Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Eternal Darknêss

Region: EUNE
Level: 28
Dywizja: ~
Kontakt: Prywatna wiadomość na mpcforum lub bezpośredni kontakt w grze.

Informacje: Szukam kogoś do wspólnego grania normali o lvl w przedziale 25-30. Oferuję komunikator głosowy (TS3) i dyspozycyjność. W lola gram ok. 2,5 roku. Nie przepadam za typem człowieka flame'ującego cały czas. 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:MrFrodoPl eune / FrodoPl west

Region:EuNe/west
Level: 30
Dywizja: silver II /unranking
Kontakt: PW LUB GRA

Informacje: szukam kogos do duo lub teamu!!!

Opublikowano

Nick: EveryDaySupport
Region: EUNE
Level: 1
Dywizja: s3 na innym koncie
Kontakt: Lol bądź PW
Dodatkowe informacje: Szukam ogarnietego adc który gra smufrie. Mam zamiar grać tylko na supporcie jesli to możliwe.

Opublikowano

Witam
Szukam graczy do drużyny rankingowej na serwerze EU WEST . Pozukuję MIDa
Wymagania :
•Dywizja S4 : Diament + | Najlepiej D3/D2 |
• TS
• Mikrofon
• Czas i cierpliwość do gry
• Możliwość gry na różnych turniejach
• Mile widziany ogarnięty angielski
W tym momencie nasza drużyna ma w składzie (S4) :
• TOP - D2
• JUNGLER - D3 ( D1 z EAST )
• ADC - P3 (kupione konto na cito ) D1 EAST
• SUPPORT(Ja) - P2
W tamtym sezonie wbiliśmy drużynowo P2. Skład troszkę się rozsypał i poszukuje nowych talentów
W tym sezonie naszym celem jest co najmniej diament jeżeli chodzi o Ranked Team oraz występ w kilku ciekawych imprezach .Będziemy również często grać GO4Lole oraz inne turnieje o ciekawe nagrody . Zgarnęliśmy również 3 miejsce na Lanie pokonując między innymi SKAŁĘ ( Mistrzów Kielc ) oraz Pathetic Polish Players .
Jeżeli team będzie dobrze zgrany i będzie wygrywał , jest spora szansa na sponsora , ale o tym później .
Zainteresowanych proszę o kontakt :
• LOL : KaneRuleZ
www

Opublikowano

Nick: Shiftus.
Region: Turcja.
Level: 5 (haha gram od dzisiaj ^^).
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna na EU.
Kontakt: GG: 46251283 lub PW w grze.
Dodatkowe informacje: Szukam osób do popykania rankedów (póki co normalów) w wieku około 16-17 lat, z ts3, z poczuciem humoru oraz ze skillem ^^.

Opublikowano

Nick: RAIDEN1stPICK
Region: EUW
Level: 1 
Dywizja: SILVER(na EUNE)
Kontakt: W grze, tutaj na forum.
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do wbijania lvli a potem grania duo, najlepiej niech będzie ktoś kto nie spina dupy bo JESTĘ AROGANCKIM ŚILVERĘ :D

Opublikowano

Nick: Eye of ONION

Region: EUNE
Level: 12
Dywizja: ~
Kontakt: Prywatna wiadomość na mpcforum lub bezpośredni kontakt w grze.

Informacje: Szukam kogoś do wspólnego grania normali o lvl w przedziale 3-15. Oferuję komunikator głosowy (TS3) i dyspozycyjność. W lola gram od początku sezonu 2. Nie przepadam za typem człowieka flame'ującego cały czas. 

Opublikowano

Nick:Pakuj Sie Bejbe
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Chwilowo S1
Kontakt:gra
Dodatkowe informacje:Gram jungle/mida, bardziej peferuje jungle ale zagrać mogę wszędzie ;]. Szukam również teamu 5x5 który składa się z graczy silver+.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Szukamy - top, adc na EUNE

do teamu rakingowego 5v5 bez względu na dywizję, możesz być bronze V.

U nas średnia wieku 20 lat.

 

Wymagania:

- posiadanie możliwości rozmowy głosowej na TS3,

- posiadanie większości postaci z preferowanej linii.

