Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]REAKTYWACJA-MachinesCraft [DEDYK][MODY][60SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...]


patryk122223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd pewność? ;)

Bo maszyna jest opłacona, więc prędzej czy później wystartuje.

 

 

Możemy wiedzieć kiedy będzie ten start ? -.-

Jak administartorzy otrzymają dostęp do maszyny. Czyli najwcześniej dzisiaj wieczorem.

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mogę uwierzyć, że serwer wystartuję ale nie mam pewności czy nawet jest serwer opłacony :P

 

Nie mam zamiaru nikomu się tłumaczyć.czy serwer opłaciłem. Jeżeli mi nie wierzysz to wyjdź z tematu i poszukaj innego serwera.

Mam na wszystko faktury więc jeżeli chcesz je zobaczyć to zapraszam na PW.

 

 

Bo maszyna jest opłacona, więc prędzej czy później wystartuje.

 

 

Jak administartorzy otrzymają dostęp do maszyny. Czyli najwcześniej dzisiaj wieczorem.

 

Za pare godzin znowu zacznę dzwonić aż do skutku...

Opublikowano

jeśli można wiedzieć ile maszyna będzie miała ram i ile będzie przeznaczone na serwer

Opublikowano

jeśli można wiedzieć ile maszyna będzie miała ram i ile będzie przeznaczone na serwer

 

Maszyna na początek będzie miała 4gb ramu.

W przyszłości na pewno zakupimy lepszego dedyka. Oczywiście jeżeli serwer wypali.

 

Jeszcze nie wiem ile zostanie przeznaczone na serwer, ponieważ system też musi dostać troche ramu.

Opublikowano

a wiadomo kiedy będzie serwer i jeszcze jedno pytanie czy będą ograniczenia np. solarow itp. na działce

Opublikowano

serwer miał być w poniedziałek, pewnie będzie ale w poniedziałek tydzień później:D

 

 

 

 

 

Opublikowano

stego co mi się wydaje to trochę mało ram grałem na serwie co miał 60gb ram a przeznaczone 20 i czasami były lagi więc nie wiem ale zobaczymy

Opublikowano

stego

co mi się wydaje to trochę mało ram grałem na serwie co miał 60gb ram a

przeznaczone 20 i czasami były lagi więc nie wiem ale zobaczymy

 

Serwer z modami gdzie byś nie postawił to i tak zawsze będą jakieś lagi.

 

Na ostatniej odsłonie mieliśmy dedyka 16gb ram i czasami też były z tym problemy.

 

 

 

 

 

O Bartek reaktywacja ; ) napewno zagram ~ Mechu/ Meszek

Miło <3

Opublikowano

kazikp skoro już jak mi wiadomo poza hostingiem wszystko jest gotowe to może byście udostępnili paczkę żeby każdy mógł się z nią zapoznać ? :)

 

@D

ta sama odpowiedź :P

Opublikowano

kazikp skoro już jak mi wiadomo poza hostingiem wszystko jest gotowe to może byście udostępnili paczkę żeby każdy mógł się z nią zapoznać ? :)

Co racja to racja, ale jeśli nie udostępnicie paczki to się nie obrażę xD

1377774857-U369478.png

Opublikowano

no i wątpię że się dziś odezwie..

pierdziele jutro jakaś tam praca poza szkołą więc dzień stracony

sobotę będę odsypiał więc mam nadzieję że do niedzieli się wyrobicie...

siema.

Opublikowano

O bartus widze nowy serwerek sie robi.

Nie grałem już sporo w mc ale pora sobie przypomnieć ;D

Polecam serw coś tam można pobugować kiedyś.

Bedzie rail craft?

Napewno wbije, Xeess ;D

 

Edit:swiruje z tym bugowaniem ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...