Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję/poszukuję Pomocy W Edycji/stawianiu Serwera/strony Internetowej.


Temat  

345 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e ten temat ogranicza spam na forum

    • Tak ?wietna sprawa
    • Nie to nic nie da?o
    • Wiele osób korzysta z tego ale nadal jest spam
    • Nikt z tego nie korzysta do kosza z tym!!
    • Nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje osoby ktora pomoze mi postwwic serwa na hamachi:) przez TV

 

moje parametry:

 

Procesor: dwurdzeniowy po 2.8

 

RAM: 2gb

 

łącze: 2mb/s

 

moje gg 6379513

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Poszukuję Hostera do swojej GRY:

- Wiek: min. 15 lat

- Łącze: min 8 mb/s

- Ram: min 2 GB (zalecane 4GB lub Więcej)

- Procesor: min 2 rdzenie... (zalecane 4 rdzenie)

- Dobry Kontakt..

 

KONTAKT ZE MNĄ:

GG: 11565159

Opublikowano

Poszukuję zgranego TEAMU, osoba chcąca dołączyć do nas musi spełniać poniższe warunki.

 

Poszukuję:

-Programistę stron (wym. znajomość: PHP,HTML,CSS,MySQL,PHPBB3,ogólna znajomość serwera [co za co odpowiada,w bazie MySQL])

-Hostera (wym. :Net powyżej 1mb/s, pamięć min. 2gb,procesor min. 4GHz (nie ważne ile rdzeniowy))

-Grafika (wiadomo :) )

-Pomocnika przy edycji serwera

-Pomocnika przy edycji klienta

 

Uwaga!!!

Na razie serwer będzie przeznaczony na niewielką ilość graczy, potem po znalezieniu hostera na większą skalę.

 

Zainteresowanych proszę o wiad. na PW

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w postawieniu serwera OSS(Only Solo Server)

Mój komputer:

Pentium® 4 CPU 2.66GHZ 2.66 GHz, 1,25 GB RAM

Kontakt:

GG:3004775

Skype: titanhulker

oraz Pw na forum.

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w postawieniu serwera

Mój pc

2 rdzenie 2,8 każdy

2 gb ram

10 mb net

 

Proszę pisać na gg 11216382

Opublikowano

zrobię stronę internetową servera przykład strony mesiomt2.dbv.pl

forum przykładowe forum:mesiomt2.xup

czat (z radiem lub bez do wyboru do koloru)

WYNAGRODZENIE

konto gm-a na servie

KONTAKT

e-mail [email protected]

sygnabypepper.jpg

fiiilm.gif

Opublikowano

Poszukuje Osoby ,która pomoże postawić serva na hamachi do metina...

 

 

 

Sprzęt:

Procek 2.20 GHz

 

Ram 2GB

 

Transfer 1mb

 

GG:5832771

OndteAw.png


Opublikowano

Poszukuje osoby która pomogła by mi w edytowaniu severa.Komputer mam doskonały do postawienia dobrego severa. Chciałbym zęby serwer działał na samym spol ale nie obrazę się jak będzie hamachi ;].

Komputer:

Windows 7 Professional

4gb ramu 4 rdzeniówka 1 terabajt pamięci

3,6ghz (komputer kupiony nie dawno)

Kontakt: GG 4038393

Skype: Irzykx

Net 10mb

Wymagania:

Ustawienie itemow u npc kd +5, robienie nowych npc , militar na poczatek gry ,skille na konia ustawianie expa i loota kasy, ustawienie początkowych itemów itd. :rolleyes:

 

Jeżeli wszystkie moje wymagania spełnia się lub przynajmniej większość to w 100% daje GM.

Opublikowano

Poszukuje osoby która doda 2 nowe npc zwiększy raty i kowala bez ulepszaczy i doda do npc wybranie przezemnie itemki

 

Moja specyfikacja:

 

Procek:Quatro 8200

Ram:4ggrafa: 1gb

net:1mb ale śmiga ostro :]

 

GG 8264906 :]

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

Elo,mówiac tak chce postawic swoj server na stalym ip lub na no-ip ale juz prubowalem wiele razy i zawsze nie udalo mi sie.Poszukuje takiej osoby ktora;

 

-postawi server na stalym lub no-ip

-podlaczy navicart

-powie gdzie jakie ip z jaka kacowka itp

-i zrobi strone albo powie jak zrobic

 

Bardzo prosze oszukuje naprawde pomocy moje GG to 9202498 piszcie propozycje. :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

[b]Siemka[/b]

 

 

BITMT2

 

 

Poszukuje dwóch członków TEAM

 

Jednego do Robienia Strony glownej na hostingu np. lua.pl lub cba.pl

Drugiego do Robienia i wymyslania nowych pomyslow w zwiazku item u npc lub quest itp

 

Minimalny wiek 14 lat

Prosze propozycje pisac do mnie na PW (mpcforum)

 

NARQ

Opublikowano

Poszukuję

Osoby, doświadczonej w językach PHP, HTML która zrobi mi jakąś stronkę na 000webhost.com

Nie zależy mi na szybkości ładowania strony, strona i tak będzie na hostingu.

