Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję/poszukuję Pomocy W Edycji/stawianiu Serwera/strony Internetowej.


Temat  

345 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e ten temat ogranicza spam na forum

    • Tak ?wietna sprawa
    • Nie to nic nie da?o
    • Wiele osób korzysta z tego ale nadal jest spam
    • Nikt z tego nie korzysta do kosza z tym!!
    • Nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oferuję:

1.Postawienie serwer po przez program Team Viewer.

2. Edycja większości na serwie questów , handlarzy , dodanie gmów itd. itp.

3. zrobienie stronki

 

 

Wymagania:

a) 2GB RAM 2 rdzeniowy procesor , Internet ok. 1mb/s

B) Team Viewer

 

Kontakt:

GG: 16105929

Oraz PW na Forum !

 

Pozdrawiam jp9999999999

Do postawienia serwera polecam Pliki Suicidiego

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oferuje:

- Rejestarcje

- Ranking

- Postawienie serwera na hamachi

- Navicat

Wymagam:

2x 2.5GHz, 3 GB Ram +, 2 mb/s +

 

Sprawa : ------

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Oferuję

pomoc przy: stawianiu serwera na hamachi/itemy na start/odbugowanie zakładania gildi + opcje dla gm między innymi:daj bon dla gildi itp (opcje tylko dla GM to jest w gotowym pliku do tego pliku dodane questy w atlantydzie)/robie questy/edytuje strone nie dotyczy robienia tła tylko zmiana tekstu + hiper łącza/dodawanie Gm/

 

Wymagania:

Procesor 2 rdzenie+ po 1,86+Ghz

internet:1mb/s+

1000mb+ram przeznaczzonych

 

Kontakt:

Email:[email protected]

gg:22962373(polecam jestem bardzo często)

Pw na forum (jestem bardzo często na forum!)

 

 

 

 

Oferta została anulowana

Oferta aktualna

Pomogłem daj +

Opublikowano

Poszukuję pomocy w postawieniu serwera bez hamachi

Mam zew ip oraz router (odblokowanie portów dla doświadczonego będzie drobnostką)

Komputer to:

Procek : 2x2,5GHZ

RAM : 2 GB

Net : 4mb/s

Upload 1mb/s

 

Serwer jest już zedytowany itp lecz skonfigurowany pod IP hamachi.

Chcę aby ktoś go przerobił na no hamachi.

Kontakt na gg : 2621821 lub PW na forum

Opublikowano

Oferuję:

-Pomoc przy stawianiu Priva

-Prawie wszystko w Navicat ;]

-Zmiana Locale

-Dodanie npc

I wiele, wiele więcej :)

 

Wymagania:

Procesor 2 rdzenie+ po 2,0 GHz+

internet:2mb/s+

2Gb+ Ram

 

Kontakt:

Only GG: 16134044

76561198004076728.png
Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w stworzeniu CH2 na serverze

 

Mój komputer:

Procesor 4rdzeniowy 2GB RAM , athlon x2 64 dual core internet 6mbit/s

 

Oferuję:

Jak bedziesz chcial grac na serverze to konto GM

 

Kontakt:

GG : 3271275

 

Najlepiej przez TEAMVIEWER

xxx

Opublikowano

Poszukuje osoby:

Która pomoż w zrobieniu prywatnego serwa MT2

 

Moj komp:

2 rdzenie, internet 1mb, windows xp, 1gb ram

 

 

Kontakt:

GG:22342448

Email:[email protected]

 

 

z góry dzięki

 

EDIT@

pomoże sry za błedy ale klawiatura się zacina

powrtj.png

Opublikowano

Poszukuję.

 

Osoby która potrafi zrobić server MT2, Prawie wszystko w Navicat, dodawanie NPC i podobne :)

 

Parametry.

Procesor 2x 2.2

Internet 1Mb

Ram 2Gb ram.

 

Za pomoc dostaje się 5 i +. I jak ktoś chce grać na servie KONTO Vip (GM)

 

 

Kontakt.

Wiadomość PW na forum Nie zawsze Online

Hamachi: Sieć: RobieServaMT2 hasło 12345 :) ZAWSZE Online

GG: Nie uzywam

Poczta: Mało kiedy wchodzę :)

Opublikowano

Szukam Hostera:

Wymagania:

Minimum 6 MB internet

4 GB RAM

Procesor: 2x 2.00 GHz+

Komputer włączony minimum 8 godzin dziennie.

 

Oferuje:

-Serwer pvp

-Szybką naprawe serwera

- Dużą ilość graczy

 

W razie kontaktu GG" 22628544

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Oferuję :

*Własny Klient :)

* pomoc przy obsludze filezilli i navicata..

*pomoc przy stawianiu servera od podstaw.

