Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największa wpadka przy rodzicach/rodzeństwu ?


Vante7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Najebany jak bela wchodzę do kebaba z ziomkami no i moja kolej na zamówienie no to mówię kebaba z frytkami, babeczka widzi że już źle ze mną i pyta się czy na wynos czy na miejscu i nie wiem czemu powiedziałem ze na wynos, spoko czekam jako ostatni na swojego kebsa patrze wtf czemu ja mam jakieś dziwne pudełko a cały lokal kiśnie ze mnie mega bekę XDD.

 

-Idę sobie przez ulice zjarany i nagle kumpel do mnie że mnie mocno pokopało a ja "No co Ty mnie kopło? Ty chyba swoich oczu nei widziałeś!". Nagle słyszę głos matki z jakiegoś baru obok akurat k***a raz na rok wyjdzie do baru i muszę mieć takie szczęście... Tak wszystko słyszała xD

 

- Ogólnie sytuacja taka że musiałbym się rozpisać w c**j ale w skrócie najebany koleś kazał się mojemu koledze rozbierać bo on z więzienia dopiero wyszedł i 20 lat nie ruchał!?!??! 

 

-Melanż trwa i Matka wchodzi do domu syf brud i takie tam no cóż przypału dużego nie było kazała tylko wyjść wszystkim xD

 

- Najebany rzygałem przed klatką  koledzy siedząc ze mną któraś godzinę widząc że mi się polepsza postanowili już mnie zostawić (nie dziwie się xD) Jak wszedłem tylko do klatki od razu usiadłem na schodach i mi się przysnęło nagle słyszę głosy "co ty odpierdalasz?" byli to Sąsiedzi wnieśli mnie na górę (młodzi to luz) wchodzę do domu i matka akurat w przedpokoju... 

Koledzy opowiadali że już nawet nie miałem czym rzygać... A właśnie nie wypiłem tak dużo żeby być w takim stanie, chyba wszystko przez tą "Barmańską" od tamtej pory jej nie ruszam xD.

Wgl beka bo dużo sąsiądów za ten czas wychodziło z klatki i widzieli mnie. Opowiadali mi  kumple że jak sobie smacznie rzygałem to jakiś typek do mnie  "Na zdrowie" a ja myślałem że to kumpel ze mnie kiśnie odpowiedziałem "K***a spierdalaj" XDDD

 

-Laliśmy się z jakimiś typkami (też długo by pisać dlaczego) zaczęli spierdalać a kumpel który stał tylko z tyłu gdy my się laliśmy biegnie za nimi i krzyczy "MÓJ TATA JEST Z POLICJI SPIERDALAJCIE!" Beka dożywotnai z niego xD:D

 

-Ogólnie przypał u Matki mam mniej więcej co tydzień za przychodzenie najebanym xD

 

-Haha mieliśmy taką mega lajtową babkę od zawodowych (technikum budowlane) i normlanie na lekcji mogliśmy palić e-faje jej to nie przeszkadzało mówiła że lepsze niż zwykłe papierosy i to tylko para xD Namawialiśmy ją żeby sobie spróbowała akurat się zaciągała i wchodzi kierownik warsztatów (lekcje mieliśmy właśnie na warsztatach)  no cóż trzeba było go nieźle uprosić żeby nie podkablował bo babeczka naprawdę była z*******a to zależało nam  ale po jakimś czasie sama odeszła (może to dobrze bo przy jej podejściu nie zdalibyśmy kwalifikacji) 

 

-Wrzuciłem kolegę do rzeki byłem przekonany że nie ma nic w kieszeniach niestety miał telefon ;c Przypał u jego starych i wgl. 

