Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*Owocowy Sad* II Edycja Serwera Sv+Frakcje*Mody*Nowe Biomy*Własny Launcher*START 1/11/13*


Miodq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na pewno przetestuję ten nether jeszcze dzisiaj. Jednak biomy na normalnej mapie nie zostaną dodane z tego moda. Nie widzi mi się pomysł usuwania całej mapy z bazami dla kilku biomów.

.

Opublikowano

Teksture packów już jest 5. Zawsze mogę któryś zamienić na inny, jeżeli znajdzie się lepszy, bardziej "inny". ACME niestety waży tyle co pół paczki, więc takiego ciężaru nie dodam z uwagi na słaby net niektórych graczy.

.

Opublikowano

Od dzisiaj funkcjonuje nowy launcher - link w pierwszym poście tego tematu.

 

Co do modów, spokojnie. Nad wszystkim muszę się kilka razy zastanowić, na razie rozważam zablokowanie ender chesta i wgranie plecaków na jego miejsce.

 

 

 

bflc.png

.

Opublikowano

Jak obsydian...? Podstawy minecrafta, kilofem diaxowym lub lepszym (w przypadku modów na naszym serwerze)

.

Opublikowano

Gdy powstanie więcej bunkrów nie do zdobycia, będzie mod z większą różnorodnością TNT, w tym takie do rozwalania obsa.

.

Opublikowano

W planach na pewno jest zmiana factions na wydajniejszego, wysadzanie obsydianu i wody, kompresja bloków, ars magica (o ile wyjdzie na 1.6.2) i Grimoire of Gaia (też problem z 1.6.2)

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...