Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]REAKTYWACJA-MachinesCraft [DEDYK][MODY][60SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...]


patryk122223

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to że wasz serwer nie wypalił za 1 razem a nasz okazał się lepszy to nie powód żeby zapier*alać pliki i mówić że są waszego autorstwa

Wspólczuje ci gościu co ty masz jakis problem ze inni robia lepsze serwery a ty nie mozesz i nie umiesz wez zastanów sie co piszesz bo to co napisałeś jest autorstwa jakiegos jedenastolatka, skad masz pewnosc ze "zapier*alaja ci pliki"

 

Pozdrawiam

Wlasciciel Serwerowni GodCraft(PolishEdition)

Opublikowano

Problemów z hostingiem ciąg dalszy.
Oczywiście panowie z SORED są bezmózgimi którzy nic zrobić nie potrafią.

Nie dość że sami nie potrafili naprawić przyczyny błędu, to jeszcze nie zrobili nawet tego co im napisałem.
To ma być profesjonalny hosting ?
Odpowiedź na zgłoszenie które wysłałem 2 dni temu odpowiedź dostałem dopiero wczoraj w późnych godzinach wieczornych.

Dziś postanowiłem zagłębić się w ich regulamin i stwierdziłem że nie ma sensu dalej tego ciągnąć.
Wysłałem zgłoszenie w którym żądam zwrotu pieniędzy, bo ich regulamin na to pozwala.
Oczywiście znając tych panów to trochę potrwa bo w owym regulaminie napisali że na zgłoszenia mogą odpisywać w przeciągu, uwaga... 72 godzin! :O
Co najśmieszniejsze zastrzegli sobie też prawo do zamykania zgłoszeń bez podania przyczyny.

________
No cóż... Trzeba czekać.
Nie miejcie do Nas żalu bo to naprawdę nie jest nasza wina.


Opublikowano

Czy będzie można łączyć działki ? Chciałbym zagrać z kolegami

+ czy działki będą na terenie jakiegoś miasta, czy sami sobie wybieramy obszar?

jLRw2A6.png

Opublikowano

Czy będzie można łączyć działki ? Chciałbym zagrać z kolegami

+ czy działki będą na terenie jakiegoś miasta, czy sami sobie wybieramy obszar?

 

UP

 

 

Zapowiada się ciekawie :D

 

Tylko szkoda ze nie bedzie Factions bo niezna przy tym zabawa xD

 

Nie będzie factions na tym serwerze.

 

Planujemy serwer z factions w przyszłości.

fd4f7d1a762dc6af.png?1367794349630

Opublikowano

A czy będzie możliwość dołączenia do działki kolegi?

Zmieścimy się jakoś na tych 30x30 sześcianach ;D

jLRw2A6.png

Opublikowano

cóż, jeżeli szukacie hostingu to polecam kimsufi, grałem kiedyś na tym serwerze i nawet tamten "monotonny survival" prezentował się całkiem nieźle, teraz tylko czekać na start, jeszcze 1 pytanie, skoro problemy z hostingiem, to i pewnie start przełożony, nieprawdaż? możecie podać przybliżoną date startu?

---

jeśli coś to sorka za ortografie ;x

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

cóż,

jeżeli szukacie hostingu to polecam kimsufi, grałem kiedyś na tym

serwerze i nawet tamten "monotonny survival" prezentował się całkiem

nieźle, teraz tylko czekać na start, jeszcze 1 pytanie, skoro problemy z

hostingiem, to i pewnie start przełożony, nieprawdaż? możecie podać

przybliżoną date startu?

---

jeśli coś to sorka za ortografie ;x

 

Hosting mamy już wybrany.

Jutro rano powinien być już nowy dedyk więc start przewidywany na 8 maja.

Opublikowano

Siemanko. Mam male pytanie, a mianowicie ile mniej, wiecej bedzie kosztowal (SMS i przelew) vip i co bedzie dawal ? PS. fajnie by bylo jakby mial slota na serwer i np jakis bogaty kit vip! :)

 

@edit aha i fajnie jakby była możliwość off pvp na dzialce

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Według regulaminu serwera, zwykłemu graczowi nie przysługują żadne flagi na cuboid.

Będzie trzeba sobie dawać radę ;-)

jLRw2A6.png

Opublikowano

Siemanko. Mam male pytanie, a mianowicie ile mniej, wiecej bedzie kosztowal (SMS i przelew) vip i co bedzie dawal ? PS. fajnie by bylo jakby mial slota na serwer i np jakis bogaty kit vip! :)

 

@edit aha i fajnie jakby była możliwość off pvp na dzialce

 

Kit Vip bedzie opisany na naszej stronie.

 

Koszt to 11zł lub 23zł.

fd4f7d1a762dc6af.png?1367794349630

Opublikowano

O ktorej start ?
O ile dzisiaj wgl ?
Ile na ile dzialki ?
Czy craftingi sa podstawowe czy zmieniane ?


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...