 

Dużo by jeszcze można było pisać, ogólnie nie jestem żadnym jp, patusem czy coś po prostu korzystam z młodości bo najlepsze chwilę są w młodzieńczych latach <3 Możecie mówić co chcecie wyjebane w to, przynajmniej będzie co wspominać :D

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na moje 16-ste urodziny zorganizowałem grilla, ale przy domu u kolegi. Jeszcze przed alkoholizacją wyjebałem się prosto na gówno psa. Jako że był ze mną mój młodszy brat pilnowałem aby za bardzo się nie upił. Zabierałem mu jego kolejki i tak się skończyło że po powrocie do domu on poszedł grzecznie spać a moja mama widząc mnie się poryczała i nie odezwała się do mnie przez bodajże 2 tygodnie :D

4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

1.Jak siedząc na ławce z kolegami i koleżankami piłem piwo i złapała nas policja.. Oczywiście odwieźli nas do domów a otwarte piwo nam zostawili (nwm czemu) wychodzę z lodówy mama już czekała bo musieli sprawdzić dane i mama musiała coś tam podpisać że odebrała mnie bez ran a ja stoję z tym piwem lodówa na sygnałach a ja zaczynam się śmiać mówię że idę do domu i nie doszedłem nawet do drzwi i chciałem dokończyć to piwo a Policjanci na mnie krzyczą że miałem to wywalić.. mama rzuca się na mnie z rękami i zabiera mi piwo a ja zacząłem się śmiać i powiedziałem że to kradzież i chcę to panom zgłosić :D Później nie rozmawiałem z mamą przez tydzień ale to nawet dobrze bo chociaż kary nie było..

2.Albo mając 14 lat poszedłem o 24 po piwo do orlenu biore czteropak podchodzę ona mi to liczy i mówi tak: "A dowodzik będzie" a ja śmiało "Jasne że tak" Szukam niby po kieszeniach i tak na cały głos "O k***a zgubiłem" udałem że się prawie przewróciłem a ona patrzy się na mnie i na kolegę który ze mną był dodając " I tak pewnie jutro nie będą tego pamiętać" do jakiegoś kolegi który był z nią w pracy :D hahahaha A poszliśmy po te piwa dla beki bo byliśmy na działce na nocce wszyscy śpią a nam się nudziło. 

3. Kupowałem lufy w kiosku koło mnie kiedyś idę do mamy po klucze do pizzeri niedaleko ponieważ zapomniałem wziąść swoich wchodzę a moja mama siedzi z wszystkimi paniami z kiosku i z sąsiadką, wszystkie takie dziwne oczy na mnie a ja zaczołem się śmiać wziołem kluczę i mówię dobra ja idę.. Potem tylko tygodniowe gadanie po co kupowałem lufki.. 

4.Siedzimy w 3 u kolegi a nasze mamy były na zebraniu w sql.. popijamy sobie piwko jaramy szlugi a tu nasze mamy wbijają.. Wtedy to był psuedo przypał bo mieliśmy iść na odwyk :D Ale jakoś nie wyszło

5.Jakoś tak spytałem wujka czy ma skąd ogarnąć gandzie... Mama się nie dowiedziała ale musiałem mu piwo postawić xD

 

.... i tysiące innych ciekawych historii :)

 

PS. wy to wogóle przypałów nie macie, serio nie robicie zakładów ze znajomymi ? :D Nie raz to ja musiałem z włączonym pornolem na telefonie podejść do własnych rodziców i spytać się czy widzieli ten film dokumentalny o robieniu dzieci hahahahaha

 

również nie policzyłbym swoich kar i takich tam ale co życie jest jedno trzeba się śmiać bo śmiech to zdrowie :D

Nikt normalny nie podchodzi do rodziców z włączonym pornosem. xD

Opublikowano

Nikt normalny nie podchodzi do rodziców z włączonym pornosem. xD

Zakład to zakład niestety.. Znajomi robili gorsze kary :D Ja poprostu wiem z kim się mogę założyć. Później poprostu mówię że to zakład krzyczą na mnie ale tłumacze że nie mogłem odmówić kary xD oni mi tłumaczą że mogłem itd. itp. Raczej każdy zna te gadki

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Zakład to zakład niestety.. Znajomi robili gorsze kary :D Ja poprostu wiem z kim się mogę założyć. Później poprostu mówię że to zakład krzyczą na mnie ale tłumacze że nie mogłem odmówić kary xD oni mi tłumaczą że mogłem itd. itp. Raczej każdy zna te gadki

 

Haha przypomniałeś mi jak na działce mieliśmy robić wyzwania jeśli ktoś czegoś nie zrobił musiał wypić takie ohydne piwo malinowe z keczupem i z czymś tam jeszcze nie pamiętam. 

