Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa wpadka przy rodzicach/rodzeństwu ?


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

opalałem lage przy oknie jak starsza wbiła do pokoju

od razu się zorientowała o co kaman bo w pokoju był zapach palonej ganji

żebyś miał potem obsmarkane gaty? chuyowy sposób według mnie :)

najlepiej iść pod prysznic i spuścić się na kabine

 

No i co, najlepszy sposób jak i tak wiesz, że zaraz idziesz się kąpać itp ;x

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wpadka tylko prostackie zachowanie  8S  :rolleyes:

 

Prostackie zachowanie ? Ja szczerze mówiąc wolałbym dostać w twarz z tych drzwi niż bulić hajs za myjkę. Jestem zdania szacunek za szacunek a skoro on podszedł nie kulturalnie i poprostu sobie otworzył drzwi, był bardzo nachalny. To nie dostał tego szacunku i kultury odemnie. Nie jestem tutaj od uczenia ludzi kultury więc poprostu to załatwiłem. Twoje myślenie wskazuje na to że jak bym spotkał mężczyznę bijącego kobietę na ulicy i pobiłbym go aby obronić tą panią to jestem prostakiem tak ? Jeśli dalej tak uważasz to żyj sobie dalej w swoim cukierkowym świecie który nie istnieje. Żulek był pijany i mógł równie dobrze wyjąć zaraz z kieszeni nóż. Każdy może poczuć się zagrożony, ale jakoś muszę sobie z tym radzić. Szczerze mówiąc nie wzywałbym Policji do byle jakiej sprawy bo w tym czasie może mi wejść włamywacz do domu i celować z pistoletu np. do mojej siostry a w tym czasie patrol będzie zajmował się panem który poprostu sam z siebie się upił i załatwił sobie problem...

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

No i co, najlepszy sposób jak i tak wiesz, że zaraz idziesz się kąpać itp ;x

a jak potem mama będzie Ci prała majciochy to zobaczy że są ospermione bo będą sztywne i zabarwione na biało :)

 

@Edit

 

chyba że masz mało spermy jakieś 2,3 kropelki xD

w moim wypadku spokojnie byś zrobił bezy dla całej rodziny xD xD

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

a jak potem mama będzie Ci prała majciochy to zobaczy że są ospermione bo będą sztywne i zabarwione na biało :)

 

@Edit

 

chyba że masz mało spermy jakieś 2,3 kropelki xD

w moim wypadku spokojnie byś zrobił bezy dla całej rodziny xD xD

Te plamy to można rozcienczyc woda, aż nie będzie widać i nie będzie czuć ostro slonego zapachu. Wygląda na zwykle zalanie wodą. Chyba, że nosisz białe bokserki xD.
Opublikowano

Chyba najpopularniejsza wpadka to masturbowanie się kiedy rodzic wchodzi do naszego pokoju, bądźmy ludźmi ale ja miałem również taką wpadkę na szczęście udało mi się mówić mamie że mi się rozporek zepsuł i próbuje go normalnie naprawić, całe szczęście uwierzyła mi. 

Opublikowano

Ja przeklinałem a moja mama widok matki nie zastąpienia wrac do domu a zapomniala o tym xD :-)

Dobrze ze nie ona do domu pasa i lanie tak bardzo.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano
to było jakieś nie wiem, 3 lata temu, byl to poczatek mojego zepsucia i upadku moralnego, wpadlem wtedy w szpony papy i zaczalem ogladac filmiki obrazajace najwieksze polaka papieza w polsce. po niedlugim czasie oczywiscie trafilem na katolickie forum mlodziezowe znane pod nazwa karaczan, niestety bez zastosowania odpowiednich filtrow po wejsciu na nie na caly ryj zaczynalo lecieć zapętlone: JAN PAWEŁ 2 JEBAŁ MAŁE DZIECIIII ŁAAAAAAAAAAAAAAAAA, a ja miałem wtedy otwarte okna, drzwi od pokoju i oczywiscie wszystko polecialo przez glosniki tak, ze pewnie pol wsi uslyszalo. od tego czasu nie wychodze z domu
Opublikowano

Starych w domu nie było  mieli być ok 19 więc  postanowiłem Sobie poszaleć z koleżanką w ich łóżku(było rozłożone to czemu nie korzystać) i w dodatku o wiele większe niż moje.

 

Rodzice wbili do domu (w czasie)ale całe szczęscie koleżanka zdążyła się ubrać jak i Ja zanim ogarnęli zamek,  wszystko bylo pięknie dopóki....

 

Starzy zobaczyli włosy dlugie czarne(U mnie cała rodzina blond) w łóżku i się wydało....;/

 

 

Troche głupio Mi było tym bardziej jak stary Mi powiedział, że Mnie wypierdoli z domu jak jeszcze raz wyjebie jakąś laskę na ich łóżku.....

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Starych w domu nie było mieli być ok 19 więc postanowiłem Sobie poszaleć z koleżanką w ich łóżku(było rozłożone to czemu nie korzystać) i w dodatku o wiele większe niż moje.

 

Rodzice wbili do domu (w czasie)ale całe szczęscie koleżanka zdążyła się ubrać jak i Ja zanim ogarnęli zamek, wszystko bylo pięknie dopóki....

