Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invisible LastChaos


xDayEnd.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 873
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja pierdole dyskryminacja ! z tym xtrapem no kurwa cow am do lba szczelilo :c Juz mnie sie chcecie pozbych -.- ja wam nic nie zrobilem no moze troche tam tego i tego ( nie wchodzmy w szczegoly)

 

xtrup bd lagowal was nie opyla sie dodawac .

 

@ i kiedy ten start serwa?

sygnamoja1.png


Opublikowano

I nie zrobcie faila jak wiza xD z goblinami z bossow na gn02, laguja serv.

Moze by usunac soule? laguja. zamiast tego dac poty na 2 min - assasin soul etc xD

Opublikowano

I nie zrobcie faila jak wiza xD z goblinami z bossow na gn02, laguja serv.

Moze by usunac soule? laguja. zamiast tego dac poty na 2 min - assasin soul etc xD

a4d1b97cc4456568f5c5f3d5a5088453_origina

 

@ moze dodacie jakies bossy na pkt good/evil ?czy jak to tam szlo

sygnamoja1.png


Opublikowano

Reset na stronce to lipa, bo ktoś męczy się żeby mieć ten niebieski nick, a ktoś sobie naklepie reda i reset na stronce wtedy po ukochanym "blue", a następny raz już się wbijać odechciewa. Także boss po zabiciu którego mamy full blue były dobrą opcją:) Najlepiej jakby znajdował się gdzieś niedaleko od miasta, żeby nikt nie marudził że trzeba biegać :)

Na serwerach prywatnych LC znany jako:

Prezes

Opublikowano

Gdzies na koncu mapy tarianu... zero rc, zero tp.. cos trudnego. Ramslo czy cos

 

Czemu na końcu tarian? Czemu coś trudnego? A jak taki 100lvl wbije reda? To co z nim ? Czemu low lvle mają być poszkodowane ?

Na serwerach prywatnych LC znany jako:

Prezes

Opublikowano

Wezcie sie w morde jebnijcie z tym rc i tp jak ktos chce to sobie zapisze ja pierdole .

Nie krytykowac moich pomyslow bo bede was jechac na serwie :c

 

Monika jak tutaj mi dasz warna to zajebie ...

 

@ a w tarian beda normalnioe questy?

@ od jakiego lvl bd mozna wejsc do nowego dungeona?

@ jak bedzie wygladac nowy dungenon ?

@ Dodacie teleporter z juno do tego dungeona i do tarian ?

 

....

sygnamoja1.png


Opublikowano

Ad 1.

Nie wiem, nie sprawdzałem.

 

Ad 2.

Jak Day mówił, od 170.

 

Ad 3.

Jeśli mówimy o Citadel, to Day dał wcześniej screeny.

 

Ad 4.

Aktualnie jest coś takiego, ale 'zbugowane'. Myślimy nad teleporterem pod Magradoom, bo za ten dungeon jest podstawiona 'Citadel'

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Wezcie sie w morde jebnijcie z tym rc i tp jak ktos chce to sobie zapisze ja pierdole .

Nie krytykowac moich pomyslow bo bede was jechac na serwie :c

 

Monika jak tutaj mi dasz warna to zajebie ...

 

@ a w tarian beda normalnioe questy?

@ od jakiego lvl bd mozna wejsc do nowego dungeona?

@ jak bedzie wygladac nowy dungenon ?

@ Dodacie teleporter z juno do tego dungeona i do tarian ?

 

....

 

1. Muszą być !

2. nie obchodzi mnie to !

3. kto to wie o.O

4. Nieeeeee chcemu tego ! Pełno buff char'ów się pojawi pod tym teleportem (zbędne lagi w mieście) :D

Opublikowano

Questy są, teraz sprawdziłem :D

 

 

@Diego, a Ty elitą jesteś? Bo coś widzę, że się za ważniaka uważasz... Jeśli masz gdzieś nas i ten serwer to nie wchodź tu! Dlaczego to robisz? Chyba jednak coś Cię ten serwer interesuje. Proste i logiczne. Chyba, że nie potrafisz tego zrozumieć... Czyżby 2-gi kochanek? :(

 

 

@

ss z nowego dungeonu (jak ktoś nie widział)

0ZGicS9.png

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Ja obstawiam że to Kochanek - ponieważ też uważał że ma "przyjaciół" a wyszło jak wyszło :/

@Czy w tym dungeonie bd dropiły sety,wepy na jakiś dany lvl ?:P

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

OMG.... Start bety już w najbliższym czasie, być może w weekend już pogracie.

 

Dungeon jest do levelowania. Co do dropu... Z tego co się orientuję są bossy, które dropią party setu/broni na 185 lvl, ale pewny nie jestem.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

1. Muszą być !

2. nie obchodzi mnie to !

3. kto to wie o.O

4. Nieeeeee chcemu tego ! Pełno buff char'ów się pojawi pod tym teleportem (zbędne lagi w mieście) :D

CHodzi mi o to ze ma byc teleporter eteal w dungeonie zeby wyjsc z dungeona do jakiego miasta sie chce i tyle :O

 

@ to co z tym bossemm ?

@ kiedy start

sygnamoja1.png


Opublikowano

ahaahahhaa Neoxyh ja elitą? czytaj ze zrozumieniem człowieku gdzie ty byleś chowany w lesie??

Opublikowano

Jak Day wjedzie to zadecyduje. Co do startu... Przecież mówiłem, że może już w weekend zagracie...

 

Szykujcie się na duuużo zabawy i niespodzianek od nas :P

 

@Diego, nie powiedziałem, że jesteś :) Czytaj ze zrozumieniem. Spytałem się Ciebie tylko. =)

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Gosciu, jesli nawet nie potrafisz zagadac do ludzi, poprosic o ta pomoc, tylko spadasz afk jak mamy konfe, to sie nie dziw ze nie otrzyales pomocy. Teraz sie nie odgrywaj na forum, szczegolnie na tym forum.

 

Ohhhhh Miyoshi <3 5% <3333333 Kocham zbierac procenty od Cb <3333

Opublikowano

Uwaga! Day'a nie będzie tymczasowo, bo neta nie ma.

 

@ Jakie pety chcielibyście, aby zostały dodane? P2, ale towarzysze, nie mounty. Macie do dyspozycji podstawowe mobki :)

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...