Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję/poszukuję Pomocy W Edycji/stawianiu Serwera/strony Internetowej.


Temat  

345 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e ten temat ogranicza spam na forum

    • Tak ?wietna sprawa
    • Nie to nic nie da?o
    • Wiele osób korzysta z tego ale nadal jest spam
    • Nikt z tego nie korzysta do kosza z tym!!
    • Nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję osoby która pomogła by mi stworzyć serwer Metin2

Wymagania

-Umiejętność postawienia serwera.

-Umiejętność pracy w grupie.

-Znajomość PHP i HTML w stopniu dobrym.

-TeamViever

-Wielozadaniowość...

Oferuję

-Satysfakcję i zadowolenie z pracy.

-Status GM na serwerze i SGM na forum.

- I inne.

Więc tak jak pisałem poszukuję owej osoby która pomogła by mi w założeniu serwera.

Priorytetem jest postawić serwer HAMACHI , lecz jeśli osoba będzie potrafiła mi pomóc w postawieniu serwera na zew/ip to bedzie serwer bez hamachi

Sprzęt

Intel Core2 Quad @8200+ (procesor 4 rdzeniowy 2,33Ghz)

4gb ram

500HDD

łącze 1mb/s

Kontakt

GG:11893936 (często na niewidocznym)

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oferuję:

 

 

1.Postawienie serwer przez program TeamViewer.

2. Edycje Handlarzy.

3. Dodanie GM

4.Strona rejestracyjna.

Wymagania:

a) 1GB RAM 1 rdzeniowy , Internet 512mb/s

b)Team Viewer

c) Xampp

d) Virtual PC

e) Hamachi

f) Navicat for mysql

g)Pliki serwerowe ;)

h)Forum na każdym serwerze hostingowym ;)

 

 

Kontakt:

Gadu-Gadu : 13505277

E-mail : [email protected]

Oraz PW na Forum !

Opublikowano

POSZUKUJE

Poszukuje osoby która pomoże poprawnie skofigurować appserwer

ŁACZE 100mb/s

net 5mb/s

Komputer: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.11 Ghz ( razy 2 bo 2 rdzeniowy) 2,00 GB RAM

gg 13284614

 

-Pomoc w zrobienu/edycji strony serwera ( program do postawienia)

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w postawieniu serwera.

Mój komputer:

Procesor 2,21Ghz 3 GB ramu oraz internet 5Mb/s

Kontakt:

GG: 12191424 :)

Zbieram plusiki :)

17ef66d22b9c4ef82d26f3e.gif

Opublikowano

POSZUKUJĘĘĘ

Osoby która pomoże postawić mi server na hamachi...

 

Mój sprzęt:

 

 

Intel® Pentium® Dual CPU T3400 @ 2.16GHz

Internet 512 ...

Nie spamuje i jestem nowy(mam mało postów)

Opublikowano

Oferuję:

Pomoc w postawieniu serwera na hamachi. Potrafie dodać GM i nawet inne rzeczy jak sobie przeczytam toturial :)

Wymagam:

Napewno jakaś 2rdzeniowa maszyna ponad 2GB-3GBramu i 100GB pojemność dysku.

Internet 1,2mb/s ++

Kontakt:

 

GG: 11917278

 

Za zrobienie serwera chce GMa sa serwerze. Posiadam dość dużą wiedze i posiadam dużą dostepność czasową :)

Ps Serwer chce robić za pomocą TV chodź jeszcze go nie używałem ale mam nadzieje że to banał :)

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Opublikowano

Poszukuję: Kogoś kto powie mi jak postawić serwer na dedyku lub wskaże miejsce z poradnikiem do tego,

Moje GG: 440077

Opublikowano

Stawiam prywatne serwery hamachi,robię stronki w XAMPP/appserv.Mogę dawać również gmów bany itp

Wymagam:

-Komputera z procesorem 2.0ghz +

-Net 1mb/s +

-2gb ram ( może być 1 ale przy bigen lagen)

-Pliki serwerowe(mogą być wypakowane ale nie ruszane)

-Navicat

-Virtual PC 2007

 

Kontakt:

[email protected]

-Gadu: 19580153 < xD >

-PW Forumowe.

Ja nie jestem polakiem.Mam jedynie 2 klawiatury w Polsce od 3lat więc się znam troszkę na pisaniu po PL,niektóre wyrazy jeszcze muszę translatować wiecie o co mi biega?

