Skocz do zawartości

Counter-Strike 2



19 104 tematów w tym forum

    • 4 odpowiedzi
    • 222 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  1. Naklejki z IEM 2016?

    • 2 odpowiedzi
    • 559 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 219 wyświetleń
  2. Co robi ta komenda?

    • 2 odpowiedzi
    • 240 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 465 wyświetleń
  3. Cena gry

    • 12 odpowiedzi
    • 384 wyświetleń
  4. G2A brak kodu

    • 2 odpowiedzi
    • 689 wyświetleń
  5. Nowy nuke = mało FPS 1 2

    • 35 odpowiedzi
    • 4,8 tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 236 wyświetleń
  6. Wildfire - Drop

    • 17 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  7. Czy za SweetFX jest VAC?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,2 tys. wyświetleń
  8. Ilość rund

    • 3 odpowiedzi
    • 225 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 600 wyświetleń
  9. Problem ze ścinkami

    • 4 odpowiedzi
    • 168 wyświetleń
  10. Demko

    • 4 odpowiedzi
    • 233 wyświetleń
  11. 123

    • 3 odpowiedzi
    • 254 wyświetleń
  12. Strony do trade

    • 3 odpowiedzi
    • 705 wyświetleń
  13. Spadki FPS w grze, co może być przyczyną?

    • 11 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 461 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 428 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 173 wyświetleń
  14. Problem z komputerem

    • 2 odpowiedzi
    • 195 wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 937 wyświetleń
  15. Spadek z rangi tylko na turniejowych?

    • 6 odpowiedzi
    • 950 wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...