Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa wpadka przy rodzicach/rodzeństwu ?


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyłapany na waleniu konia przy kompie z pewną świadomością że wszyscy pojechali a jednak rodzeństwo wbiło ojjojoj.Akurat kiedy był orgazm.

@daro

Kazirostwo haahga......... : D

Segz

16ob.png

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bylo tego duzo, ale najgorsze jak starzy byli w pracy (tak myslalem) a na serio byli w barze ja tu ostro ogladam pornole i jaram i tu starzy 4 h wczesniej wracaja. jeszcze najgorszy bylo to ze jak wchodzi sie do domu to mam okno i wszystko widac. ! OMG MOGLEM ZASLONIC ROLETY" bylo to ze 2 lata temu, to mialem kazanie o kobietach xD

Opublikowano

W moje urodziny wstałem, poszedłem do kuchni (spałem nago, dziwny pomysł po imprezie urodzinowej :)) wchodzę, a tam cała rodzina i przyjaciele chcieli mi zrobić niespodziankę :P

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Mam wi-fi w całym domu, a wiadomo okres dojrzewania to i walić się chcę. Nie wyczyściłem historii w telefonie (w ch... pornoli), a ojciec mi sprawdził, ale był przypadł.

Opublikowano

Chciałem zobaczyć jak to jest jarać fajka, z kumplami siedzieliśmy pod blokiem, nikt prawie tamtędy nie przechodził. I akurat moja Mama szła tamtędy :C

 

Tydzień wagarów, siedziałem w domu. I w ostatni dzień, Mama wcześniej wróciła do domu. od razu telefon do Wychowawczyni. :x

1351788161-U286260.png

Opublikowano

Ja narazie latam bez przypału.

Jedynie jak wypaliłem dziurę w dywanie (w toalecie) to mówiła żebym w końcu przestał palić w domu ale to tylko tak powiedziała ;)

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Wiecie co ,a oczywiscie tez mialem okres fapania ,ale mnie nigdy nie złapali.

mam pytanie aahaha jak to jest potem spojrzec rodzica w oczy ?haha:D

 

 

@ mysle ze najbardziej debilna wpadka bylo ,jak dla zwaly z kumplami (jakos w gimbazie) udaalismy ze sie yebamy w dupke ) a tu kurfa akurat moj ojciec idzie-.-

Opublikowano

No jasne, że ogarnęła o co chodzi xD Od razu mi wora zajebała xD dobrze, że to były tylko resztki po wczoraj (kana)

 

Kana? A nie przypadkiem Kania ? :P U was może się inaczej gada :D

 

Mój największy przypał to jak oglądałem pornole, szybko zamknąłem lapka i tata wchodził i od razu redtube :D

skpUo.png

Opublikowano

Ale wy amatorzy jesteście... Ja fapam codziennie i jeszcze nikt mnie nie przyłapał.

 

Powiedziałem do siostry kiedyś ruchaj się zamiast ruszaj ;x

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Raz mi samochód na światłach zgasł to krzyknąłem "Skurwysyn jebany w dupe kurwa". Mina matki bezcenna.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Kiedyś jak cała rodzinka wyjechała do ciotki na obiad ja oczywiście zostałem w domu :) Wiecie jak to jest szlugi przed kompem fapanko i takie tam sprawy :) No i nie wietrzyłem nic łaziłem nago po domu i tak jakoś nie zmogło że zasnąłem nago przed kompem a oczywiscie historia nie usunięta a na głownej karcie redtube :) Dopiero mnie matka pod wieczór obudziła ojciec w brecht jak zwykle :) a myślałem że matka wyjdzie z siebie i stanie obok :) Skończyło sie na zabrania zasilacza do lapka i posprzątania petów które walały sie po całym domu :) Taka mała wpadka :)



Mam wi-fi w całym domu, a wiadomo okres dojrzewania to i walić się chcę. Nie wyczyściłem historii w telefonie (w ch... pornoli), a ojciec mi sprawdził, ale był przypadł.

11085_urzekla-mnie-twoja-historia.jpg?13

*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Z kumplami mielismy niezłą zabawę, voda, szlugi i kilka kolezanek oczywiscie na imprezie. Tak się najebalismy ,ze chodzilismy po miescie bo chcieli mnie odprowadzic do domu oczywiscie pijani no i siostrę spotkałem xD Oczywiscie w domu kazanie zeby tak mocno nie szalec ;f

sygnauf.png



by Valky


Opublikowano

Najebany wyszedłem z 2 pokoju...powiedzmy za stare wino było, więc się wróciłem i znów usiadłem na fotelu bo chodzić zbytnio nie mogłem xDDD

-- Tak mama zauważyła, przypał w chuj.

Opublikowano

Gdy miałem 9 lat miałem podać tacie fajkę i mama ją podała a ja zamiast ją podać wziąłem ją do buzi i chciałem się zaciągnąć.Ostro było po tym w domu :D

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Albo była taka akcja w wieku 5 lat poszedłem na polę z siorami i kumple, zajaraliśmy tam "trawkę"...ok 5 minut potem, ledwo wchodzę do pokoju, mama zauważyła że objarany jestem dostałem wpierdol...podobno potem rzygałem, ale z tego co wiem to film się urwał.. xD

Opublikowano

Nic ciekawego narąbałem sie i mama mnie zawołała a ledwo na nogach stalem:d

''Może nie wystarczę ale będę tuż obok, prócz Ciebie nie ma dla mnie nikogo''






Opublikowano

Ja osobiście wpadek nie miałem nigdy, aczkolwiek raz na sylwestrach w wieku 9 lat wypiłem pół butelki wina i gdy wracałem do domu powiedziałem mamie ,,Dzień dobry" ;D

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Jak grałem w lol'a zrobłem quadra i już prawie penta i ded "kurwa" na cały blok i reste kompa od mamy poszedł bo sąsiadka była .

Opublikowano

Ja nie wiem czy to można nazwać wpadką ale napisze to xD

 

Jak miałem 5lat to moi rodzice mieszkali jeszcze z dziadkami. Mieli swoj jeden pokój, ale to nie jest ważne. Mój tata schylił sie po coś, a ja wziolem talkie drewnianie oparcie od fotela, I zajebalem mu tym w plecy, po czym wyszedlem z pokoju i sie obrazilem na niego. Oczywiście ja tego nie pamiętam, rodzice mi opowiadali.

 

 

I taki mały przypal w wieku 15lat xD

 

Kiedyś wróciłem do domu lekko podpity, i rodzice pomyśleli sobie że ja coś palilem, wybuchła w domu wielką afera, pojechaliśmy do szpitala żeby zrobić testy, oczywiście nic nie wyszło na nich i byłem czysty. Ale lekarz powiedział że mogłem wachac klej, i że tego nie da sie wykryć. Jak lekarz powiedział to mojemu tacie to on sie mu zasmial w twarz.

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja jeszcze w wieku 12 lat, przestraszyłem się czegoś i się zesrałem :)

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


Opublikowano

Ja jeszcze w wieku 12 lat, przestraszyłem się czegoś i się zesrałem :)

Hahahahahahah a było to na dworze czy w domu?

 

Przypomniales mi taka jedną wpadkę xD

 

W sanatorium był taki synek co trzymał obsrane majtki pod poduszką, wchodzi pielęgniarka do pokoju zmienia pościel i widzi te majtki xD miała lekkie zdziwko xD

 

Proponuje przypiac temat żeby sie nie zawieruszyl, bo fajnie sie czyta takie zeczy.

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...