Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa wpadka przy rodzicach/rodzeństwu ?


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najebałem się wraz z kolegą "w terenie" że aż mnie straż miejska do domu przywiozła :D

 

Jeszcze jak byłem smarkaczem ojciec prawie mnie przyłapał na waleniu konia przy pornolu, jak wcześniej wrócił do domu, ale zdążyłem cudem podciągnąć spodnie i zamknąć stronkę zanim wszedł do pokoju ^_^

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kolejna wpadka, najebany zadzwoniłem na policje i zamówiłem taksówkę -__-

Opublikowano

Fajne macie te historie, ja też się podzielę :P

Jak kiedyś chodziłam do gimnazjum to okazało się, że nie mieliśmy jakiejś tam lekcji, więc poszłam z koleżankami zobaczyć na tablicę zastępstw z kim mamy.

Wyszło na to, że będziemy mieć te zajęcia z jakąś wredną babą i stoimy tak pod tymi zastępstwami i ja zaczęłam mówić coś w stylu "co ta stara krowa może wiedzieć o matematyce(chyba tej lekcji nie było), powinni ją zwolnić bo ciągle od niej jeb*e".

Oczywiście jak się już domyślacie owa nauczycielka stała za nami xD

Potem przez całą lekcję miałam wrażenie, że kobieta chce mnie zabić wzrokiem.

 

A tak w domu przypał?

Pamiętam że jak byłam mała, coś ok.7 lat to z kolegą i z moim bratem zrobiliśmy sobie w domu pokaz mody.

Jako że dzieci są głupie, to wymyśliliśmy sobie, że zamiast pokazu zrobimy striptiz.

Kolega zdejmował ciuchy, brat też i ja w sumie tak samo, wszystko było bardzo fajnie, kiedy nagle mama wchodzi do pokoju.

Wyobrażacie sobie? Brat, kolega i ja stoimy praktycznie na środku pokoju nadzy a w tle lecą smerfne hity...masakra xD

58815786.jpg

Opublikowano

Był lany poniedziałek miałem 7 lat i z dwoma kolegami lalismy wszystkich woda i myslelismy , ze juz wszystkich oblalismy idziemy i nagle za krazakow wyskakuja kilka lat od nas starsi goscie . Rozebrali nas (nawet majtki ) i wsadzili pod hydrant . Wszystkie dziewczyny i chlopacy to widzieli ;D Przypał jak nic

Opublikowano

Rozkroczony leżac w pokoju nagi, onanizowałem się, mama widziała to i jakoś się do tej pory dziwnie na mnie patrzy, mam wrażenie, że chce mnie zobacczyć nagiego

1390144171-U592769.png


Opublikowano

I kiedyś na mame powiedziałem "lala" a to było tak

 

"ej lala podasz mi sałate"?

 

Albo jak cygany chcieli mnie ukraść

1367750039-U864681.jpg

 

 

card.png

 

Opublikowano

Jak graliśmy na WF'ie w noge to dziewczyny tam na trybunach paczały itp. i kumpel mi gacie ściągnął xD

 

Hahaha :D Ja miałem podobnie. Stoję sobie przed salą, czekamy aż nauczyciel raczy ruszyć dupę i otworzyć drzwi :). Wyjąłem telefon, sprawdzam wiadomości... Nawet się nie zorientowałem kiedy kumpel ściągnął mi dresy w dół, w chwile potem patrze na koleżankę, a ta na mnie takie gały 0.0

 

@

A w domu ? Hmm... Wydaje mi się, że wtedy jak do siostry powiedziałem, że jest cipą (miałem 8 lat). Mama to usłyszała ... Ale to był ból -.-

Opublikowano

Były 2 dni przed swylwkiem 2k13, poszedłem z kolegami na dwór ( po 15lat). Banie mam trochę słabą, poszło 0.7 na 3, faza złapała ;D Wbiłem potem do domu, było mi w ciul gorąco i rzygać się chciało, więc wziąłem jakąś koszulkę z szafki i w nią bleee ;D Schowałem do łóżka i poszedłem spać. Na drugi dzień rano wbijam na kompa, mama wbija do pokoju i akurat w ten dzień chciała zobaczyć czy mam jakąś tam pościel w łóżku.. Znalazła koszulkę, powąchała i wyczuła alko ;D Zacząłem wkręcać, że zjadłem niedobrego pączka, ale nie wyszło xD A na dworze to były wakacje 2 lata temu, jakoś za piętnaście 22 i wracam z 2 kolegami do domu. Nagle suki idą i do nas, nie powinniście być w domu ? Ile Wy macie lat ? My, że 13, a oni to idźcie do domu. Odwrócili się, a kolega, razem mamy 39 i zaczęliśmy uciekać nwm po co xD

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Jako 8 letni chłopczyk, byłem z kolegą u kolegi starszego o kilka lat. Pokazywał nam różne gry (czyt. hugo itd.). Byłem wstydliwy. Pech chciał, że zachciało mi się do toalety, ale bałem się zapytać. Gdy kolega, u którego byliśmy wyszedł na chwilę zsikałem się mu pod kołdrę (prawie środek pokoju, kolega (ten z którym przyszedłem) to widział) i uciekłem pod most XDD Bałem się wracać do (swojego) domu i siedziałem tam 2 godziny. 