 

Starzy zobaczyli włosy dlugie czarne(U mnie cała rodzina blond) w łóżku i się wydało....;/

 

 

Troche głupio Mi było tym bardziej jak stary Mi powiedział, że Mnie wypierdoli z domu jak jeszcze raz wyjebie jakąś laskę na ich łóżku.....

Masz 20 lat i rodzice zabraniają ci segzu?
Opublikowano

Babcia mnie kiedyś przyłapała na fapaniu.

 

 

Bolał mnie kiedyś ptak, stoje w kuchni i tak sobie oglądam, myślę co jest, a tu siostra wchodzi i takie co Ty k***a robisz? 

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Bywalec
Opublikowano

Najlepiej jak oglądasz pornola, drzwi do pokoju już się otwierają a tu lag przeglądarki/kompa. ;)))

Opublikowano

Masz 20 lat i rodzice zabraniają ci segzu?

 

Nie ale ciekawe jaką Twój ojciec miałby reakcje jakbyś się ruchał na jego łóżku.

 

 

 

 

 

 

Nażygałem siostrze na głowę jak zgonowałem w ubikacji (Ona spała w klopie)

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Jak byłem mały to pokazywałem dupę do okna jak dzieciaki wychodziły ze szkoły, aż przyszła siostra chwyciła mnie za nogę i rzuciła z parapetu.

­

Opublikowano

głupia sytuacja ale to była drobnostka. Gadałem z jakimiś ludźmi na TS i komuś odbiło po czym zaczął bluzgać jak pojebany. Dostałem ochrzan od matki że przesiaduję w złym towarzystwie i ich słownictwo demoralizuje młodszego brata xD Tak swoją drogą, czy tu każdego na fapaniu przyłapano czy jak? Co drugi to o pornosach pisze. Ja idę albo do kibla albo jak jestem w łóżku to w późnych porach ( tak 23 lub 24 bo wtedy wszyscy śpią a ja ciągle coś robię :D ).

Opublikowano

Ja miałem wpadke jak piloten od tv w okno Jeb*** ;d 

a krzyki jakie było xD

 

to było tak gram w metin2 na serwerze pacze jakiś 206 lvl mi ksuje i mnie cały czas bije na wszystkich ch i w m1 tez mnie bil  ja miałem 134 lvl wiec sie CENZURA i CENZURA pilotem  w okno od drzwi, czemu pilotem bo pilot był pod ręką i myszka ale szkoda myszki ;d 

a pilot kupiłem nowy i szybe ;d 

Opublikowano

Byłem kiedyś z mamą w ratuszu (nie było mnie w szkole) potem idziemy do maca na kurczaka a tu nagle moja klasa tam siedzi z moja wychowawczyna sie na mnie gapi, jednak wytłumaczyliśmy wszystko xD

Opublikowano

A no na którejś wyciecze klasowej wracając skądś nie pamiętam za bardzo zatrzymaliśmy się na 2-3h w galerii i tak wyszliśmy w 6-7 typa i szukamy miejsca aby zapalić ganje a tu sąd okręgowy, coś wojskowego, i też coś podobnego do sądu nie pamietam za bardzo XDDD i znaleźliśmy taki mały park i tak stanęliśmy w kółeczku i każdy pali z lufy a przechodnie tylko patrzą się XDDD potem jak wracaliśmy do domu to miałem taki straszny zjazd że siedziałem jak trup i gadałem z wychowawczynia bo podeszła do mnie, oczywiście sie  zorientowała bo na koniec roku soobiście sie przyznałem XDD

Albo jak na gastro wszedłem do sklepu i chciałem kupić bułki a były po 35gr i stałem tam z 10 min i liczyłem ile ich kupie za 2złote aż w końcu liczyłem na kalkulatorze XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wchodze do domu normalnie czysty a babcia mi wyjeżdza z tekstem że ja jakieś dopy biore 

Któregoś dnia sobie u kolegi siedzie i sie przejarałem i do mnie Ojciec podchodzi a ja taki upizgany w chuuuj czuje ze zwymiotuje jakoś gadam i przyypał testy miałęm ( oczywiście negatyw kolega mi moczu pożyczył XDDDDDDD )

 

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Potańcuję sobie w rytm muzyki w słuchawkach podczas robienia obiadu... A tu dziadek wchodzi. Jego mina - bezcenna  xD

Do dzisiaj nie mogę zapomnieć tego upokorzenia.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak mialem jakies 10 moze 12 lat chciałem napompowac sobie BMX. No i sie denerwuje ze nie moge znaleźć pompki i koncówki do napompowania bo nie mialem przy rowerze "samochodowej" złączki. Szukałem i szukałem wkurw na maxa bo sie do kumpli spieszylem i tak mi zajęło przynajmniej 20 min. Juz taki w max czerwony i rece mi sie z nerwow trzęsły ze nie moglem nałożyc tej końcówki na ten dzynks do pompowania :D Krzyknąłem " ku*wa jego mac. Ja pierd*le " I akurat ojciec wychodził z domu... taki mały przypał :P

 

W późniejszym czasie, w gim jakos, pojechalismy do Biskupina i z kumplami w 6 kupilismy 3g. Styralismy sie i potem kumpel zgubił tyte z zapalniczka. Ochroniarz znalazł tyte i nie chcial oddac nam. Az w koncu przyszedł drugi ochroniarz i zajarali z nami :D i oddali nam reszte :D

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...