 

Po więcej zapraszamy do kontaktu - GooDan

Opublikowano

Nick: PW NA MPC
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: G5
Kontakt: PW MPC
Dodatkowe informacje: Na zbanowanym koncie mialem Plat 5, gram na L#, szukam osoby do duo do kerowania :)

Opublikowano

Nick: MinDxKuriare
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: S2
Kontakt: LoL lub prywatna wiadomość na MPC
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo, preferuję adc/jungle. Planuję teraz szybkie wbicie do golda, a potem zobaczymy. Fajnie by było się komunikować przez Skype lub TS3 co kto lubi.

Opublikowano

Nick: ---

Dywizja: s4 Diament

Kontakt: gg 35871092, skype csjakubcs, pw

Inf: Szukam dziewczyny do grania duo, mam juz dosc grania z kolesiami i klocenia sie dwie godziny o zle postawionego warda. Mam jedno konto w s3, jedno w b5 (smurfy) i diament. Moge grac praktycznie w kazdej dywizji. Gram mida/jng na serwerze eune/euw. Chce sobie spokojnie pograc duoq z kims kto nie wyrywa sie jak pieprzony gimb widzacy szluga.

Wymagania: Spokojna osobowosc, lubiaca sie smiac.

Opublikowano

Nick: Badger92
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: G2
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje:
Season 4 plat 4, po placementach aktualnie w gold 2, szukam ludzi ogarnietych, w dwojke latwiej wykerowac idiotow :)

Opublikowano

Nick: Hi im Jankos


Region: EUW


Level: 6 (w trakcie lvlowania  xD)


Dywizja: Plat II EUNE, Gold I EUW


Kontakt: PW w grze


Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry, którzy również lvlują konto do 30lvla na EUW. Mile widziny ts3.


Main role: Jungle/ADC


Opublikowano

Nick w grze:MisterSatuk 
Region:EUNE
Dywizja:Plat V
Komunikator glosowy: Ta TS3

Poprzedni team:
Pozycja: Top/Mid/Supp
Kontakt: LoL / Steam (satuk1)
Dodatkowe informacje: Szukam teamu, w którym mógłbym się douczyć teamworku, poprawić swoje błędy z soloq, ale także, aby się pobawić.Czekam na teamy tylko plat+, ewentualnie wysokie goldy 

Opublikowano

Nick: FADASBADASALASAD
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): nie grałem placementów
Kontakt: gra albo forum
Dodatkowe informacje:szukam ranked teamu oraz kogoś do duo nie mainauje nic gram wszędzie, dobrze wychodzi mi ahri mid,vayne top (team musi być w miare ogarnięty) corki adc , supp morgana , W jungli nie za bardzo :) 

Opublikowano

Nick:Podaj na pw
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver 2 (w sezonie 4 mialem gold 1)
Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje:Szukam kogos do duo

Mam 16 lat

Gram glownie na midzie

Bardzo rzadko wyzywam, staram sie nie flame'ic 

Wymagam najlepiej 15-17 lat 

+gold 3 (s4,preseason) 

Spokojnej gry, bez ciągłych wyzwisk, spin itp.

skype/ts

Opublikowano

Nick:Na PW
Region:EUNE
Level: 14
Dywizja: (Opcjonalnie):
Kontakt: Pw tutaj
Dodatkowe informacje: Szukam osoby z L#, stare konto zbanowane sam gram na L#

Opublikowano
Nick: Nyanxcat (smurf)

Region: EUW

Dywizja:S4 silver 2 S5 obecnie unranked 

Kontakt: Lol,Mpc

Informacje: Mainuje jungle, na innych liniach tez se umiem poradzic :P, szukam osob do duoq,5v5 Wiek 17 Ts oczywiscie 

Opublikowano

Nick: MSN Aasiyah

Region:Eune

Lvl:30

Dywizja:D5 zaraz d4 ;p

Kontakt: w grze

Dadatkowe informacje: Szukam zorganizowanego teamu gdzie serio chce ktoś coś osiągnąć w tej grze, a nie granie na normalach. Chciałbym w tym sezonie wbić conajmniej diaxa na piątkach, a na solo q mastera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...