:D ;}

 

2lcbmzc.jpg

Opublikowano

Witam jestem chenty na gm na czyims serwerze.

Orientuje sie dobrze w grze oraz zna większość komend na pamieć.

Chetnie pomagam innym graczom . Moj nick to Woffy nie którzy mnie bardzo dobrze znaja i maja o mnie dobre zdanie.

pisac pw lub gg albo tutaj w odpowiedziac

gg: 13284614

pw: wiecie xD

odpowiedz: tez ;p

Opublikowano

siemka

potrzebuje pomocy w stworzenie stronki najlepiej przez xampa

 

Procesor 2,2 2 rdzeniowy (laptop)

4gb ramu Windows 7 neta czesto zmieniam... ale srednio 2 mb

 

gg 6669845

email [email protected]

ZBIERAM -

Opublikowano

Oferuję :

 

* pomoc przy stawianiu serwera(konkret od podstaw:P)

* pomoc przy dawaniu gm

* strony z rejestracją , zmiana hasła

* wytłumaczenie edycji npc

 

 

wymagam :

 

* procek : min. 2rdzeniowy o tankowaniu 2,0ghz

* ram : 2gb

* net : 1mb/s

* min. 14 lat

* chęci :P

 

 

 

 

kontakt :

 

* gg : 7499196

* Pw na Forum

* Mozna pisać od 14-stej do 18-stej

 

Chwilowo brak czasu oferta na miesiąc nieaktualna ;/

 

Pozdrawiam

1948169477.png
Opublikowano

Oferuję :

pomoc przy stawianiu servera :> (przez teamViever)

pomoc przy dawaniu gm

strony z rejestracją , zmiana hasła

naprawianie błędów

edycję npc

 

wymagam :

procek : 2rdzeniowy po 2-3ghz( nie koniecznie piszcie to sie dogadamy)

ram : 2gb

net : 2mb/s

 

kontakt :

gg : 6315756

Pw na Forum

 

Pozdro ;>

Opublikowano

Poszukuję osoby co pomoże zrobić serwer na Zew Ip

 

Mój Sprzęt;

 

AMD Athlon X2 DUAL-Core QL-62 2.00 GHz procesor

 

Ram 2,00GB dostepne 1,75GB

 

Typ Systemu 32 bitowy system operacyjny

 

Nazwa komputera Laptop

 

Net Mniej wiecej 2mb

 

System Windows 7 Profesional

 

GG 1641100

 

Lub pw na mpcforum.pl ale bez spamu :)

Zdejmijcie mi te 60% xD----------------->Dzięki Mou :)

 

-------->Zapraszam na Profil <------------

 

 

Chcę + a nie - xD

Opublikowano

Oferuje:

-Pomoc przy stawianiu serwera

-Edycja i spolszczenie npc

-dodanie gm

-zmienianie cen

-dodanie broni 80+(pozwala robic z itemkow)

-dodanie terenów gildi

-wszystko związane z Navicat-em mysql

-oraz stworzenie strony rejestracyjnej i forum

 

Wymagam:

-procesor 2 lub 4 rdzeniowy

-Conajmniej 2GB ram

-internet : 2MB/s +

-Program TeamViewer

-VPC

-Portmap

-Xampp

-Navicat for mysql

-pliki serwerowe( za potrzeba stawiania serwera)

 

Kontakt:

gg 9345345

oraz PW na forum

Serdecznie zapraszam na mój kanał na YT !! :)
Znajdziesz tam wiele ciekawych odcinków z minecrafta i nie tylko. Wejdz, a nie pożałujesz !

 

http://youtube.com/user/Wrenkowsky <--Kliknij

Opublikowano

POSZUKUJĘ OSOBY KTÓRA:

-pomogła by w postawieniu serva na zewn ip (na hamachi juz umiem)

-potrafi zrobic stronke z reje na xamppie

-i najwazniejsze zna sie na rzeczach wyzej wymienionych

 

Do osób które podały namiary napiszę na pewno mimo to podaję swoje GG. Gdyby jakis dobroczynca sie znalazl.

MOJE GG: 13977187

 

PROSZE O KONTAKT

Opublikowano

POSZUKUJĘ OSOBY KTÓRA:

-pomogła by w postawieniu serva na zewn ip (na hamachi juz umiem)

-potrafi zrobic stronke z reje na xamppie

-i najwazniejsze zna sie na rzeczach wyzej wymienionych

 

Do osób które podały namiary napiszę na pewno mimo to podaję swoje GG. Gdyby jakis dobroczynca sie znalazl.

