Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa wpadka przy rodzicach/rodzeństwu ?


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właściwie nie wiem, czy to była typowa wpadka przy rodzicach, ale bynajmniej było śmiesznie.

 

Swoją 18-tkę urządzałam w takim pubie/klubie. Większość towarzystwa była niepełnoletnia, w tym ja także, bo imprezę robiłam pod koniec kwietnia, bo w w moje urodziny było wesele kuzyna. :P Dogadaliśmy się z szefową, że obędzie się bez przypałów. Na początku było w porządku. Później jedna z moich koleżanek zobaczyła pod pubem swojego byłego, który niezbyt fajnie ją potraktował. Zaczęła pić, mieszać wszystkie alkohole, które były na stole. Niedługo potem leżała pod tym nieszczęsnym pubie na kompletnym zgonie. Chcąc uniknąć afery chłopak innej koleżanki wziął ją do kibla. Ta leżała tam jak worek kartofli, rzygała i zrobiła się niezła kolejka. Ludzie się wkurzali i byli dość zniesmaczeni tym widokiem. W końcu postanowiliśmy zadzwonić po jej rodziców i wtedy się zaczęło. Ci wezwali pogotowie, policję, zrobili rajban na cały klub, że ona coś ćpała, że na pewno by się tak nie upiła itp. Ostatecznie zwyzywali jeszcze ratownika medycznego, który chciał jej pomóc zanim przyjechało pogotowie. Barmanki przerażone, bo w końcu koleżanka była nieletnia. Końcem końców wywalili nas z tego klubu i jeszcze tort zapomnieli oddać. :D

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak byłem takim małym trollem, około 7 lat. To zabrałem tacie papierosa, wziąłem jego zapalniczkę schowałem się pod stołem (mały byłem, myślałem, że się nie skapną) no więc odpalam tego papierosa a tu tata podnosi obóz i mówi "Co ty tu robisz?". Ja mówię, że nic zabiera mi papierosa i mówi ze ja za mały jestem i na-szczęście mi odpuścili, ale teraz mam z tego beke.

Opublikowano

Harlem Shake Na gołego z kumplami xD aż wszedł kuzyn z synem xD

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

beka

 

@top

 

po 22 nie zgasiłem światła w pokoju. :rolleyes:

 

 

@up

ahhahaha beka.

wiesz no 14 lat ma to zaszalał ,że ulał ;)

No widzisz.

Nie zaszalałem bo tak jest prawie codziennie.

I teraz spodziewam sie masy chejtow ze pale dla szpanu choc tak nie jest.

@top

Mama sie o ganji dowiedziała. Ale nie było nic takiego ;)

PS. Dowiedziała się około 1dnia temu ;)

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Następna wpadka.

 

Jestem w tramwaju i słucham muzyki. Nagle tramwaj zahamował, no i ludzie się na mnie patrzę dziwnie i w śmiech. Ale nic 30sekund później poczułem smród :D Kumpel powiedział mi, że się głośno zesrałem :D

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


Opublikowano

Jak to w gimbazie czasem się robi jakieś debilne rzeczy, a to się czymś rzuca, a to się kogoś napierdala... No to raz kumple zajebali płytę z książki od niemca i "rzuć w niego, będzie beka". Tak rzuciłem że trafiło w nauczyciela który schodził ze schodów. Oczywiście za mną rozmawiała moja matka z wychowawczynią...

1363701576-U247153.jpg


Opublikowano

Kiedyś w świeta poszedłem zrobić kupę, kibel był trochę ciepły, ale nadal srałem, dopiero później się skapłem że sram do garnka z bigosem i wtedy starzy mnie naszli jak srałem im do bigosu, ale miałem przypał, szlaban na sranie przez rok

1342269791-U312181.jpg
Opublikowano

Przypomnialo mi sie jeszcze ze jak bylem troszke mniejszy na plazy chcialem sie wysuszyc wiec pod recznikiem sie rozebralem i zaczalem sie wycierac i tak siedze sobie na tej plazy pod tym recznikiem a potem mnie kolega zawolal bysmy zagrali w siatke no to polazlem... Widok kolegow bezcenny

Opublikowano

CIEPŁE JESZCZE Z DZISIAJ!

 

Wychodzimy z wf-u, ostatnia lekcja. Idzie jakiś bachor i się drze za mną, no to się odwracam i wrzasnąłem na całe gardło "ZAMKNIJ MORDĘ KURWA!". Trochę fail, bo za mną szła wicedyrektor. No cóż... rozmowa z rodzicami, dyrektor, wicedyrektor oi kulturze, jak sie powinno zachowywać w szkole... sraty taty dupa w kraty i kara na kompa (ciii, teraz nie siędze wgl na kompie:D).

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

brat mnie bil i sie wydarlem na caly dom ,, wez mnie zostaw kurwa juz " :-; i nastala taka cisza

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Jeszcze przypomniala mi sie pewna wpadka gdy peknie siedzilem i ogladalem porno :_;babcia weszla do pokoju ... >,<

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Historia z dzisiaj.