 

Nagroda.

GM na serwerze EdoniaMT2+Moderator na czacie.

 

Strona ma posiadać.

-Panel administratora: Ban, usuwanie graczy.

-Miejsce na czat

-Ranking

-System newsów

 

Propozycję proszę składać na PW lub na E-Mail: [email protected]

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Opublikowano

Oferuję:

1.Postawienie serwer po przez program Team Viewer.

2. Edycja Handlarzy.

3. Dodanie GM (Game Master).

4.Strona rejestracyjna.

 

Wymagania:

a) 1,5GB RAM 2 rdzeniowy , Internet 2mb/s

B) Team Viewer

c) Xampp

d) Virtual PC

e) Hamachi

f) Navicat Lite

 

Kontakt:

Gadu-Gadu : 21511275

PW na forum ;)

 

Polecam Sie Na Pryszlosc!

bewitched_ehqsaha.png

Opublikowano

POTRZEBUJE POMOcY Z POSTAWIENIEM SERVERA NA NO-IP LUB NA ZEW IP

 

Moj komp:

 

Proc:2,40x4 czyli cterordzenoiowy

Ram:4Gb

Net:2mb

Bysk:320Gb

 

 

 

Prosze piscie na GG numer 9202498 przosze piscie:)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuje Osoby Ktora pomoze mi ogarnac zmiane Itemkow u NPC i stawianiu wlasnych NPCtów...........!

Piszcie na moje GG ktore znajduje się w sygnaturce albo piszcie na pw....!

nie regulaminowa sygna

Opublikowano

Poszukuję dobrej osoby która pomoże mi rozwiązać ten:

http://www.mpcforum.pl/topic/120606-problem-z-freebsd/

problem przez team viewer.

 

Pisać na gg 8677298

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Poszukuje:

-Hostera (jeśli masz kompa co ledwo 10 osób ciągnie to nawet nie pisz ;] )

-Komputer z zew ip i bez routera (nie chce serwera hamachi)

 

 

Oferuje:

- Umie konfigurować pod dane ip pliki serwerowe

-Edycja MySQL (spolszczanie, edytowanie npc, dodawanie itemów itp)

-Edycja FTP (spolszczanie questów, rozmów NPC itp)

 

Oczekuje:

-Solidności (nie to że po 2 dniach nie będziesz włączał serwera bo cie się nie będzie chciało)

-Uczciwości

 

Kontakt:

-GG: 2621821

Nie Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuje:

Osoby która pomoże w postawieniu serwera.

 

Mój komputer:

Procesor 4 rdzeniowy po 2,8 Ghz, kazdy 4 gb ramu, oraz internet 4 mb/s

 

Kontakt:

E-Mail: [email protected]

GG: 8197286

Także PW na mpc.

 

 

Sprawa wyjaśniona. Już znalazłem pomoc

:)

2ywfp78.jpg

 

GG: 8197286

Opublikowano

Oferuję:

 

Profesionalną edycję plików clienta lub serwera ( naprawa bugów itd.)

 

Amatorską stronę ( w miare możliwości według wymagań zjeceniodawcy)

 

Gotowe forum na wybranym silniku

 

 

Oczekuję:

 

Serwera 24/7 (dość mam serwerów hamachi na 2-3 dni)

 

Jakiegoś wynagrodzenia

 

Jeżeli by był wybór na GameMastera jakieś szanse :)

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu:10470113

 

Proszę pisać nawet gdy jestem nie dostępny odpiszę gdy oczywiście będę mógł

Opublikowano

Siemka

 

ELo mam dziś pilną sprawę potrzebna mi pomoc 2 adminów

1, Do budowy strony głównej i przeróbek serwera

2. Do budowy strony rejestracyjnej robieniu client i tez do przerabiania serwera proszę o szybki kontakt

 

Wysyłać wiadomosci do mnie na profil albo na e-mail [email protected]

 

Proszę naprawdę o szybkie odpowiedzi

 

 

 

NARQ

 

 

Opublikowano

Poszukuje osoby która pomoże mi wgrać questa na serwer! :D

To tego nie muszę podawać parametrów ale nie lubie warnów więc podam:

2X2,5GHZ INTEL DUAL CORE™

4GB RAM'U

KILKA SET GB WOLNEGO NA DYSKU (nie pamiętam dokładnie)

A to przez team viewera

Za pomoc dam 5* i +

Pisać na PW to podam id i haslo do TV

 

@edit:

NIE AKTUALNE JUŻ NIE POTRZEBUJE POMOCY

Opublikowano

POSZUKUJE!!!Kogośkto pomorze mi odpalić i ogarnąć serva

 

GG : 13035034

Głównie chodzi o problem z odpalaniem launchera i wogóle proszę o pomoc Pomocnik ma GM na stałe na privie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...