Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]REAKTYWACJA-MachinesCraft [DEDYK][MODY][60SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...]


patryk122223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahh co poradzić pewnie jeszcze sie okaże że powiedzą ze nie maja maszyny...i zwleka z tym na ostatni dzień...

1377774857-U369478.png

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sephareth znowu dasz kolegą itemki? To ja zajmuje HV-ki jak na tamtych edycjach

Hahaha, ciekawe. Prosiłbym dowody, że coś takiego zaistniało. Ty łamałeś regulamin jak leci i miałeś na to wyjebke. Problemik? Zapraszam na GG.

 

A co do "To ja zajmuje HV-ki", zająć to możesz kolejkę ale do bana.

image1.png?uid=2682742&m=0

Opublikowano

Sephareth nie pamiętasz?Te rozmowy na skype pamiętaj tylko nic nie mów bartkowi to ja cię nie sprzedam u bartka ze masz radar.A na końcu obraziłeś się na mnie i poleciałeś do bartusia

Opublikowano

@up i co? ja pisze prawdę i tylko prawdę może serwer bartek stawia dobry i szacun dla niego ale sephareth kolegą daje itemki i pewnie na tej edycji bedzie to samo

Opublikowano

Taaak, jasne. Podaj mi nicki osób, którym dawałem i dodaj jakie dawałem. A tak w sumie kto Cię tu zapraszał?

 

Masz problem? Zadzwoń na 116111.

image1.png?uid=2682742&m=0

Opublikowano

OTO CAŁA TREŚĆ TICKET'a WYSŁANEGO DO SERV4WEB

 

 

Bartosz || Klient 09/05/2013 13:25

 

 

Witam.

Czy moge sie dowiedzieć co sie tutaj dzieje? Macie jakiś okropny burdel w tej firmie...

Nie odpowiadacie na maile ani nie odbieracie telefonów. CO TO MA BYĆ PYTAM?!



Wczoraj opłaciłem fakturę na 115zł. Pieniądze z portfela zniknęły a dostępu do serwera nie dostałem.

Podobno serwery instalują się automatycznie. Przez opóźnienia tracę swoje pieniądze!



PROSZE O BARDZO SZYBKIE ROZWIĄZANIE TEJ SPRAWY.

W przeciwnym wypadku nie będziecie rozmawiać ze mną, tylko z prawnikiem.



Pozdrawiam...

 

 

 

 

Łukasz Krzych || Personel

 

 

Witam,

Serwer dedykowany jest aktywowany do 7 dni roboczych od akceptacji zamówienia.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Bartosz || Klient

 

 

Okey,

Więc kiedy mogę spodziewać się dostępu do serwera ?

 

 

 

 

Łukasz Krzych || Personel

 

 

To nie zależy od nas, czekamy na serwer od naszego usługodawcy ponieważ dostaliśmy maila że nie mają na składzie serwerów.

 

 

 

 

Bartosz || Klient

 

 

Wiadomo już kiedy będą wolne serwery ?

 

 

 

Łukasz Krzych || Personel

 

 

Nie dostaliśmy jeszcze odpowiedzi.

 

 

 

 

Bartosz || Klient

 

 

Do jutra musze mieć serwer.



Macie stanąć na głowie żebyście dostali nowe maszyny...

 

 

Opublikowano

To co że serwer z modami. Nie pamiętasz poprzednich edycji?(grałem na wszystkich) były lagi nie spadki fps tylko lagi kopałeś coś to wylatywało to po 10 sekundach. A tak w ogóle znowu po zmianie maszyny restart mapy bo sie zjebie? Serwer był by godny uwagi gdyby nie Sephareth


Opublikowano

znowu czekamy.. ;) nie lepiej wycofać się, zarządać zwrotu pieniędzy i kupić gdzie indziej? :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

 

To co że serwer z modami. Nie pamiętasz poprzednich edycji?(grałem na wszystkich) były lagi nie spadki fps tylko lagi kopałeś coś to wylatywało to po 10 sekundach. A tak w ogóle znowu po zmianie maszyny restart mapy bo sie zjebie? Serwer był by godny uwagi gdyby nie Sephareth

 

Od tamtego czasu wiele się zmieniło.

Pliki są bardziej stabilne więc raczej nie będzie problemów.

 

 

Restarty mapy i tak będą co jakiś czas bo to bez sensu grać w nieskończoność :)

Oczywiście nie tak często jak to było kiedyś.

Opublikowano

znowu czekamy.. ;) nie lepiej wycofać się, zarządać zwrotu pieniędzy i kupić gdzie indziej? :)

 

I czekać tydzień aż mi odpiszą a później następny tydzień aż pieniądze do mnie wrócą?

Czy wiesz że nadal w całości nie odzyskałem pieniędzy z poprzedniego hostingu? Chyba nie wyobrażasz sobie ile to może potrwać...

 

To dobrze postępy widać. Ale niestety nie pogram bo mam bana na początku :)

 

Bana nie dostaniesz jeżeli zmienisz swojego zachowania i stosunku do reszty administracji...

 

 

 

 

Z tym że nie pogram żartowałem pod innym nickiem i ip idzie wszystko :) Nastawienie do ciebie i MrBest mam znakomite do sephareta juz nie :)

 

Naprawdę?

Z twoich ostatnich postów w naszych tematach wywnioskowałem co innego :rolleyes:

Opublikowano

Modyfikacje+brak lagów--->Dużo graczy + Polscy gracze... ---> Dużo "dzieci"

Modyfikacje--->Op niezbalansowane itemy--->Możliwość łatwego zabijania ubogich

Dużo "dzieci"+Możliwość łatwego zabijania ubogich--> Spawnkill wszędzie dookoła spawnu

Spawnkill wszędzie dookoła spawnu+Dużo "dzieci"---> Wyzwiska, spam.

 

O te rzeczy powinniście zadbać, i nie dopuścić do tego co napisałem.

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Opublikowano

Modyfikacje+brak lagów--->Dużo graczy + Polscy gracze... ---> Dużo "dzieci"

Modyfikacje--->Op niezbalansowane itemy--->Możliwość łatwego zabijania ubogich

Dużo "dzieci"+Możliwość łatwego zabijania ubogich--> Spawnkill wszędzie dookoła spawnu

Spawnkill wszędzie dookoła spawnu+Dużo "dzieci"---> Wyzwiska, spam.

 

O te rzeczy powinniście zadbać, i nie dopuścić do tego co napisałem.

 

Teren bez pvp wokół spawnu jest do dość spory więc zabijać się nie będą.

"Szkodliwe" itemki są zablokowane. Zabijać ubogich mogą bo to survival a wyzywanie graczy to łamanie regulaminu, co w późniejszym stadium wiąże się z perm-banem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...