Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invisible LastChaos


xDayEnd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie. Możecie zrobić tak, aby postacie nie miały jakiś niestworzonych ilości HP? Mianowicie pozostać tylko przy buffkach, lizakach, ewentualnie opcjach z setów, pomijając jewele. ;f

  • Odpowiedzi 873
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Okej, wracam do tematu po sporej przerwie.

 

@ Już niedługo start bety!

Drobna sugestia - nie róbcie parcia na IS i jakiś wepów +500. Wydaje mi się, że +18, które można zrobić z coverem (do +15 ulepszenie) będzie wystarczające. Do tego, jak już wspomniałam, może nie dodawajcie jeweli i innych magicznych rzeczy podnoszących HP to jakiś dzikich ilości, bo wtedy taki łowca na arenie traci na wartości. ;/

Opublikowano

Czy można sie spodziewać dzisiaj startu bety ? Czy jednak dopiero w niedalekiej przyszłości ? :)

 

Serv nie wystartuje raczej ; )

Opublikowano

Z tego co dev tego serwera mi pisal (xDayEnd) moze byc dzis lub jutro serwer . Badzcie cierpliwi sledzcie temat i wkoncu sie doczekamy tego serwa :)

 

Ps: Owca jak ci poszlo ?

sygnamoja1.png


Opublikowano

Dey,sprobuj nie robic multi i utrudnic zrobienie jego,wiem ze to spore utrudnienie dla graczy,ale bez multi x-trap bedzie znajdowal cziterow i bedzie ich owiele mniej,wiec moim zdaniem to bylby dobry ruch zeby zmniejszyc cziterstwo.

Opublikowano

Dey,sprobuj nie robic multi i utrudnic zrobienie jego,wiem ze to spore utrudnienie dla graczy,ale bez multi x-trap bedzie znajdowal cziterow i bedzie ich owiele mniej,wiec moim zdaniem to bylby dobry ruch zeby zmniejszyc cziterstwo.

Zgadzam się z tym. Powinniście zadbać o wszelkie zabezpieczenia, bo gra na serwerze, który jest pełen oszustów nie ma sensu. Tak wiem, jest to forum o cheatach, ale jeden serwer mógłby być od tego wolny. ;x

Opublikowano

Slodka nie chodzi mi koniecznie o x-trapa,ale chociaz jakis inny program anty cziterom,x-trap akurat jest dobry to co ze lekko przymula,wazne zeby nie bylo cziterow,a nie wchodzisz na serw jak hard i padasz na hita lub skilla bo ktos sobie cos odpalil.

Opublikowano

Slodka nie chodzi mi koniecznie o x-trapa,ale chociaz jakis inny program anty cziterom,x-trap akurat jest dobry to co ze lekko przymula,wazne zeby nie bylo cziterow,a nie wchodzisz na serw jak hard i padasz na hita lub skilla bo ktos sobie cos odpalil.

 

Nie porównuj plebsa (hard) do szlachty xD

Dobra, dodajcie ale nie xtrapa bo bez powodu wywala z gry. e.e

Opublikowano

Z tego co dev tego serwera mi pisal (xDayEnd) moze byc dzis lub jutro serwer . Badzcie cierpliwi sledzcie temat i wkoncu sie doczekamy tego serwa :)

 

Ps: Owca jak ci poszlo ?

 

 

A nie najgorzej..

4+.. W końcu mistrz Piotrek uczył mnie wzorów! :D

 

@ Beta startuje plus-minus za 2 dni. Czyli na weekend sobie pogramy! :)

Opublikowano

Dey,sprobuj nie robic multi i utrudnic zrobienie jego,wiem ze to spore utrudnienie dla graczy,ale bez multi x-trap bedzie znajdowal cziterow i bedzie ich owiele mniej,wiec moim zdaniem to bylby dobry ruch zeby zmniejszyc cziterstwo.

Zawsze znajdzie sie sposob na multi.

 

Pozatym, zabezpieczenia idzie ominac.. Nie ma skutecznej metody na pozbycie sie hackerow etc z servera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...