Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : p i 3 r o 9

Region : Rosja

Level : 30

Dywizja : Sliver I

Kontakt : Forum PW , lub w grze czesto gram w godzinach od 20:00 do 24:00 jak cos zapraszam .

Dodatkowe informacje : Szukam gracza do duo , lub jakies druzyny zeby pograc 5 vs 5 lub 3 vs 3 gry rankingowe . Moge grac top , jungla , mid , adc i w ostatecznosci supportem . Jezeli duo to szukam osoby z ogarnieta gra ktora wie o co chodzi obojetnie jaka liga i rowniez druzyny ktora ogarnia gre ;) . Jesli ktos bedzie chcial mam ts3 to moge z checia wbic i pogadac przez mikro . Zapraszam .

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: JoyMax
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: GoldV ( S3 - G3 )

Kontakt : LoL :)

 

Szukam ludzi do temu :) Mamy juz cała piątke, teraz szuakm lini zastepczych :) Brakuje
- AD Carry

-Jungle

-Top

-Support

 

( Min. Gold V ) 

site_logo.gif

 

18706.png

Opublikowano

Nick: De33stroyer

Region: NE

Dywizja: Gold V

Kontakt: PW, tam podam skype lub w grze

Dodatkowe informacje: Mainuję junglę, mogę grać praktycznie wszędzie, ale problem w tym, że nie mam supportów ani adc z mety. Smurfuję na tym koncie, chcę wyjść do platyny. :)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Nick : BaraniuR


Region : eune


Level : 30


Dywizja : W sezonie 3 skończyłem na Gold 1 90 pkt, teraz jestem Gold 2 i 60~ pkt


Kontakt : Najlepiej w grze lub tutaj.


Dodatkowe informacje: Szukam drużyny z ludźmi na poziomie Gold-Platinum. W S3 mainowałem ADC i miałem tam sporo gier adc i wychodzilo mi to najlepiej, mozna sprawdzic statystyki z s3 na lolkingu. Teraz próbuje swoich sił też na topie.


 


Szukam drużyny w której obowiązkowo zawodnicy przeszli mutacje i nie są płaczącymi gimbami.


Opublikowano

Nick:SK missc
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) diamond 4
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Sklejamy z kumplem team na poważnie 

jungle : SK missc (diamond IV)

top : Smukły ( diamond V)
mid : ObeliskTV (platyna IV)
adc : -------------
support : ----------

 

jezeli są tu jacys napierdalacze z botlane prosiłbym o kontakt. 

Opublikowano

Nick: papieros time97
Region: eu polnoc/wschod
Level:  15
Dywizja: (Opcjonalnie) : brak :P
Kontakt:  priv na mpc
Dodatkowe informacje: mainuje mida :) szukam osob do wspolnej gry z ts3 na dluzszy czas, przewaznie gram ryzem

WarRocK Player 

ING : IFCC

POZIOM : +13

 

KENZO ZE SŁUŻEWCA :) 

Opublikowano

Nick: 4Likrev4

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold IV

Kontakt: Skype: patryk.godlewski11

 

Proszę o kontakt. Pogram w tyg w godzinach 15-21 i weekendy 24/7 :D

ZBIERAM LUBIĘ TO :)

 

 

 

HokuS~PokuS ;]

Opublikowano

Nick: Pakura
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie) P5
Kontakt: Lol (dodawać)
Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry 3vs3 i może 5vs5 oczywiście rankedy

Opublikowano

Nick: Erbelek


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: Plat IV


Kontakt: In game/PW


Szukam 4 osób ogarniętych(najlepiej jakiś duo bot + mid/top/jungle "wybierze się linie" do grania ESL'a i faceita)


Da plays :> zqrkgj10

Opublikowano

Nick: KeSu92

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Dywizja: Aktualnie G3 ( Solo gram jak mi się zachce ) duo gram z kolegami z diamonda

 

Kontakt: LoL/PW tutaj/GG: 17022807.

 

Dodatkowe: Szukam teamu w którym mógłbym pograć na poważnie i wymagam czegoś plat wzwyż lub szukam osób do teamu na topa i mid/adc.

Opublikowano

Szukamy topa na gre 5 ranków gold 1+
bdz grać w weekend 
wiek 16+ i ts3 

Nick:AveRock

Reszta teamu to platyny...Mi się niechce solo q grac tak to bym wbił plat :D

Opublikowano

Witam

Szukam kogoś do DUO żeby mi pomógł wybić się z Brązu.