Dzisiaj po w-f czekaliśmy,aż nauczyciel wpuści nas do szatni wszyscy stoją chłopacy i dziewczyny.Nagle za mną kumpel zlapał mnie za spodnie i ściągnął w dół :( brecht dziewczyn i odrazu hihihihihi 8S

 

Albo jeszcze,jak wychodziłem ze szkoły to potknąłem się i powiedziałem "ło kurwa" a przede mną vice dyrektor i odrazu mówił,że jak się zachowuje,że nie ładnie tak itd.

Opublikowano

Jeszcze przypomniala mi sie pewna wpadka gdy peknie siedzilem i ogladalem porno :_;babcia weszla do pokoju ... >,<

Ja mialem taki przypal z dziadkiem.

Ogolem jezeli chodzi o ganje to mamusia wie wiec zadnych przypalow z tym nie mam.

Jezeli chodzi o fapu fapu to robie to 4lata 2-3razy dziennie i nikt mnie nie przylapal, nie wiem jak wy to robicie :D

A ogolem historie mam taka:

Jestesmy u ciotki i wujka na wsi. Byl tam taki maly balkonik i tam wszyscy pety rzucali. Ja majac z 7-8lat podnosilem te pety i do konca wypalalem, zrobilem tak z 5razy az mnie ciotka nakryla. Potem mialem ostre bole glowy i ciotka wygadala ze palam sobie pety. Kara:2miechy na canal +:D

Drugi przypal jest troszke dluzszy, otoz jak chodzilem do 2kl gim przed komunia, zamiast chodzic na swietlice to chodzilem o 6:00 do kolegow. Bywalem u trzech kolegow przez ok tydzien.Potem zaczalem chodzic na spotkania komunijne, raz poszedlem z mama mojego kolegi bez wiedzy rodzicow. Zaczeli mnie szukac wlasnie o tych trzech kolegow. Dowiedzieli sie ze zamiast na swietlice to przychodzilem o wczesnej godzinie do kolegow. Potem gdy wrocilem mialem kare miech i wpierdol xDDDD.

sstwc.jpg

Opublikowano

Marne trolle. Proponuje podpiac temat bo fajnie sie czytak

 

Wychodze sobie ze szkoly nie wiedzac ze za mna idzie wychowawczyni zadarlem sie „piaateczek kurwa”

 

Nwm jedyny przypal

Opublikowano

Ja mam mało wpadek ale mogę wam opowiadać wpadki kolegów. Dzisiaj było cieplutko to wyszliśmy na dwór pograć w nogę. Jeden qmpel gra z mojej klasy najlepiej i okiwał 3 i strzelił gola. Wydarł się na cały ryj: "Ale was wyruchałem dziwki jebane". Dobrze że nauczycielka spokojna to tylko się go spytała jak się wyraża. Wszyscy leżeliśmy ze smiechu.

Opublikowano

Fapałem sobie w majtkach siostry (takiej 9/10), drugie mialem na glowie i tak fapie a tu nagle siostra wchodzi z rodzicami do domu i mnie widzą. No i chuj sobie pomyslalem, dochodzilem wiec juz skoncze. Spuscilem sie na jej bluze a nastepnie zamknalem sie w pokoju na klucz i do dzis z niego nie wychodze, tak mi wstyd jest.

Opublikowano

Ostatnio na lekcji w szkole 2 kumpli sie biło przez prawie cala lekcje bo mielismy zastępstwo tak na jajca sie bili a ja sobie grałem na telefonie odwroconym tak jak bym kamerował bo są takie gry ze musisz trzymac tak telefon i ta babka co zastepstwo mielismy gada że kameruje ich i potem to w necie bedzie wiecie jaki przypał jest za kamerowanie wziela mi ten telefon i przyszła z pedagog że ich kamerowałem pedagog powiedziała że tata, lub mama musi przyjść sprawdzic co jest na tym telefonie czy niema tam tego filmiku z ich biciem sie. no i dala mi ten telefon dzwonie do matki ze musi przyjsc do szkoly bo jakas ulomna nauczycielka powiedziałą że nagrywam jak sie biją za godzine przychodzi mama do szkoly z ojcem i zaczynaja mi sprawdzac ten telefon tego filmiku oczywiscie tam nie bylo ale bylo cos innego, stoją tam 3 nauczycielki 2 pedagog i moi rodzice i mój stary zaczyna po kolei wlaczac filmiki i jeszcze glos mialem na maxa no i nagle jęki na pol korytarza z pornola japierdole myslalem ze go zapierdole :s

Opublikowano

Siedziałem z rodzicami w pokoju, TV włączone i jakaś reklama cośtam cośtam, boli Cię głowa... i ja nagle wypaliłem - no, i się wkurwiasz!

Tak ogólnie moi rodzice myśleli od zawsze że nie używam wulgaryzmów.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...