Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwarcie 21.05.2013 - 20:00! World Of Destiny ! 110cap / Job server / Coin System/ New Arena/ New Avatar/ Polski Project!


WorldOfDestiny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystkie jakie będziesz chciał,sms,tel,bank,itd... Paymentwall obsługuje płatności naszego serwera^. Własnie zostały zmienione glowy na serwere i kolory na +, od tego 11d suny maja duzo duzo ciekawszy glow :) niedługo screeny

no i bardzo dobrze że przez konto bankowi i sms będzie można dotować i to mi się podoba :D takie pytanko jeszcze jest już client i kiedy start serwera dokładnie ??

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Start dziś o 20:00.

 

Koroko link który dałeś nie działa niestety, spróbuje jeszcze raz je wrzucić tylko w tym problem że niemam już na dysku, zaraz coś wykombinujemy.

 

 

@Linki Zaktualizowane dla WIN XP

Opublikowano

LoL pobrałem 1,4gb , pod koniec cos sie stało z downloadem że przyspieszył, a jak sie pobrało to w środku mbot loader.. wtf ?

Opublikowano

Co do servera to powiem tak, troche kiepsko pomyslane, skoro niema limitu na pc, bedzie w pip 8/8 swoich pt. Na uniqe nic lepiej, przyjdzie koks party 1 gracza z bardami i nikt nie ksnie. Caly server Wizzardów, bo poco robić chinskie jak ten server polega na zabijaniu uniqe.

farah.png

Opublikowano

masz limit 2 konta na 1 osobe. Czasem wystarczy przeczytac, na serwerze chodzi o Fun a nie unikaty.. Ktos zabije unq nie to wyleci, sprzedaje, ktos chce kupic musi miec gold a gold z joba..

Opublikowano

Pliki pod XP nie obłusugują filmiku i ten error bd wyskakiwać ale client normalnie dziala, a nie możecie wejść ponieważ aktualizuje dedyka i wyłączony jest serwer za 5 minut bedzie włączony

Opublikowano

Server jest aktualnie reklamowany wszędzie gdzie się da :) na największych portalach już jest :) głosowania również , więc myślę że coś z tego będzie :)

Opublikowano

teraz trwa beta a o 20:00 oficjal start?

#edit jakis blad wyskakuje przy 99% update i cale update od poczatku idzie i tak w kolko

#edit2 ts tez nie dziala...

farah.png

Opublikowano

teraz trwa beta a o 20:00 oficjal start?

#edit jakis blad wyskakuje przy 99% update i cale update od poczatku idzie i tak w kolko

#edit2 ts tez nie dziala...

Hej!

Przed chwilą pobrałem i update poszedł gładko za pierwszym razem więc to raczej nie ich wina.

Opublikowano

Sciagnelem tego clienta z files.fm Full Client for Open, przy antyvirusie wylaczaczonym tez blad wyskakuje...

#edit sciagnelem te pliki sro client, silroad.exe itp ze stronki podmienilem i na samym poczatku load file cos tam a potem pod koniec taki blad.

przechwytywanienol.png

farah.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...