Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję/poszukuję Pomocy W Edycji/stawianiu Serwera/strony Internetowej.


Temat  

345 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e ten temat ogranicza spam na forum

    • Tak ?wietna sprawa
    • Nie to nic nie da?o
    • Wiele osób korzysta z tego ale nadal jest spam
    • Nikt z tego nie korzysta do kosza z tym!!
    • Nie wiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

 

 

Poszukuję doświadczonej osoby która zrobi mi serwer pod dedyk , oraz strone internetową

Za wykonanie dobrej roboty czeka nagroda

Osoby zainteresowane proszone są napisac na gg : 6687051

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

OFERUJĘ:

 

  • Pomoc przy stawianiu prywatnego serwera Metin2
  • Dodawanie GM
  • Edycja i spolszczanie NPC
  • Tworzenie strony rejestracyjnej
  • Wszelkie "bajery"

 

KONTAKT:

 

E - Mail: [email protected]

Gadu - Gadu: 731374 (Często na niewidoku)

Skype : Póki co nieaktywny. W razie potrzeby podam na GG.

 

Z kontaktów najbardziej polecam Gadu Gadu.

 

Pozdrawiam

BlackRaven

Opublikowano

Oferuję:

1.Postawienie serwer po przez program Team Viewer.

2. Edycja większości na serwie questów , handlarzy , dodanie gmów itd. itp.

3. zrobienie stronki

 

 

Wymagania:

a) 2GB RAM 2 rdzeniowy , Internet ok. 10mb/s

B) Team Viewer

 

 

Kontakt:

Skype: sebasebase

Oraz PW na Forum !

 

Na skype jestem cały czas niewidoczny ;)

 

 

Pozdrawiam sebasebase !

1336210110-U81772.png

Opublikowano

POSZUKUJE :

GOsia co umie robic serw^^

PortMapy

I wogule z serwerem

Dostanie Gm

Siec:

HwdpMt2

haslo

123456789

Szukasz Game Mastera albo Moderatora Forum? Może brak ci Newsów na stronie głownej? Wejdź do mojego tematu. >>CLICK<<

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w postawieniu serwera

Mój pc

2 rdzenie 2,8 każdy

2 gb ram

4 mb net

posiadam pliki

posiadam (nie wiem czy dobrze)80% serwera postawionego

 

Proszę pisać na gg 11216382

Opublikowano

Projekt Dergal Entertainment™ Poszukuje osoby na stanowiska:

 

  • Grafik 0/1
    (grafika na poziomie
    średnio-zaawansowanym)
     
  • Webmaster 0/1
    (Strony na poziomie )
     
  • Edytor 0/1
    (edycja silnika za pomocą
    navicat - duże doświadczenie)
     
  • Moderator forum 0/2
    (pilnuje porządku na forum -
    perfekcyjna znajomość języka polskiego,
    wysoka kultura osobista)
     
  • Tutor 0/2
    (pomaga nowym graczom -
    bardzo dobra znajomość gry oraz
    naszych modyfikacji)

 

Kontakt:

 

E-Mail: Wyślij e-mail

 

Gadu-Gadu: 22165288

 

Strona: dergal.tk

Opublikowano

Witam ja mam pytanie odnośnie tego czy postawie serwer dla jednej osoby na takim sprzęcie:

 

Procesor: Athlon 1,9 GhZ

Ram: 1 GB

Internet: 8 MB

Upload : 4MB

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :rolleyes:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam ptyanie czy da się postawic serwer MT2 lan? widzialem kiedys taki temat na tym forum ale nie byl dokonczony a teraz nawet nie moge go znaleźć.

 

Sorki jesli ten temat nie dotyczy mojego problemu lecz wydaje mi sie ze napisalem w dobrym miejscu.

21191.jpg

31836.gif

32563.png

Opublikowano

Potrzebuje pomocy:

W przerabianiu plików w Filezili np<Zmieniania położenia Npc > <plików pojedynczo , większość spolszczona :)>

W przeróbce strony np dodania rankingu oraz szablonu

W Zwiekszeniu dropu yang oraz exp

Najbardziej interesuje mnie zwiększenie exp oraz dropu yang i przerobki w filezili <Strone można zawsze potem jest normalna>

Sprzęt:

Procesor : centrino 4rdzenie

Ram danych na server: 812

Prędkość łącza : 2mb - 4mb pomiędzy tym 2-4 nie mniej ani nie wiecej :) ( dziwne mam te lącze )

Jak coś wiecej już podam przez gg :)

Kontakt:

gg:19761275

Email: <UKRYTY>

Skype: <UKRYTY>

Opublikowano

Oferuję:

1.Postawienie serwer po przez program Team Viewer. (dedyk oraz Hamachi )

2. Edycja Handlarzy.

3. Dodanie GM (Game Master).

4.Strona rejestracyjna.

 

Wymagania:

a) 2GB RAM 2 rdzeniowy , Internet 2mb/s

B) Team Viewer

c) Xampp

d) Virtual PC

e) Hamachi (lub bez)

f) Navicat FoR MysQl

Internet inny niż Neostrada

 

Kontakt:

Gadu-Gadu : 3250671

E-mail : [email protected]

Oraz PW na Forum !

reflink

Opublikowano

Hmmmmm... Co wy tacy pomocni ? :D Chyba się Gm'ów chce ;]

 

Dobra to ja tez oferuje pomoc ale niekoniecznie musze mieć za to Gm.

A więc

 

Oferuję:

1.Postawienie serwer po przez program Team Viewer.