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Kiedy miałem 11lat siostra przyłapała mnie na masturbacji.

Doszedłem patrząc jej w oczy.

Opublikowano

­Ja kiedyś grałem całą noc w jakiś horror, a byłem zmęczony, więc popijałem energetyki, a dzień wcześniej z kumplem wypiliśmy sobie to ja w wieku 15 lat miałem taki odlot, że podczas spanie wyobraziłem sobie, że sufit się zawala i coś dziwnego z niego spada (substancja z horroru), zacząłem drzeć się na cały głos i poleciałem zesrany do pokoju rodziców z krzykiem. Najlepsza jest to, że po drodze złamałem stół na pół, bo na niego wskoczyłem, bo biegłem po ciemku i rozwaliłem sobie całą prawą nogę od miednicy do kolana. Do tej pory mam bliznę po tym wydarzeniu XDD

Mina moich rodziców była bezcenna, bo się wystraszyli bardziej ode mnie. Oczywiście o 3 w nocy medycyna mamy i noga cała w bandażu polana jakimiś dziwnymi substancjami, bo cała noga była sina i w ogóle dziwne vixy się z nią dział (goiła bardzo długo) i pełno krwi na ziemi ^^

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

miałem ważnego clutcha 1vs4, zabiłem 3 i ostatni nie wszedł, bo na farcie wychylił i K***A w myślach, i jeb poduszkami o ziemię.

 

 

Nie wiem, jak walicie, ale ja zawsze zamykam się w łazience i nie mam z tym problemu

Opublikowano

1.Jak siedząc na ławce z kolegami i koleżankami piłem piwo i złapała nas policja.. Oczywiście odwieźli nas do domów a otwarte piwo nam zostawili (nwm czemu) wychodzę z lodówy mama już czekała bo musieli sprawdzić dane i mama musiała coś tam podpisać że odebrała mnie bez ran a ja stoję z tym piwem lodówa na sygnałach a ja zaczynam się śmiać mówię że idę do domu i nie doszedłem nawet do drzwi i chciałem dokończyć to piwo a Policjanci na mnie krzyczą że miałem to wywalić.. mama rzuca się na mnie z rękami i zabiera mi piwo a ja zacząłem się śmiać i powiedziałem że to kradzież i chcę to panom zgłosić :D Później nie rozmawiałem z mamą przez tydzień ale to nawet dobrze bo chociaż kary nie było..

2.Albo mając 14 lat poszedłem o 24 po piwo do orlenu biore czteropak podchodzę ona mi to liczy i mówi tak: "A dowodzik będzie" a ja śmiało "Jasne że tak" Szukam niby po kieszeniach i tak na cały głos "O k***a zgubiłem" udałem że się prawie przewróciłem a ona patrzy się na mnie i na kolegę który ze mną był dodając " I tak pewnie jutro nie będą tego pamiętać" do jakiegoś kolegi który był z nią w pracy :D hahahaha A poszliśmy po te piwa dla beki bo byliśmy na działce na nocce wszyscy śpią a nam się nudziło. 

3. Kupowałem lufy w kiosku koło mnie kiedyś idę do mamy po klucze do pizzeri niedaleko ponieważ zapomniałem wziąść swoich wchodzę a moja mama siedzi z wszystkimi paniami z kiosku i z sąsiadką, wszystkie takie dziwne oczy na mnie a ja zaczołem się śmiać wziołem kluczę i mówię dobra ja idę.. Potem tylko tygodniowe gadanie po co kupowałem lufki.. 

4.Siedzimy w 3 u kolegi a nasze mamy były na zebraniu w sql.. popijamy sobie piwko jaramy szlugi a tu nasze mamy wbijają.. Wtedy to był psuedo przypał bo mieliśmy iść na odwyk :D Ale jakoś nie wyszło

5.Jakoś tak spytałem wujka czy ma skąd ogarnąć gandzie... Mama się nie dowiedziała ale musiałem mu piwo postawić xD

 

.... i tysiące innych ciekawych historii :)

 

PS. wy to wogóle przypałów nie macie, serio nie robicie zakładów ze znajomymi ? :D Nie raz to ja musiałem z włączonym pornolem na telefonie podejść do własnych rodziców i spytać się czy widzieli ten film dokumentalny o robieniu dzieci hahahahaha

 

również nie policzyłbym swoich kar i takich tam ale co życie jest jedno trzeba się śmiać bo śmiech to zdrowie :D

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

nudziło nam się z ziomkami i rzucaliśmy jajkami z okna, jeden za bardzo się zamachnął i zamiast rzucić za okno rzucił nad oknem. Mam teraz taki fajny ślad xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...