Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa wpadka przy rodzicach/rodzeństwu ?


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaram se fajke w piewnicy rodzice pojechali gdzieś jaram juz prawie koniec w piewinicy full dymu nie zdazylem wywietrzyc i slysze przyjechali o kur*wa xD rece tarzałem w popiele ide do gory a mama co tu tak smierdzi wchodzi do piewnicy a tam swiata nie widac xD Kazanko było xDD

1390758008-U305854.png graphic.png

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak byłem mały (9-10 lat), to po dość sporym obiedzie, z niewiadomej przyczyny krzyknąłem na cały dom "Ale się nawpierdalałem!". Oczywiście pytania skąd znam takie szatańskie słowa itp.

 

W drugiej klasie gimbazjum kumpel trzymał klamkę od strony klasy i nie chciał reszty wpuścić, więc szarpnąłem za nią (klamkę) i grzyb wie jakim sposobem wyrwałem drzwi z zawiasów. Jakoś mógłbym się z tego wygrzebać, gdyby nie fakt, że razem z drzwiami poleciałem na dyżurującą nauczycielkę xD

7m9a.png


Opublikowano

Ja też proponuje podpiąć temat bo sie fajnie czyta ;)

@top

ja zbyt przypałów nie mam. Przychodze na dededzie do domku (ja tylko pale ganje i szlugi, browarki to na suszę) i nic normalka ;)

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Ja też proponuje podpiąć temat bo sie fajnie czyta ;)

@top

ja zbyt przypałów nie mam. Przychodze na dededzie do domku (ja tylko pale ganje i szlugi, browarki to na suszę) i nic normalka ;)

 

 

  • Wiek:14 lat
  • Urodziny:Lipiec 15, 1998

 

beka

 

@top

 

po 22 nie zgasiłem światła w pokoju. :rolleyes:

Opublikowano

Mialem wolna chate i palilismy bake ^^ Bylem tak zajebany ze zapomnialem okna otworzyc i ten zapach palonej baki unosil sie po calym pokoju :P Oczywiscie starsza odrazu wyczula ze cos smierdzi i mialem przypal kazala powiedziec od kogo to mam jak nie powiem to idzie do szkoly powiedziec ze pale. Ale jakas ja uprosilem i skonczylo sie kara na 1tyg hahah ;p W Szkole jeszcze nie chcaca potuklem szybe musialem placic oczywiscie moja popierdolona wychowczyni poswiecila 2 lekcje (wychowawcze) zeby o tym pogadac ;P Przypal byl bo starsi musieli placic...

I nie wiem co jeszcze ;p Ogolnie takich przypalow bylo wiecej ale jakos mi sie nie chce teraz myslec ;)

Opublikowano

O przypomniała mi sie jeszcze jedna wpadka. Jak miałem 7 lat i powiedziałem przy ojcu fuck you bo usłyszałem w szkole jak koledzy mówią. Spytał się czy wiem co to znaczy. Wiadomo powiedziałem mu że nie wiem. Później powiedział że to jest bardzo brzydkie słowo i żebym więcej takich słów nie mówił, a ja do nie go Fuck you. Ale w łeb dostałem :D

Opublikowano

Moj najwiekszy przypal, to z dupa przyslismy do mnie, matula miala wrocic pare godzin pozniej. To jak wolna chalupa to maly seks, co sie okazalo mama skonczyla wczesniej i przylapala nas xD mialem 16 lat :D. Nic wiecej takiego nie mialem

Opublikowano

Powrot z melanzu o godzinie 11 z rana nayebany w 3 dupy xD

"Dawid, czemu Ci sie tak oczy swieca?" xD

Normalka xD

 

Ja pamiętam jak nie dawno u babci byłem, dzień wcześniej (sobota) poszedłem wieczorkiem po wora spaliłem dwie kany i jedną zostawiłem na niedziele.

