Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podoba Wam się styl domów? - Mapa byłaby pod serwer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP i @UPUP :)

Superowy budynek! super zbudowany! Naprawdę, macie talent <3

A pod jakie zastosowanie został zbudowany? Popatrzyłem i nie wynalazłem, żadnego xD

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

1 Chce tą mapę

2 Chce grać na serwerze na którym będzie ta mapa. 

3 Czy potrzebujesz pomocy w projektowaniu serwera? Nie chce się zgłaszać jako admin, ale raczej jako ktoś kto ma dużo pomysłów(realnych) i może spróbować ogarniać dyscyplinarnie innych adminów, graczy i koordynować pomysły, by była równowaga klas, rzeczy, umiejętności itd. Mógłbym zaprezentować się na pw :D 

Nova    tnXkN4Y.png    Regna

Opublikowano

Świetne!

Jeśli będzie konkurs do TOP 10 BUDOWLI to się zgłoś! ;-)

YT'erzy robią takie konkursy. :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak zawsze.

Kopnięty i ekipa zawsze budują zajebiście :P

Oby tak dalej. <3

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Fajna mapka tylko jeszcze jakiś spawn dobudować i by była pod serwer Frakcje


Fajna mapka tylko spawn zbudować jeszcze i by była pod Frakcje

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Jak zawsze.

Kopnięty i ekipa zawsze budują zajebiście :P

Oby tak dalej. <3

 

Dzięki! ;)

 

Fajna mapka tylko jeszcze jakiś spawn dobudować i by była pod serwer Frakcje

Fajna mapka tylko spawn zbudować jeszcze i by była pod Frakcje

 

 

Dzięki za opinie. Co do spawnu, jest już jest dawno zrobiony - spawn w zamku. Ale zastanawiałem się i może zrobimy spawn w jakiś wykopaliskach, może w jakiś łagrach.. Nie wiem pomysł sam przyjdzie ;)

 

Budowy ciąg dalszy! Screeny trochę nie po kolei ale jakoś będzie ;)

 

sB7K0za.png

G9ljOC8.png

TiYDy5d.png

WmBG0WJ.png

laUYt2e.png

vb20JDm.png

vBDEWUG.png

qIngEgW.png

7zdWPF1.png

jbhiT1S.png

Opublikowano

Synu jak szukasz profesjonalnego serwera ze stażem to zapraszam na PW.

Po budowlach widzę, że byś się nadał.

 

Oczywiście to tylko propozycja, więcej info u mnie na PW.

z poważaniem KAMIKADZEKKS

Opublikowano

Synu jak szukasz profesjonalnego serwera ze stażem to zapraszam na PW.

Po budowlach widzę, że byś się nadał.

 

Oczywiście to tylko propozycja, więcej info u mnie na PW.

z poważaniem KAMIKADZEKKS

 

Dzięki za propozycję, ale jak na razie nie skorzystam ;)

Może kiedyś. ;)

Pozdrawiam!

 

Kolejne screeny, jak widać już arena jest zrobiona od środka. Teraz kolejna część budowy areny od zewnątrz.

 

0J5X6xV.png

H9dFaNU.png

lJxqBQd.png

B6ENCXX.png

t3OMQdf.png

8joiAnK.png

44wGJ5Q.png

euNmIG4.png

eQmzJJB.png

4fK7kOg.png

ljWFZVX.png

ZuS62iM.png

GKBksvm.png

Opublikowano

Świetnie!

Masz skilla do budowania.

Coraz lepsze screeny tych budowli wstawiasz. ;-)

Opublikowano

Nie no.

Coraz bardziej mnie korci, żeby Cię porwać na swój serwer i przymusić do budowania na nim :D

Po prostu tak zajebiście budujesz!

Mam nadzieje, że serwer równie dobry co same budowle :P

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Dzięki jeszcze raz za miłe opinie ;)

 

Wracamy do budowy, wczoraj zdałem prawo jazdy, więc jest więcej czasu na budowę.

Potem dodam screeny z ukończonej areny (ALL vs ALL), bo nie jest zrobiona do końca. Pozdrawiam!

Opublikowano

Fajne budowle pod serwer RPG, pokaż jeszcze jakiegoś screena z Defaultowym texturepack.

 

Jak wiadomo większość osób gra na zwykłej texturce :)

2w6ic6t.png

Opublikowano

fajny dom!

 

Dzięki, a który ten dom jest fajny? :)

 

Fajne budowle pod serwer RPG, pokaż jeszcze jakiegoś screena z Defaultowym texturepack.

 

Jak wiadomo większość osób gra na zwykłej texturce :)

 

Dzięki za opinie. No masz rację, większość gra na zwykłych. Ale na standardowych też "moim" zdaniem wygląda dobrze. :)

 

n9sU2VG.png

KzzhwKq.png

LysQGoE.png

FeWVJdE.png

Opublikowano

Ostatnio nie było czasu na budowę. Dziś albo jutro wznawiamy budowę mapy.

 

Cel budowy:

- wybudowanie domów wokół areny PVP (ALL vs ALL) zasiedlenie terenu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...