MOJE GG: 13977187

 

PROSZE O KONTAKT

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w zrobieniu strony, rejestracji oraz ewentualnie itemshopu.

Mój komputer:

Procesor 2 rdzeniowy 2.71GHz, 4 GB ram, 2mb/s NETIA

Kontakt:

Gg:10748113

oraz Pw na forum.

Wyjaśnione!

Daj minussaa!

xD

xdasdfasdf.gif

Opublikowano

OFERUJE

-pomoc pzy stawianiu servera

- edycja NPC

- strona internetowa

 

OCZEKUJE

-GA na servie

- minimalnie 2 gb ramu

- 2 rdzeniowy albo i wiecej

- i w miare net (nieznam sie)

- team vinver

 

 

 

 

GG: 6711356

1600 ODWIEDZIN HARDKOR !

 

 

MPC3.9 DZIALA ZAPRASZAM DO MNIE POSZUKAJCIE INSTRUKCJI ODPALENIA I PREZENTACJI JESLI CI SIE PODBA LICZE NA + i 5

 

 

c19ef4fc9d4e4a89b2c451bd3d3628d3.0.gif

Opublikowano

SZUKAM POMOCY PRZEZ TEAM VIEWA.

MAM ROUTER

UPC - dostawce internetu

procka 2x 2.0

laptop

ramu wolnego ok 3-4GB

 

doswiadczenie informatyczne tylko z PHP, HTML itp. stawianie servow doswiadczenia = 0 (nie liczac hamachi)

 

GG 13977178

 

pracowac moge po godz 18

Opublikowano

OFERUJE POMOC W :

 

- Edycji NPC

- Itemków na Start

- Pomoc przy stawianiu Servera

- Tworzenie Kont itp.

(Wszystko tylko nie stronka internetowa)

 

OCZEKUJE :

 

- Nie dużo, żadnego GM, GA czy coś :)

- Kompa, który działa i jest w miare :)

 

GG : 4193368

Lepiej PW na forum

E-Mail : [email protected]

(Na GG nie często jestem :) )

 

EDIT

 

Pomagam też przez TeamVievier... Moge postawić server od 0!

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Siema,kto mi pomoze postawic server [hamachi] prosze

 

Moj komp:

procek:4x2,4

ram:4gb

net:1,3mb/s

 

Kontakt GG:9202498

 

 

Prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

18706.png

33301.png

350x19.gif

31453.png

Opublikowano

Witam POSZUKUJE OSOBY ktora ma pojecie o Serwerze zewnetrznym SERWER - MASZYNA dziala jest tam Free BSD

Procek 2,5 core duo 4 GB ram .

WAZNE nie jest to windows i nie jest to osobisty PC !

JEST TO SERWER Free BSD na łączu na światłowodzie dowolnie mozna przydzielic szybkosc up/down symetrycznie czy jak kto woli.

Potrzebuje pomocy przy instalce apache i Mysql nie wiem co jest bo ww instalce wywala błędy .

Osoba chetna dostanie passy na serwer i na roota , logowanie po ssh

TO NIE JEST HAMACHI !!

Moje GG 2022210 pisac zawsze mimo ze nie widoczny

email: [email protected]

oferuje za postawienie kase w ramach rozsądnych .

ps. pliki serwerowe do metina tez mam , postaram sie od wdzieczyc wiecej na GG

Pozdrawiam

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w zrobieniu serwera.

 

Mój komputer:

Procesor 2 rdzenie 2,2Ghz , 2Gb ram oraz internet 10,0Mb/s

 

Oferuję:

Konto "GM".

 

Kontakt:

GG : 5804072

Opublikowano

Oferuję:

 

Pomoc w stworzeniu prywatnego serwera, dodaniu Gm, dodawaniu nowych itemów, robieniu clienta serwera, spolszczaniu questów.

 

 

Wymagam:

 

Komputera z procesorem 2 rdzeniowym o minimalnym taktowaniu rdzenia 2,2Ghz.

Ilość RAMu musi być 2Gb+

Przepustowość łącza 4mb/s+

 

Kontakt:

 

E- mail: [email protected]

PW na 4um.

GG: 20436113

Pozdrawiam...!

sygnaexoticsspider.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...