Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję/poszukuję Pomocy W Edycji/stawianiu Serwera/strony Internetowej.


Temat  

345 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e ten temat ogranicza spam na forum

    • Tak ?wietna sprawa
    • Nie to nic nie da?o
    • Wiele osób korzysta z tego ale nadal jest spam
    • Nikt z tego nie korzysta do kosza z tym!!
    • Nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OFERTUJĘ:

/b]

Pomoc w stworzeniu prywatnego serwera hamachi lub no-ip, dodaniu Gm, dodawaniu nowych item-ów i innych zabaw w Navicat 

WYMAGAM

Komputera 4GB RAM lub więcej
Przepustowość łącza 4mb/s+
Procesor 2x 2.2 + 

Kontakt:

[email protected]

GG:10846196 lub PW

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema :))

 

Oferuję:

 

Postawienie Serwa od 0!

Postawienie Dobrej Rejestracji

Postawienie Stronki Serwera

Edycja Handlarzy

Dawanie GM

 

Wymagam:

 

Procek 2.80GHz x2 3GB Ram Internet 2mb+

Jeśli Tam GA będzie chciał to może mi dać GM`a [lecz nie mówie, że musi:)]

Noi oczywiście Team Viewer

 

Kontakt ze mną.

 

GG: 9530801

Skype: sarnuss

 

Odrazu mówie, że mam 12lat lecz nie jestem taki głupi jak inni:))

Znam się na tych rzeczach:))

 

Pozdrowienia UraHara:))))

eveye.gif - RoBuS Jinno Body - 0lvl (Narazie:P)

 

Nicki na serwerach:

 

UraHara

RoBuS

Robo2155

Quyen

 

 

Znasz mnie i będziesz grał na Evenye Pisz:))

Opublikowano

@up tez mam 12 lat :P

 

Oferuje:

-Pomoc w postawieniu serwa przez teamvievier

-Edycje handlarzy

-edytowaniu dropu/ilosci yangow z moobow (ze np hwang z ripera dropi)

-Dawanie GM

-Uruchomienie GM moda

-Zmiane bonow (np 5k hp)

-Zmienianie bonow w swoim eq (masz w eq żala i bez restartu serwa mozesz zmienic mu srednie na np 999 srednie)

-Spolszczenie niektorych questow

 

Wymagam:

-Procesor 3.00 GHz

-Pamiec min 2 gb

-net min 2 mb

 

@edit

Poszukuje:

-Pomocy w zmianie ilosci expa na lvl (300 expa do 2 lvla itd...)

 

kontakt:

-pw to chyba oczywiste

-skype xsemi

-gg 8778038

Opublikowano

Siema!

 

Oferuje:

-Pomoc w postawieniu serwa przez teamvievier.

-Edycje handlarzy.

-Dawanie GM.

-Zrobienie spolszczenia.

 

Wymagam:

-Procesor 2.40 GHz +

-Pamiec min 3 gb+

-net min 2 mb+

 

Kontakt:

-Pw to chyba oczywiste

-Gg : 13794240

 

Uwaga!!! Nie pisać jeżeli macie słabszy sprzęt.

Opublikowano

Poszukuję :

- Osoby co pomoże stworzyć serwer hamachi przez TeamVievier

- Która pomoże zrobić GM'a Na swoim serwerze

Sprzęt :

- Procesor 3,2 GHz.

- Pamięć RAM 2,5.

- Internet 1,3mb

Kontakt :

E-Mail : [email protected]

GG : 12219942

Skype : rasma123456

Lub PW na forum.

girl.png

Techno4Ever.Net ;)

Opublikowano

Oferuję:

Stronka, edycja npc i sprawy ogólne

Wymagam:

inteligencji i logicznego myślenia, nie - lelum polelum

Kontakt:

[email protected]

GG:7397702

skype: chippy641 (zalecane)

Jestem Muzykiem - http://www.jamendo.com/pl/artist/Chippy

O ty muzyku, urwiesz mi od minijacka xD

Mój avatar - to jestem ja , w słuchawkach - a nie żadne "dziecko ne0". Jestem seksi.

Opublikowano

Szukam kogos kto pomoze zrobic wlasnego serva

bedzie mial GM na tym servie

 

Moj sprzet:

Processor: 2.20Ghz 2.20Ghz

PAMIECI RAM: 2Gb

Lacze Internetowe: 1 Mb/s

 

KONTAKT GG:9360707

Lub tutaj na PW

sygnatura usunieta przez mike 2006

Opublikowano

Szukam kogoś aby pomógł postawić mi serwer z hamachi albo bez!

