukam osoby do wspólnego grania, dywizja nie gra roli,Wiek 16 +.

Opublikowano

Nick: Aceyy
Region: TURCJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA / EUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Level: 33
Dywizja: (Opcjonalnie) 
Kontakt: PW SKYPE 
Dodatkowe informacje: SZUKAM LUDA DO GRY 3V3 RANKEDOW NA TURECKIIIIIIIIIIM SERWERZE, DOMINACJA PARCHATYCH MOZECIE GRAC NA JAKICH CHCECIE DOPINGACH NIE INTERESA MNIE TO CHCE MIEC FUN

518831445005751729602.png

Opublikowano

Nick:Pakuj Sie Bejbe
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Chwilowo S1
Kontakt:gra 
Dodatkowe informacje:Gram jungle/mida/supp, bardziej peferuje jungle ale zagrać mogę wszędzie ;]

p.s nie mam zamiaru supportować bardzo słabym graczom którzy nie nadążają za sytuacją

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: FranklinPLq
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro1
Kontakt: Na grze albo skype : polo2011q
Dodatkowe informacje: Szukam supporta i adc do grania teamówek 5vs5. Więcej info na pw

Opublikowano

Nick: Cópy
Region: EUNE
Level: 21
Dywizja: (Opcjonalnie) brak
Kontakt: pw/lol/gg
Dodatkowe informacje: Poszukuję STAŁEGO doświadczonego adc (smurf), do wspólnych gier. Lv +15 /ts3/mutacja no i oczywiście posiadanie skilla w grania daną posacią (adc)

Oferuję duo bot jako support, gra na tej lini od bardzo dawna,  ogarniam praktycznie każdego champa supp. Poważne opcje kierować na pw

Opublikowano

 

Nick: Elfonek
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: GOLD 5
Kontakt: PW tutaj lub w grze,
Dodatkowe informacje: Mam 17 lat. Szukam kogoś do duo. Jest to moje 2 konto :) W 4 sezonie Platyna.
Szukam osób z ts3. Main Adc.

 

 

@ref

              aztRRou.jpg

                   

                     iSeeYou  

Opublikowano

Nick:  PW
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) G4
Kontakt:  GG(40990332) Skype(gawcio29)
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo na #L lub BoL'u,za niedługo kupuje cassio :) Dobrze by było jeżeli ktoś by używał komunikatorów typu Skype/Ts,jeżeli ktoś by nie mógł to nic nie szkodzi.

Opublikowano
Nick: 3K Gaming

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Platyna 3

Kontakt: PW tutaj lub w grze,

Dodatkowe informacje: Mam 16 lat. Szukam kogoś do duo minimum plat 4+ nie przyjmuje typów z plat 5

I szukam osoby z mutacją obojętnie na jaką linie.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

SZUKAM TEAMU !!!!!!

 

Nick: SoKcZeK
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Bronz II
Kontakt: Skype, Gra, TeamSpeak
Dodatkowe informacje: Gram wszyskie gry supp, mam ich już kilka i nie mówię, że jestem bogiem tej pozycji, ale nie jestem najgorszy :D

Opublikowano

Nick: magmeister
Region: EUW
Level: magmeister - G2, Wapek v2 - D5, Right - P4
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam dwójki ludzi do rozgrywek rankingowych. Min G1. wymagany team speak, +16

Opublikowano

Nick-Darkstron

Region-EUNE

Lv-30

Dywizja-G5(sezon 4 s1/presezon 5-g4)

Kontakt-PW lub gra

Dodatkowe informacje-Mainuje adc/szukam supporta do duoq 

Opublikowano

Szukamy junglera i ADC do teamu rankedowego 5v5.

Dywizja nie ma żadnego znaczenia.

 

Wymagania:

- posiadanie TS3 i sprawnego mikrofonu,

- czas w tygodniu wieczorami od 19:00 na kilka rozgrywek,

- posiadanie większości postaci na swoją linię.

 

Mamy średnią wieku 20 lat.