Gram Supportami ale mogę też Top lub Mida

EUNE

WalecnyTalerz

Wiek: 23

Opublikowano

Nick: Stillah
Region:  EU_NE
Level: 8
Dywizja: ------------
Kontakt: Tylko gra .
Dodatkowe informacje: Gram Talonem , dopeiro zaczynam ale staram się bronić TOP'a ew. BOT'a .

Chętni do gry ? Pisać do Mnie w grze lub na forum .

Opublikowano

Nick: x33Hawkey
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Czas na placementy ;)
Kontakt: Gra / Pw Forum
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do duo, najlepiej ADC (inne linie też miło widziane), preferuje gre supportem. Wiek 16+, wymagane mikro (oferuje ts) 

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

Opublikowano

Nick: Dariusz XVI
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 5
Kontakt:  Forum, lub dodaj w lolu
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania rankedów, ewentualnie teamu rankedowego. Zazwyczaj gram mid / top. 

Opublikowano

Nick: ahshfdasadasd (ehh... moge opowiedziec na skype :_: why...) dodam od siebie ze winna transferu EUW> EUNE ;p
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 4
Kontakt: Skype: marcin65230
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania rankedow najlepiej support,jungle,top. 

 

Wymagam: 

Sprawnego mikrofonu oraz byciu po mutacij. ;p

Opublikowano

Nick:Mundurowyxd

Region:EUNE

Level:30

Dywizja: Brąz 1

Kontakt:forum,lol

Dodatkowe informacje: Szukam supporta +14lat bez żadnych spin przy przegranej ;) Brąz 1+

Opublikowano

NA POWAŻNIE!

 

Nick: Zastrzeżony

Region: Nordic&East

Dywizja: Gold V

Level: 30

Kontakt: PW lub gg:45698510

Dodatkowe informacje:

Witam, od dawna zbierałem się, by zacząć zabawę na poważnie, nigdy nie brałem udziału w żadnych turniejach lub nie zdobyłem wysokiego elo/dywizji, jednak swoją grę oceniam szczerze wyżej niż Gold V. Wiadomo, zależy od postaci którą się gra i od dnia, czasem może coś nie pójść, jednak po takim okresie gry na różnych serwerach udało mi się to wyeliminować prawie do minimum. Również gdybym przeliczył czas spędzony na oglądaniu streamów z turniejów jak i zwykłych gier "wyjadaczy" mogłoby się okazać, że jest tego więcej niż ingame części graczy.
Nie uważam siebie za specjalistę lub wspomnianego "wyjadacza", lecz posiadam wszystko co potrzebne jest do zabawy w to na poważnie. Czyli czas (od rana do nocy), wystarczające łącze gdzie download=upload, dobry komputer (laptop, lecz mogę grać nie na najmniejszych ustawieniach i jeszcze streamować), podstawy oraz przede wszystkim chęci. Nie jestem gimnazjalistą, dla którego to marzenie. Po prostu chciałbym robić w życiu to, co kocham. Jestem otwarty na wszelkie wskazówki. Mam 22 lata.
 

Opublikowano

Nick: LemurPolski (tak wiem...głupie)

Region:taki jagby domyślny

Dewizja: nie wiem o co kaman więc napisze 3 lvl (gram od wczoraj)

Lvl:3

Kontakt:PW i skype-aras123d

Dodatkowe info: gram od wczoraj ale już widziałem dużo razy tą grę u mojego kolegi i więc dlatego wiem większość . Wiem dużo o grze może mam mały lvl ale bardzo podoba mi się ta gra więc dlatego szybko nabije lvl ale jeżeli będe z kimś grał to wtedy owiele szybciej naije lvl .

Opublikowano

Nick: ELsoMajkel
Region: EU WEST 
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: W grze 
Dodatkowe informacje: Poszukuje ogarniętych ludzi do grania duo.

Opublikowano
 

Nick: Szukamy z kolegami topera do powaznego teamu
Region: EU Nordic
Level: 30
Dywizja:
Kontakt: dodawać ObeliskTV na lolu i pisać
Dodatkowe informacje: osoba musi grać bardzo dobrze

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...