Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:neymaxdddd
Region:EU Nordic & East
Level: 30
Dywizja: Bronze I
Kontakt: pps.smilko skap , pw!
Dodatkowe informacje: Gram supportami.

.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: h8Mee
Region: EUW

Level: 1
Dywizja: Poprzedni sezon s1 
Komunikator głosowy: Brak

Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam osób, które mają ochotę na spokojnie wylvlować konto od 1 w duo. 

Opublikowano

Nick w grze: Draaven ADC 

Region: EUW

Level: 9

Dywizja: dawny gold 5 ;d 

Komunikator głosowy: Skajp i ts :D 

Kontakt gra lub forum

Szukam osób do levelowania konta potem ewentualne 5/duo ;D

Draaaven has infinity edge Muaaaahahahahahaha ! ! ! !

Opublikowano

Nick:MrFrodoPl eune / FrodoPl west

Region:EuNe/west
Level: 30
Dywizja: silver II /s3
Kontakt: PW LUB GRA

Informacje: szukam kogos do duo lub jakiegos teamu!!!

Opublikowano

Nick: FastLayan

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: S5

Kontakt: GRA ewentualnie PW

Dodatkowe info: Jak wiadomo w grupie raźniej :) szukam kogoś do duo albo jakiegoś teamu. W lola gram od ponad roku. Maina nie posiadam, wycarrować gierkę (przynajmniej na aktualnym poziomie) potrafię tryndą, malzaharem, xinem, masterem, nasusem, katą, heimerem, kiedyś fizzem (od ostatniej radykalnej zmiany damage z spelli nie grałem), garenem, teemo, wukongiem. Staram się po kolei pomału do przodu osiągać perfekcje w każdej postaci, aktualnie gram często jayce, nidalke, karthusa i jedynego adc jakiego ogarniam - luciana. Ogólnie grywam wszędzie tylko nie najlepszy ze mnie support (nie powinieneś/powinnaś narzekać, ale błędy popełniam) i tragiczny adc. 

Czekam na jakieś wiadomości bo zaczyna mi się nudzić samotna gra ;/ i te afk przez które przestałem w ogóle grywać rankedy. Dwa razy miałem już promocje z srebra i dwa razy poszła się walić...

Opublikowano

Nick:Podaj na pw
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver 2 (w sezonie 4 mialem gold 1)
Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje:Szukam kogos do duo

Mam 16 lat

Gram glownie na midzie

Bardzo rzadko wyzywam, staram sie nie flame'ic 

Wymagam najlepiej 15-17 lat 

+gold 3 (s4,preseason) 

Spokojnej gry, bez ciągłych wyzwisk, spin itp.

skype/ts

Opublikowano

Nick: Fall3n King

Region: Nordic

Lvl: 30

Dywizja: Gold III, w s4 był plat IV

Kontakt: in game pw tutaj (chociaż b rzadko tu wchodzę, raczej tylko in game polecam)

Dodatkowe informacje: Szukam teamu

Mam 18 lat

Gram marksmanem

 

Wymagam micro i jakiś normalnych dywizji.

 

Oczywiscie jak komuś nie pyknie gra to nie hejtuje itp, każdemu może się zdarzyć, z tym że wymagam słuchania calli (nie koniecznie ja muszę to robić :P)

Opublikowano

Nick: Podam na PW

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: B1 ;__;

Kontakt: Prywatna wiadomość na forum

Dodatkowe info: Szukam osoby do DUO. Nie mam main lini ani champa. MID>JUNGLE>TOP>ADC>SUPPORT

Mam nadzieję, że będziemy mogli pogadać podczas gry :) l ts,skype, cursevoice? l

Opublikowano

Nick: TrikoloPL


Region: Nordic


Lvl: 30


Dywizja: aktualnie GOLD IV


Kontakt: gra / pw


Dodatkowe informacje: gram głównie mid / adc szukam duo / lub teamu


Opublikowano
Nick: Podam, ale dopiero jak ktoś się zgłosi ;3

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: G5, świeżo wbity

Kontakt: PW, potem Skype ^^

Dodatkowe info: 

 

Mam tylko wymagania:

- dziewczyna (nie przyjmuję hajsowników podających się za dziewczyny), :D

- 15+,

- silver do platyny, bo inaczej nie będzie duo, :c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nick: Podam na pw 
Region: EUNE
Level: 6 (lvluje smurfa)
Dywizja: (Opcjonalnie) Potrzebuje osób które ogarniają.. nawet od 5lvla
Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje: Wymagany Brain

8kHod.png

 

Opublikowano

Nick w grze: Nambimuz
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: B IV
Komunikator głosowy: TS3
Kontakt gra lub forum.
Szukam osoby do duo gram na wszystkich liniach.