2. Edycja Handlarzy.

3. Dodanie GM (Game Master).

4.Strona rejestracyjna.

5.Zmienianie ratów serwera

6.Spolszczenie questów i npc

7.Dodanie broni epickich, broni Gm

8.Usunięcie ulepszaczy

9.Możliwość robienia hwangi

10.Odbugowanie dmg broni

11.Dużo "bajerów"

12.Ustawianie cen itemów

13.Odbugowanie bugów na kase

14.Danie itemów na start

15. Jak coś jeszcze wymyśle dam znać :P

 

Wymagania:

a) 4GB RAM 3-4 rdzeniowy , Internet 4mb/s +

b)Team Viewer

c) Xampp

d) Virtual PC

e) Hamachi

f) Navicat

g)Filezile

Kontakt:

Gadu-Gadu : 10820661

Na pw na forum nie pisac bo nie żadko zaglądam :]

 

Myśle że moja oferta jest kusząca pozdrawiam :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuję:

Osoby która pomoże w postawieniu serwera.

Mój komputer:

WLASNIE MAM ZAMIAR KUPIC DEDYKA I DLATEGO NIE PISZE NIC O KOMPUTERZE W TEJ RUBRYCE

Kontakt:

[email protected]

Gg:538194

poszukuje tez osoby ktora przylonczy sie do zakupu dedyka>?>i ktora pomoze postawic serwer

i bedzie sie nim zajmowala razem z 2 osobami!

Opublikowano

Oferuję:

1.Postawienie serwera po przez Team Viewer.

2. Edycja Handlarzy.

3. Dodanie GM .

4.Strona rejestracyjna.

5.Zmiane nazw NPC

6.Spolszczenie questów i npc

7.Dodanie broni na high lvl, broni Gm

8.Usunięcie ulepszaczy

9.Możliwość robienia hwang

10.Ustawianie dmg broni

11.Dużo "bajerów"

12.Ustawianie cen itemów

13.Likwidowanie bugów na kase

14.Danie itemów na start

15 Przerabianie wiekszości plików w WINSCP

16. i coś tam jeszcze :)><...

 

Wymagania:

3-5 GB ram+

INTERNET:5-10 MB/s+

3-rdzeniowy +

Team Viewer

Xampp

Navicat

winSCP

HAMACHI

Virtual PC

 

KONTAKT:

 

GG:22463849

 

Na mpc forum nie odpisuje bo nie zaglądam

Opublikowano

Poszukuje

 

Poszukuje pomocy do postwienia serwera,i wszelkich jego edytacji przez program Team Viewer ,

Serwer na hamashi

 

Komputer:

1gb ramu

512 mb iternet ...

 

Komputer nie za potężny , ale serwa się postawi ;D

 

kontakt :

GG:691860

c1362a4ce5f09e05fde0d19b9e00ac65.jpg
Opublikowano

Poszukuję osoby, która postawiła by mi serwer NIE hamachi mam neta 1gb, ramu moge dac okolo 600 :( (tylko dla siebie wiec nie przeszkadzają mi lagi) Miałem własnego priva na hamachi ale baza padła ;)

Nothing to do here.


Opublikowano

Poszukuję @@@ Witam Oferuję GM oraz wielę innych żeczy ponad 3 x i 3x5 NA MPC za stawienie serwera mi przez program team viever

*Bronie Np. Baron Swięty miecz itp itp + wgrać aby miały wartość ataku

*Hwangi kd np po 0 yang spolszczyc serwer

*Wgrać fajne ale też bez przesady bony podchodzące pod serwer PvP 4Fun

Jeżeli ktoś by mugł zrobić mi to i jeszcę jedną żecz wgrać tzn to

http://www.mpcforum....n-teleportacji/ to daje gm oraz to co muwiłem

Parametry Mojego PC

Procek. 2x.2.5 Internet 4Mb RAM 4GB niestety mam modem i chyba musze serwer przez hamaci jezeli ktos by byl chenty zrobienie mi tego przez program team viever

to jak cos kontakt gg 478317 Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC @

@edit a ty bys mugł niespamować ;/

JeŚli Ci PoM0GłeM dAJ PiĄtAka AlB0 +

Opublikowano

WItam

 

posiadam"

dedyka

proc 4 rdzeniowy 2.6

4gb ramu

internet 1000 mb/s

 

 

poszukuje:

osoby z plikami pod linuxa (ubuntu)

osoby ktora zna sie na dedykach

osoby ktora zna sie na linuxie

 

oferuje:

Ga na serwerze

mozliwosc robienia przy serwerze

i inne rzeczy

 

gg 538194

email [email protected]

Uczeń
Opublikowano

Poszukuje osoby która doda mnie jako GM'a i zrobi stronkę do Rejestracji

 

 

Za pomoc otrzyma Gm na serwie :)

 

GG; 22528482

Opublikowano

Poszukuje Osoby która pomoże w

Dodanie broni 90+ i żeby miały wartosć ataku + all bronie po 0 yang

Spolszczenie serwera aby muc dodawać kd

zrobienie np bonow np 20% na wojownika w 6-7

dodanie 5 bonu

dodanie helmów tarcz na 61llv i hwangów do byle kogo

i to by było wszystko za pomoc daje GM

Serwer hamaci

Moje wymagania PC

Procesor 2x.2.5 Ram 4gb Internet 4MB Proszę o kontakt 478317 bardzo prosze o pomoc My GG 478317

i dania na star 99lvl i ksienge bojowca i pierscien teleportacji poniewaz ma on w sobie czynnosci kture np daje all skile ci p poprzej 1 klikniencie konia itp

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...