Jeśli łapiesz spiny, masz wygórowane ego i ogólnie jestes idiotą, to nie pisz.

 

Kontakt: GooDan

w grze.

Opublikowano

Nick:Synxö
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (PLAT 2)
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Poszukuje jakiegos teamu , mainuje supporta  najlepiej plat 4+

Opublikowano

FIST OF THE HEAVEN    5V5        3v3        !!!!! EUW !!!!!

Witam. Nasz klan poszukuje graczy na pozycji

-JUNGLE

-MID

 

Obecnie składamy się z 3 znajomych i poszukujemy dwóch do naszej paczki aby móc stworzyć team 5v5

-Support S3  

- ADC     G4

-TOP      S4

 

Szukamy osób wesołych które nie przezywają każdej gry bo nie zawsze da się wygrac zawsze znajdzie się ktoś lepszy .

Wymagania

minimum 17+

dywizja nie ważna wymagamy troszkę ogarnięcia bo nie raz ludzie w BRĄZIE grają lepiej niz w goldzie.

Gramy w tygodniu zazwyczaj między 18-20 w weekendy różnie ale też w tych godzinach.

+TS obowiązek *team speak*

Aktywność w grze wiadomo ,nie zawsze komuś może pasować ale jak chcesz raz w tygodniu wejść i zagrać to odpuść.

 

NA POCZĄTEK ROZGRYWAMY PARĘ NORMALI W CELU WERYFIKACJI ZAWODNIKA. POTEM PODEJMUJEMY DEDCYZJĘ.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/ana grą w naszym teamie zapraszam na PW tam udzielam więcej informacji. 

 

                                                                             Pozdrawiamy rada FoHS

Opublikowano

Witajcie :)

 

Nick: Impliqué
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold I
Kontakt: W grze lub na forum.
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do DUO na poziomie gold + :)

Gram na wszystkich pozycjach tylko teraz aktualnie teamówki 3v3 i to dla zabawy ;)

Szukam kogoś na powazniejsze granie z wmiarę dużą spiną żeby coś osiągnąć :)

TS3+

Po więcej zapraszam na PW. Jakoś się dogadamy.

 4043121350.png

Opublikowano

Nick: Dzik Alfons
Region: EUNE
Dywizja: (Opcjonalnie) : G5 w tamtym, teraz S5 po PM
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: Szukam najlepiej supporta, ale kazdy milo widziany

Opublikowano

Nick:Podaj na pw
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver 2 (w sezonie 4 mialem gold 1)
Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje:Szukam kogos do duo

Mam 16 lat

Gram glownie na midzie

Bardzo rzadko wyzywam, staram sie nie flame'ic 

Wymagam najlepiej 15-17 lat 

+gold 4 (s4,preseason) 

Spokojnej gry, bez ciągłych wyzwisk, spin itp.

skype/ts

Opublikowano

Nick: Aceyy

Region: TURCJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA / EUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Level: 33

Dywizja: (Opcjonalnie) 

Kontakt: PW SKYPE 

Dodatkowe informacje: SZUKAM LUDA DO GRY 3V3 RANKEDOW NA TURECKIIIIIIIIIIM SERWERZE, DOMINACJA PARCHATYCH (WEGROW NA EUNE) MOZECIE GRAC NA JAKICH CHCECIE DOPINGACH NIE INTERESA MNIE TO CHCE MIEC FUN, 

REF

518831445005751729602.png

Opublikowano

Szukamy junglera/topera do teamu rankedowego 5v5.

Dywizja nie ma żadnego znaczenia.

 

Wymagania:

- posiadanie TS3 i sprawnego mikrofonu,

- czas w tygodniu wieczorami od 19:00 na kilka rozgrywek,

- posiadanie większości postaci na swoją linię.

 

Mamy średnią wieku 20 lat.

Jeśli łapiesz spiny, masz wygórowane ego i ogólnie jestes idiotą, to nie pisz.

 

Kontakt: GooDan

w grze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...