Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję/poszukuję Pomocy W Edycji/stawianiu Serwera/strony Internetowej.


Temat  

345 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e ten temat ogranicza spam na forum

    • Tak ?wietna sprawa
    • Nie to nic nie da?o
    • Wiele osób korzysta z tego ale nadal jest spam
    • Nikt z tego nie korzysta do kosza z tym!!
    • Nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oferuję:

Pomoc w stworzeniu prywatnego serwera, dodaniu Gm

Wymagam:

Komputera z procesorem 2 rdzeniowym o minimalnym taktowaniu rdzenia 2,2Ghz.

Ilośc ramu musi być 2Gb+

Przepustowość łącza 1mb/s+

Kontakt:

Gg:10820661

 

Jakoś nie mam co robić więc chętnie pomoge w stawianiu serwerów na hamachi.

Pomoc może odbyć się przez Team Vievera. Pisać na gg.

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję:

Pomocy w postawieniu prywatnego serwera oraz osoby do przetestowania jego jakości.

Mój Komputer:

Procesor 2 rdzienie po 1.88Ghz , 2GB ramu , internet 1Mb/s

Kontakt:

Skype: MAT222 (polska,ojrzanów)

gg:7258833

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która przekieruje porty w moim routerze i przerobi serwer z hamachi na moje ip. Serwer jest już zedytowany, spolszczony.

 

Mój komputer

Procesor : 2x2,5ghz

Ram:2gb

Internet:4mb/s

 

Kontakt: PW na forum, lub gg: 2621821 lub skype : kamilos2711

Opublikowano

ELo

 

Poszukuję chetnej osoby na zrobienie serwera na 2 kompy

 

Mój komp

 

procesor 2.8Ghz 2x

Ram 2GM

Net: 2 MB

 

Proszę o pisanie na mój profil

Opublikowano

Witam mam problem z zrobieniem serwera na LiveBoxie, korzystałem z kilku poradników, ale nie udało mi się. Szukam osoby która pomogła by mi zrobić Serwer na LiveBoxie przez TeamViewer. Za pomoc oczywiście + i 5 oraz satysfakcja, że pomogłeś (1 osoba probowała i nie udało jej się ;) ).

Kontakt GG: 21546948, lub wpisać w temacie i podawać swój kontakt.

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Oferuje:

-Postawienie serwera przez TeamViewer na zew ip

-pomoc z NPC

Oczekuje:

-Net od 1 do 8 mb/s

-Dobry komputer 2x 2.5 procek 2 gb ramu

-Gm za pomoc

 

Moje gg:3887678

Opublikowano

Oferuje:

-Postawienie serwera bez hamachi lub bardzo dobrego hamachi na wiele sieci

-pomoc z NPC

-Pomoc ze strona glowna , forum , rejestracja (oczywiscie w html)

-Zedytowanie serwera w calym MySQL'u i FilleZilli

Oczekuje:

-Net od 4mb/s w gore (hamachi) lub 8mb/s w gore (bez hamachi)

-Dobry komputer 2x 2.5 procek 3 gb ramu a najlepiej 4x 2.2GHz i 6gb ramu i w gore

-Gm za pomoc


 

kontakt : PW na forum

GG:20359532

mail: [email protected]

 

Takie wymagania mam poniewaz juz mi sie znudzily servy ktore stoja 2 dni i siemanko ;]

Opublikowano

Poszukuje:

-kogoś kto ma Internet od 1mb/s do 8mb/s

-Dobry komputer dwurdzeniowy procesor minimum 2 gb ramu

-Zew ip stałe lub zmienne,router najlepiej lub modem.

 

 

Prosze pisac na pw lub gg 3887678

Jeśli ktoś chętny

Opublikowano

Poszukuje osoby która pomoże ustawić mi dokładnie portmap ponieważ serwer już stawiłem ale mam problem z portmapem i zrobi spol Jak cos to przez program teamviever dam gm na serwerze i 5 jak cos GG 478317

JeŚLi PoMOgŁEM dAJ PiĄtAKa;]

Opublikowano

Oferuje :

 

Pomoc w postawieniu serwera , edytowaniu , dodawaniu nowych rzeczy na serwer , zrobieniu calej strony , i innych rzeczych zwiazanych z serwerem .

 

 

Wymagam :

 

 

Komputera z procesorem 2-4 rdzeniowym , przynajmniej 2,2 Ghz.

Ram okolo 2GB+.

Lacza internetu ok. 3/4Mb/s+.

 

Kontakt ze mna :

 

 

Gadu-Gadu : 18131997

Email : [email protected]

Pozdrawiam , Resque :rolleyes:

Opublikowano

Oferuję :

# tworzenie strony www ( perfekcyjnie )

# tworzenie forum pod strony www lub globalnie ( perfekcyjnie )

# skórki są wykonane na podstawie Metin2 tylko i wyłącznie.

# tworzę modyfikacje php, html, oraz ajax na prośby osoby drugiej.

# 24 godzinną dostępność , pomoc w każdej chwili.

# kanał TeamSpeak + sloty dla [GM] / [GA]

 

Wymagam :

# stałego kontaktu z właścicielem najlepiej skype , bądź gadu-gadu

# chęci do pracy i dobrej zabawy.

# uczciwości

# [GM] na danym serwerze.

 

Kontakt :

# najlepiej gg: 669351 , skype podam podczas rozmowy gg.

# PW na forum

 

Informacja :

- Jestem człowiekiem spokojnym i uczciwym , jednego czego chce ? Dobrej zabawy a chęci do pracy mam olbrzymie dlatego będziesz zadowolony z mojej oferty. Gdy będziesz chciał się dowiedzieć czegoś więcej bądź porozmawiać zapraszam na Gadu-Gadu.

- Wcześniej tworzyłem fora pod warezy , brałem dość wysokie opłaty za style i kodowanie. Lecz teraz wszystko robię za FREE, polecam bo warto.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże przy stawianiu strony serwera (rejestracja, item shop, itd.)

 

Sprzęt: Procesor Intel Core 2 Duo 3,06 GHz ,1066 GHz, L2 Cache 3MB

RAM: 2 GB

RAM na grę: 1,2GB

Net: 3,24 MB/s

0,24 MB/s

 

Wymagania:

Znajomość przy obsłudze wszystkiego co potrzebne do zrobienia strony serwera.

 

Kontakt: GG 21546275 (Gdybym długo nie odpisywał z podanego wcześniej nr. GG, piszcie na 2944073 ).

 

(ANULOWANE!!)

***


Nie gram już w ogóle w metina,


ale jeśli potrzeba komuś pomoc z questem


to jeśli będę potrafił to mogę pomóc.


***

Opublikowano

Witajcie drodzy forumowicze chciałbym zaoferować wam moją pomoc dla różnych serwerów Metin2 :)

 

A teraz całe sedno czyli:

 

 

Co wymagam:

 

1.Ogarniętego GA.

 

2.Najlepiej serwera bez hamachi.

 

3.Dobrego kompa i neta ( jeżeli serwer jest u GA ).

 

 

Co oferuję:

 

1. Poprawną pisownię wyrazów w J. Polskim i Angielskim.

 

2. Znajomość plików Metin2.

 

3. Wykonanie klienta.

 

4. Edycja serwera w 100%.

 

5. Miłą i uprzejmą rozmowę z Teamem i Graczami.

 

Kontakt:

 

E-Mail: [email protected]

 

GG:10470113

 

Pozdrawiam , jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o mnie skontaktuj się ze mną ! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...