 

 

Processor: 2x 3.00Ghz będzie 3x 3.01Ghz

PAMIECI RAM: 3gb ram będzie 6gb ram

Lacze Internetowe: 7 Mb/s będzie 120mb/s

Na koniec co zrobic Zedytowac npc reje(fajne jak bez hamchi pujdzie)

Bardzo był bym wdzięczny za clienta zrobionego ;D

moje gg;18548718

moja poczta;[email protected] lub [email protected](lepiej na proparkur)

moj skype; adam.milczarek5

A najlepiej skype.

DAJ MI MINUS -

 

 

4ctv4egtc1.gif

Opublikowano

Pomogę z serverem do metin2

 

Wymagania konkretne:

 

# Procesor co najmniej 2 rdzeniowy o tankowaniu 2,1 Ghz

# Minimalnie 3 GB ramu i w zwysz...

# Internet 2mb/s max do 120 mb...

# Co najmniej wiek 14 lat do 18 lat

# Jeśli mam komuś zrobic server to musi byc minimalnie 10h do 20 h dziennie bądz 24/7

# Program TeamViewer 5

 

Oferuję:

 

# Usunięcie jak najwięcej bugów na serwerze

# Zrobieniu stronki rejestracyjnej

# Jak osoba która ma lepszy komputer niż 5 gb ramu 5 mb/s neta to pomogę zrobic serwer [No-Hamachi]

# Danie GM

# Wy edytowanie npc

# Spolszczenie serwera

# Oraz tym podobnych żeczy!

 

Kontakt:

 

# GG: ( Nie polecam ) 1546452

# Skype: ( Zalecam ) luki200810

# PW na forum

 

Jeśli spełniasz wszystkie wymagania i masz dobre chęci w stosunku do serwera to się dogadamy ;)

Opublikowano

Poszukuje osoby z dobrym kompem, która miałaby czas na utrzymanie servera na swoim kompie przynajmniej 10 godzin na dobę.

 

Oferuje : Zrobienie strony internetowej, dodanie gm, spolszczenie questów,zmiana itemów u handlarzy .

 

Wymagania komputera :

 

3+ GB ram.

Net +5mb/s

3 rdzeniowy procesor +

 

I oczywiście dużo wolnego czasu i zaangażowania ze strony hostera ;]

 

Kontakt :

GG:11664733

XF : 11664733

Opublikowano

Poszukuje kogoś kto mógłby mi pomóc w kilku rzeczach związanych z prywatnym serwerem na hamachi.

Mój sprzęt : procesor 2x2ghz, ram 2gb, prędkość internetu 2mb/s.

Jeśli byłby ktoś chętny pomóc to GG : 11061845

Opublikowano

Poszukuję osoby która :

-pomorze mi przy serverze czyli:

a)dodanie nowych npc

b)doda nowe itemki(napisze na pw jakie)

c)zrobi strone z reje (ewentualnie IS)

d)zrobi spolszczenie (mile widziane całkowite)

e)na start każdy dostanie :konia 11 lvl bronie na 30 lvl +9 zbroje 34 +8 400 potek D red i blue

f)kowal nie pali do +7 100% +8 50%+9 30%

g)kowal bez ulepszaczy

h)trzy strony miejsca u dozorcy

i)Raty serva po 600 all

MÓJ SPRZĘT

Procek-1.81 x1

RAM-1GB(Na serva około 512)

-Net 2mb od 01.02.2010

CO OFERUJĘ??

-Konto GM

-Satysfakcje z miłej gry bez wulgaryzmu

 

KONTAKT

 

GG-20623907

e-mail

- [email protected]

[email protected]

Opublikowano

Oferuję:

Pomoc w stworzeniu prywatnego serwera na hamachi, dodaniu Gm i innych.

Wymagam:

Kompletnych plików i programu Team Viewer

Ilośc ramu musi być 1GB+

Kontakt:

GG:7113121

Oraz PW na forum

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Poszukuje:

Osoby która zrobi mi strone rejestracyjną na bezpłatnym hostingu

Prosze o jak najszybszy kontakt na GG: 2071956 ( jestem niewidoczny)

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

Poszukuje osoby ktora pomoze postawic server przez TV na hamachi lub nON

procek 2,4 ghs 4gb ram daje na serva 2gb

server istnial ale potrzebuje helpa bo cos sie zepsulo

gg 6669845

skype lemcio1231

Problem rozwiazany :D

ZBIERAM -

Opublikowano

Poszukuję osoby która pomoże z serwerem metin2.

 

sprzet:

 

intel i7 860 4 rdzenie fizyczne + 4 wirtualne = 8 rdzeni po 3,2 GHz

4 GB ram 1300MHz Cl9

netia 6 Mbps + stałe IP

 

Problem polega na:

 

Poprawnemu zainstalowaniu FreeBSD i wgraniu odpowiednich plików na serwer które oczywiście już posiadam

 

oferuję:

Konto GM

uptime conajmiej 10h dziennie

 

 

GG: 18677344

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...