* strony z rejestracją , zmiana hasła , ewentualnie z rankingiem

* naprawianie błędów

 

 

 

wymagam :

 

* procek : min. 2rdzeniowy o tankowaniu 2,1ghz //nie koniecznie :)

* ram : 2gb //nie koniecznie ;)

* net : 2mb/s //nie koniecznie

 

kontakt :

 

* gg : 6315756

* Pw na Forum

 

Pozdrawiam!Jesli potrzebujesz pomocy przy servie. Nie wachaj sie Pisz! napewno postaram sie Pomoc! :)

Opublikowano

poszukuje kogoś kto pomoże mi w konfiguracji mojego prv mt2

 

chciałbym otrzymać:

 

-POMOC W NAVICAT [dodanie mi GM'a, edycje npc, shopów itd]

-POMOC W FILEZILLI [jakieś małe dodatki :P]

-POMOC W SPOLSZCZENIU GRY

 

my PC:

2x 2,6 na procku

2gb ram

net 1mb neo

 

 

kontakt:

gg 11391825

PW na mpc

 

mam nadzieję że znajde kogoś takiego :]

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

Oferuję :

  • pomoc w postawieniu serwera przez Hamachi
  • pomoc w dodawaniu itemów do handlarzy
  • pomoc w dodawaniu GM
  • pomoc w dodawaniu graczy
  • pomoc w zmianie dropu z mobów
  • pomoc w zmianie statystyk broni

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w postawieniu strony rejestracyjnej do mojego serwera. Nie wiem czemu ale ja tylko moge korzystac ze strony reje.

Mój komputer:

Procesor 2 rdzenie po 2,9Ghz każdy 3Gb ramu oraz internet 10Mb/s

Kontakt:

[email protected]

Gg:11240321

oraz Pw na forum.

17191.png

30646.gif

32563.png

Opublikowano

OFERUJE!

Wstawienie strony ze zmianą hasła downloadem rejestracją rangkingiem i newsami (strona główna)/Postawienie serwera

W/ ymagam : procesor 2rdzenie 2,9Ghz i każdy po 3-6gb . Kontakt : gg 17797569 skype:przemek.dziadowicz lub PW na forum łącze interentowe 10mb/s

reymysterio-sygnatura-psdcopy.png?t=1258734964
Opublikowano

Poszukuje Hostera

Oferuje mu:

 

Postawienie serwera na hamachi lub bez przez Team Viever

 

Spolszczenie serwera

 

Zrobienie questa na start

 

Postawienie serwera 4fany lub hard

 

Dodanie nowych itemów i broni:)

 

Znam się na navicacie

 

Wymagam

Procesor dwurdzeniowy 2.0Ghz +

 

Ram 1GB+ na serwer

 

Internet 2mb+

 

Kontakt:

 

GG: 16105828

 

Poczta: [email protected]

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

Opublikowano

Oferuję :

*Własny Klient :)

* pomoc przy obsludze filezilli i navicata..

*pomoc przy stawianiu servera od podstaw.

* strony z rejestracją , zmiana hasła , ewentualnie z rankingiem

* naprawianie błędów

 

 

 

wymagam :

 

* procek : min. 2rdzeniowy o tankowaniu 2,1ghz //nie koniecznie :)

* ram : 2gb //nie koniecznie ;)

* net : 2mb/s //nie koniecznie

 

kontakt :

 

* gg : 6315756

* Pw na Forum

 

Pozdrawiam!Jesli potrzebujesz pomocy przy servie. Nie wachaj sie Pisz! napewno postaram sie Pomoc! :)

OFERTA AKTUALNA!!

Opublikowano

Witam,

po długich namysłach postanowiłem wykupić serwer dedykowany, tutaj możecie zapoznać się z ofertą

http://www.serveradmin.pl/Serwer-INTEL-I_f_46_pakiet_15

. Jak wiadomo do takiego serwera nie można się spieszyć i postanowiłem poszukać zgranego i zaufanego TEAMU. Jednym z ludzi panujących na serwerze będzie pewna znana osoba która pragnie zostać anonimowa z MPC furum lecz jeden człowiek nie udźwignie wszystkiego. Poszukuję ludzi na posady takie jak:

-- Pomocnik przy CLIJENCIE

-- Pomocnik przy questach plikach serwerowych itp ( przy tej posadzie pracuje Siera lecz szukam jeszcze około 2 osób ) dodam, że osoby te muszą pracować jak Bambusek, który nigdy się nie poddaje i dąrzy do celu

-- Pomocnik przy stronie i tutaj chodzi mi o rakning rejestracje oraz całokształt w PHP na takim poziomie jak stronka Avalona czy Triadici

-- Oczywiście nie może zabraknąć porządnego grafika

 

Aby dołaczyc do mnie i Siery należy pisać podania na poczte

[email protected] 

. W podaniu musi się znajdować:

 

- Wiek

- Imię ( musimy wiedzieć jak się zwrócić do 2 osoby )

- Dziedzina w której się odnajdujemy

- Ile dziennie siedzisz przed komputerem (( prosze nie kłamać nie chodzi o to zeby siedzieć 4 h + lecz o to aby dobrze wykonywać swoją prace

 

Dodam iż każda osoba otrzymuje GMa oczywiście jeśli mamy do niej 100% zaufania i wykonuje swoją pracę systematycznie i perfekcyjnie.

 

Czegoś nie dałem macie pytania proszę pisać pod tematem lub na poczte.

 

P.S podania pisać tyko na poczte dla czego ?? Po 1 nie będziecie pisać takich samych podań po 2 pokazuje nam osobę która nie odwali tego tak dla jaj.

DAJ MI TEGO -- nie bądz żyła z góry thx :)

minus+new+blk.jpg

Opublikowano

Oferuję Pomoc w Stawianiu Prywatnego Serwera

 

Wymagania:

 

- Internet min. 2mb/s

- GB Ram (na serwer) min. 1200GB

- Osoba musi pisać poprawnie po polsku

 

 

Czego oczekuje w zamian:

 

- GM na serwerze

- Szacunku ;)

 

 

 

Kontakt:

 

E-mail: [email protected]

GG://5967023

 

 

Moje doświadczenie jest bardzo duże.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...