Opublikowano

Nick w grze: XxReaperManxX
Region: EUNE
Level: 12
Dywizja: Brak
Komunikator głosowy: Skype,Ts3
Kontakt gra lub forum.

Szukam ludzi do gry w lola najlepiej początkujących.

Opublikowano

Nick: Mahonowy
Region: Rosja
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Różnie, tutaj mam golda.
Kontakt: PW w grze lub skype xleonidasx2
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do szybkiego wbicia wyższej ligi lub żeby założyć team.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Nick: FranklinPLq
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro 1
Kontakt: Na grze
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny do grania 5vs5. Chciałbym grać tylko teamówki bo soloQ mam już dosyć(3afk ostatnio). Mogę grać na każdej lini. Mam ts3 z mikrofonem.

Opublikowano

Nick: Shimitru

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Platyna V

Kontakt: PW tutaj lub w grze, 5997365 (gg)

Dodatkowe informacje: Mam 18 lat. Moge grac na wszystkich pozycjach jesli tego wymaga sytuacja, lecz mainuje mid i adc. Szukam osoby do duo. Nieopanowany rage podczas gry nie jest mile widziany, afk, surr bo enemy team ma fb.. takim osobom z gory dziekuje (:

Opublikowano
Nick: Elfonek

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: GOLD 5

Kontakt: PW tutaj lub w grze,

Dodatkowe informacje: Mam 17 lat. Szukam kogoś do duo. Jest to moje 2 konto :) W 4 sezonie Platyna.

Szukam osób z ts3. Main Adc.

              aztRRou.jpg

                   

                     iSeeYou  

Opublikowano

Nick:Blacku7
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: SILVER II
Kontakt: Forum, gra
Dodatkowe informacje: Poszukuje kogoś do duo, głównie siedze w lesie ;)

Wymagany skype lub ts3

Opublikowano

Nick: Shimitru
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna V
Kontakt: Gra , 5997365 (GG) , lentao1 (SKYPE)
Dodatkowe informacje:  Szukam osoby do gier rankingowych Duo. Niewazne jaka plec. Wiek minimum 16 lat (sam mam 18). Gram na wszystkich pozycjach w zaleznosci od sytuacji, lecz nigdy nie mam zamiaru supportowac randomowi, wiec jesli bot to tylko adc lub supp/adc z moim premade ^^Nieopanowany rage podczas gry nie jest mile widziany, afk, surr bo enemy team ma fb.. takim osobom z gory dziekuje (:

Opublikowano

nick InUter0

lvl 20

region Eune

wczesniej mialem platyne to nowe konto bo stare zbanowane. Szukam spoko ludzi 17+ ktorzy umilą mi lvlowanie konta przewaznie gram na midzie z jednym ziomkiem ktory mainuje topa najbardziej nam zalezy na junglerze. nie liczy sie skill ani dywizja wazne zeby ta osoba nie była zadnym nerdem. w kazdym meczu kupujemy item do stackowania i gramy po swojemu nie kierujemy sie innymi. korzystamy z skype/ts

kontakt : pw na forum/ w grze nick InUter0 / skype facebook:mateusz.kerlin

Opublikowano

Poszukuję chętnych do wspólnego rozgrywania ranked'ów drużynowych.

 

Wymagania:

- oczywiście 30lvl,

- chęci do gry,

- kultura osobista,

- chęć nauki nowych taktyk gry,

- wolny czas wieczorami.

 

- nie interesuję mnie twoja obecna dywizja,

- można zgłaszać się ze swoimi przyjaciółmi.

 

Wzór podania:

- nazwa bohatera;

- linia, na której chcesz grać;

- postaci, którymi najlepiej grasz;

- możliwe godziny rozgrywania gier.

 

Oczywiście gramy dla zabawy, więc drużyna nie będzie nikogo obwiniać za przegraną. ( Drużyna to drużyna! )

 

Podania proszę pisać w tym temacie. Po skompletowaniu drużyny każdy zostanie poinformowany o tym czy jest bądź nie jest w drużynie.

 

                           @ Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...