Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]REAKTYWACJA-MachinesCraft [DEDYK][MODY][60SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...]


patryk122223

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak, będą. Rozmiar cuba to 30x30.

A ja myslalem ze to bd surw+frakcje ale mniejsza z tym i tak zagram:)

 

A tak wgl to lepiej zeby start byl jutro i nie bylo zadnych bugow itp

xxx

Opublikowano

Kurde działki 30x30 :/

Przewidujecie jakieś większe działki ?

Grałem na innych edycjach i czasem mi działki brakowało,

a z tymi modami to je będę potrzebował całej wyspy na moje projekty :D

Mam nadzieje że problem zostanie rozwiązany i, że uda wam się odpalić już jutro :)

Tak wgl. to jest jeszcze radio na stronce ? :D

W poprzedniej edycji miałem być DJ'em ale jakoś tak serwer już padał i nic z tego nie było..

Opublikowano

Kurde działki 30x30 :/

Przewidujecie jakieś większe działki ?

Grałem na innych edycjach i czasem mi działki brakowało,

a z tymi modami to je będę potrzebował całej wyspy na moje projekty :D

Mam nadzieje że problem zostanie rozwiązany i, że uda wam się odpalić już jutro :)

Tak wgl. to jest jeszcze radio na stronce ? :D

W poprzedniej edycji miałem być DJ'em ale jakoś tak serwer już padał i nic z tego nie było..

 

Zawsze jest możliwość zakupu Vip'a :D

 

A co do radia to pomyślimy.

fd4f7d1a762dc6af.png?1367794349630

Opublikowano

Czy u was tez paczka raz chodzi raz nie? Mam taki problem że gdy włącze MC to raz normalnie otwiera się menu a raz zatrzymuje na na czarnym ekranie;/, gdy udało się wbić na singla to nie miałem jakby textur bloków i praktycznie wszystko było białe;/

 

 

 

 

 

Opublikowano

Czy u was tez paczka raz chodzi raz nie? Mam taki problem że gdy włącze MC to raz normalnie otwiera się menu a raz zatrzymuje na na czarnym ekranie;/, gdy udało się wbić na singla to nie miałem jakby textur bloków i praktycznie wszystko było białe;/

 

Przetestowaliśmy paczkę dużo razy i wszystko działa.

 

ps. Mam już dostęp do maszyny. Przewiduję start serwera na 14-16.

fd4f7d1a762dc6af.png?1367794349630

Opublikowano

Siemanko, właśnie wróciłem ze szkoły a tu patrze ze server jeszcze nie wystartował no to elegancko ! Czekam z niecierpliwością liczę za parę minut będzie start !

Opublikowano

ciekawe czy w końcu serwer wystartuje

Mam Pytanie czy na serwerze będzie sklep czy targ dla graczy czy coś w tym stylu??

Wiem że dużo tych pytań zadaje ale nie mogę się doczekać :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...