Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Switchbot/BonusSwitcher by Unpublished | Działa na Najnowszej Bince | PO POLSKU


BeHolder‏

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem ze Switcherem. Mianowicie nie mogę bonować kilku przedmiotów na raz. Wyskakuje mi taki błąd, dodam że switcher działa dobrze ale tylko na pierwszego slota :cproblem.jpg

Item Slot #2 - keine bonis - Brak bonów.

ReDzGjJ.jpg

Opublikowano

Kolejność jest zbędna ?

Np. odp na ogień weszło mi wyżej a miało niżej to mi robi dalej ?

Czy zostawia

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Kolejność jest zbędna ?

Np. odp na ogień weszło mi wyżej a miało niżej to mi robi dalej ?

Czy zostawia

Zostawia. Kolejność jest obojętna. Ustawisz HP na pierwszym miejscu, a wejdzie Ci na ostatnim to i tak ten bon zostaję.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Injector działa ale nie zmienia bonów ..

 

Dobre id zmianek masz?Ustawiłeś,by bot kupował zmianki?

Na invorii z tego co wiem id zmianek to 19212 .Sprawdź .

235761444056892195480.gif

Opublikowano

na invorii nie działa, kiedy naciskam mieszaj pokazuje sie komunikat, ze nie mam zmianek w ekwipunku(mam), pamietaj zeby sklep ze zmiankami byl otwarty(tez mam), a ID mam dobre 19212, help :(

Jeżeli Pomogłem Daj +`

Opublikowano

na invorii nie działa, kiedy naciskam mieszaj pokazuje sie komunikat, ze nie mam zmianek w ekwipunku(mam), pamietaj zeby sklep ze zmiankami byl otwarty(tez mam), a ID mam dobre 19212, help :(

Tam już wydaje mi się,że zablokowali tego hacka,albo poprostu zmienili id zmianek,a id trudno z klienta wyciągnąć,bo ma on solidne zabezpieczenia i zwykłym packerem nie da się poprostu tego rozpakować.Więc oni chyba to już zablokowali,skoro u nikogo nie działa już.

235761444056892195480.gif

Opublikowano

najlepszy bs, dziala na wielu serwach :) wytluamczy mi ktos ten tryb bezpieczny w opcjach?

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

na webmetin też nadal nie działa... mógł by ktoś spróbowac coś ogarnąć? :)

Opublikowano

Macie od razu 2 hostingi:

https://mega.co.nz/#!c4VlHbhC!ac5X5yl4aQrJ3tlhlEpVtkv1dnNVIYjF4OM6X5r-clM
http://przeklej.org/file/SXgpIC/Switch-Bot.zip

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/554fbbeb5d67dd5d2dfba21496360cfb077750b64651b58f56192a68fb21f43d/analysis/1403385919/

Można też mixować na serwerowym bs'ie na 5 i więcej slotów jeśli chodzi o invorie- skopiowałem z poradnika:

 

Krok 1 

Otwórz bota wpisz bony i kliknij start na 1 itemek

Krok 2

Zamknij bota nie wyłączajac go

Krok 3

Włącz bota jeszcze raz (czasami trzeba kliknąć kilkakrotnie F5)

Krok 4

Ustaw bony do drugiego itemka zmieniając jedynie cyferke przy tabelce Slot 0 na Slot 1

Krok 5

I klikacie start. Potem akcja się powtarza zmieniacie tylko cyferke obok Slot 0 1 2 3 4 909211403386639611636.png

 

 

Numeracja:

Slot 0 = Itemek na 1 miejscu w eq

Slot 1 = Itemek na 2 miejscu w eq

Slot 2 = Itemek na 3 miejscu w eq

Slot 3 = Itemek na 4 miejscu w eq

Slot 4 = Itemek na 5 miejscu w eq

itd

 

 

 

Jutro dam edita i napiszę czy coś wykminiłem z webmetinem.

@Edit- nic nie wykminie bo antywir ciągle mi usuwa pliki z rozszerzeniem .exe :D Spróbuję po południu,

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...