Rano babcia do kościoła poszła, a jak chata wolna, to można zajarać więc od razu wiadro od wujka z pokoju pożyczyłem nabijam tą kane zamykam butle i 10/15 sek później babcia wbija do pokoju, a ja zajebany nachylam się nad wiadrem :D

Oczywiście babcia rozkminiła co robiłem i mały przypał był, bo już hajsu nie chciała mi dawać xD

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Fapałem przy hentaiach.

tak poważnie, to nie wiem chyba grałem w jakąś gre i na coś się mocno zdenerwowałem.

kur*y i chu*e leciały jak skowronki, a akurat tata wszedł do pokoju ;_;

Opublikowano

Siostra patrzyła na moją Historie przeglądarki, od tamtego momentu usuwam po wszystkim. XDD

Opublikowano

Kiedyś grając w halówkę na WF'ie dziewczyny odstąpiły nam całą salę żebyśmy sobie pociupali w gałę na całą salę. Dziewczyny siedziały na trybunach i gadały, śmiały się ale również i patrzyły jak gramy w nogę. Podchodząc na środek boiska w celu rozpoczęcia gry kolega podszedł od tyłu i chciał ściągnąć mi spodenki, ale mu troszkę nie wyszło i ściągnął spodenki razem z bokserkami. Jakoś nie spieszyło mi się żeby szybko założyć majtki to spokojnie, powoli się schyliłem i założyłem bieliznę na Siebie. :v

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Przyszedł do mnie chłopaki poszliśmy do mojego pokoju ;D
Leżeliśmy razem w łózku przytulanki, całowanki etc.
I nagle Tatuś wszedł.
Chłopakowi kazał iść do domu a mi drzwi ściągnął do pokoju i do tej pory nie mam ._.

Jeszcze jedna wpadka :

Byłam w wakacje na weselu kuzynki i w poprawiny, siedzieliśmy z młodymi na dworze, a starsi w domu ;D
Tańczyliśmy, wygłupialiśmy się no i oczywiście piliśmy ;o
Po kilku kieliszkach zaczęło mi odwalać i kuzyn dla beki otworzył mi 2 flaszkę i piłam z gwinta kilka dużych łyków xD
Oczywiście padłam na ryj ._.
Na następny dzień wstaje patrze się obok mojego łózka doniczki z kwiatkami,( nie wiem po co to poustawiali)
schodzę na dół do kuchni i mówię całej rodzinie i wszystkim gościom :Dzień dobry.
A Oni w ryk. :D
Idę do lustra... i patrzę się.. Byłam cała wysmarowana węglem ;c .
x.x
Oczywiście kazanie i szlaban miałam do końca wakacji za to ze sie tak najebałam :D

Roventiuss
212528fc17.png

 

Opublikowano

Na WF, gdy robiłem wślizg to ściągnęły mi się gacie (dziewczyny patrzały jak graliśmy w nogę), to chyba komuś z polskiego reprezentacji też się przydarzyło :P

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

Przypomniało mi się jeszcze jedno:

 

W przedszkolu mieliśmy mega upośledzony kibel. Na 10-15 chłopaków była tylko jedna muszla i zawsze pierwszy siadał jakiś 3-letni, najmłodszy zjeb, który nawet nie potrafił mówić. Siedzial na sraczu i brzmiał tak jak teraz typowy żul " w formie ", nikt go nie rozumiał i kazaliśmy mu się spieszyć, ale zawsze zlewał. (btw. wyobraź sobie, że srasz a 20 cm przed tobą stoi kolejna osoba)

 

Ale sprawiedliwość skurwysyna dopadła, raz się zawaliła muszla i straż pożarna musiała kruszyć kafelki, żeby go wyciagnąć :D. Ja natomiast podczas leżakowania nigdy nie spałem, poszedłem więc do kibla. Tak, miałem jakieś rozkminy i straciłem poczucie czasu, wychowawcy przedszkola zadzwonili po policje bo myśleli, że dziecko ukradli xD.

Opublikowano

1.Ja byłem nie przytomny po spaniu(była ok 11 12)Chciał zobaczyć jaki telefon...A tu ful kart z jakimiś hd porno xD ona się tak rozdarła jak by jej ktoś dziewictwa pozbawił.naszczęście rodzicow nie było w domu.

2.MOja mama ma pracowników którzy w huj jarają.No to ja cztero latek myśle a co mi szkodzi warto sprubować.No i mnie brat 11 lat starszy przyłapał jak brałem zapałki i juz chcialem isc na pole:) Ale na szczescie jak dzien wczesniej go przyłapałem go na jaraniu z bongo(nie wiedziałęm jeszcze co to było-ale wiedziałem ze cos jara)uzgodnilismy ze nikt na siebie nie poskarzy.

3.2 razy przyłapanie na porn przez drugiego brata

daftpunkh.jpg

 

sygnaturka by "mucka12"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...