Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]REAKTYWACJA-MachinesCraft [DEDYK][MODY][60SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...]


patryk122223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahh... dlaczego wy chcecie bugowac. To tylko psuje wam zabawe gra znudzi sie wam po tygodniu......

1377774857-U369478.png

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hmm, no to czekamy, ludzie bez nerwów, wystartuje to bedzie malina ;) dzien w te czy w te nie gra roli ;d

 

bedzie ee2? chocby czesciowo zablokowany?

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Jestem ciekaw czy w ogóle będzie można bugować na tym serwerze :)

Lepiej żeby nie było można.

Tez nie popieram bugowania i cheatowania.
1377774857-U369478.png

Opublikowano

nie mogę się doczekać startu szkoda że paczki nie dacie przed startem bym sobie pograł na survivalu xD

 

Opublikowano

Dostałem odpowiedź od serv4web.

Witam,

Serwer dedykowany jest aktywowany do 7 dni roboczych od akceptacji zamówienia.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

niemoge doczekac sie bugowania na twoim serwerze ;] stare czasy powrócą by TATRA !!!

O bartus widze nowy serwerek sie robi.

Nie grałem już sporo w mc ale pora sobie przypomnieć ;D

Polecam serw coś tam można pobugować kiedyś.

Bedzie rail craft?

Napewno wbije, Xeess ;D

 

Edit:swiruje z tym bugowaniem ;D

 

 

No żeby ktoś tu się nie rozczarował.

Nie wiem czy Brzyś wam na to pozwoli ;P, ale o tym wkrótce.

 

 

 

Tez nie popieram bugowania i cheatowania.

Nie musisz się o to martwić.

 

 

 

________________

Jeżeli chcecie świeżych informacji i szybkiego kontaktu zapraszam na nasze forum.

Jaki jest adres możecie domyśleć się sami :)

Opublikowano

Co do.. jakie jest ograniczenie wiekowe na stworzenie konta ? -,-

 

@w sensie, że na forum

yyy pisz ze masz 100 lat i po problemie.....

1377774857-U369478.png

Opublikowano

@kazikp dzięki :)

 

@DriverPL wiesz.. ja spróbuje się zgłosić na pomocnika czy coś takiego to tobie łatwo mówi "podrób wiek" :P

bylo minimum 10 lat czyli ty ile masz ze nie mogles sie zarejestrowac ?

w temacie jest wyraźnie napisane że minimum 15 lat. pozdrawiam

1377774857-U369478.png

Opublikowano

mowiles ze kontakt maja max w przeciagu 72h? jesli tak to na 100% powinno byc 13 maja? kurcze szkoda ze nie startujecie, bo niema zadnego serwera na modach, a na tym kiedys gralem i mi sie podobal ;)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Co to jest za hosting ? :(. Powinien odpisać po 24 lub 48 godzinach a tu nic ;(. Nie mogę się doczekać jak wystartuje... Najlepsza zabawa będzie w robienie i urządzanie domku modem BiblioCraft i Jammy Furniture mod ;).

Pozdrawiam Murzynek

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...