Wyzwania były typu podejdź do babki i zapytaj się czy jest szansa na zaruchanie (wiadomo że nei do jakiejś starszej :D) Albo wbij komuś na działkę i połóż się przed nim krzyżem :D Zapukaj do drzwi i zapytaj się czy możesz się u niego wysrać. Podbiegnij do dziewczyny i zacznij udawać goryla (nawet banana kupiliśmy). Albo wejdź do sklepu i zapytaj się ekspedientki czy chciała by się ruchać ^^ Babeczka na policje chciała dzwonić XDDDD. Wszystkie te wyzwania oczywiście zostały zrobione xD. Z perspektywy czasu nie zrobił bym tego drugi raz to było pojebane głupie i podwpływem xD  :D

 

Miałem jedno wyzwanie którego nie zrobiłem mianowicie: Podejdź do jakiejś dziewczyny i zapytaj się jej czy czasem nie chciała by dostać pizdę na ryj. Powiedziałem p******e bo jeszcze kiedyś ja zobaczę znowu i będzie przypał.  Mało co się nie porzygałem od smaku tego piwa xD

Opublikowano

Podarłem ojcu karty w Hearthstonie. Był wpierdol :C

 

A tak na serio rapsowałem sobie z słuchawkami na uszach i wbiła rodzina do pokoju i słuchali mnie przez jakiś czas xD

1

2

3

 

Opublikowano

Haha przypomniałeś mi jak na działce mieliśmy robić wyzwania jeśli ktoś czegoś nie zrobił musiał wypić takie ohydne piwo malinowe z keczupem i z czymś tam jeszcze nie pamiętam. 

Wyzwania były typu podejdź do babki i zapytaj się czy jest szansa na zaruchanie (wiadomo że nei do jakiejś starszej :D) Albo wbij komuś na działkę i połóż się przed nim krzyżem :D Zapukaj do drzwi i zapytaj się czy możesz się u niego wysrać. Podbiegnij do dziewczyny i zacznij udawać goryla (nawet banana kupiliśmy). Albo wejdź do sklepu i zapytaj się ekspedientki czy chciała by się ruchać ^^ Babeczka na policje chciała dzwonić XDDDD. Wszystkie te wyzwania oczywiście zostały zrobione xD. Z perspektywy czasu nie zrobił bym tego drugi raz to było pojebane głupie i podwpływem xD  :D

 

Miałem jedno wyzwanie którego nie zrobiłem mianowicie: Podejdź do jakiejś dziewczyny i zapytaj się jej czy czasem nie chciała by dostać pizdę na ryj. Powiedziałem p******e bo jeszcze kiedyś ja zobaczę znowu i będzie przypał.  Mało co się nie porzygałem od smaku tego piwa xD

 o widzę też na działeczkę się jeździ :) Oj ciekawe kogo wyzwania były gorsze, kolega musiał iść na orlen kupić czteropak i spytać się ekspedientki czy ma 60 groszy pożyczyć bo mu na chleb brakuje, zdziwiła się tak jak my wszyscy ze znajomymi jak ona mu pożyczyła te 60 groszy sprzedając mu czteropak hahaha 

albo jak koleżanka miała podejść do przechodnia i spytać się czy ma ochotę na lodzika .. hahahaha ona się go pyta a on uciekł bo zauważył nas wszystkich jak się patrzymy i się śmiejemy :D

albo jak miałem zahipnotyzować kolegę hahahahah jakoś się udało nagadałem trochę głupot i kazałem mu robić pompki :D Po 10'tej się przewalił i obudził się dopiero rano :D

 

Jak to alko działa na człowieka co ? :D Ale tak jak mówiłeś będzie co wspominać. Jutro znów jadę na działeczkę więc jak wrócę niedziela/poniedziałek to może coś ciekawego tu opisze ;D 

 

Były też te złe historie gdzie prowadząc kolegę we 3 i tak nie mogliśmy go ogarnąć bo się przewalał... Albo jak wylatywał z domku rzygając na wszystko przed sobą. Szkoda że każdy ma inną głowę ;P Taka zabawa nie fair ;d 

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

o widzę też na działeczkę się jeździ :) Oj ciekawe kogo wyzwania były gorsze, kolega musiał iść na orlen kupić czteropak i spytać się ekspedientki czy ma 60 groszy pożyczyć bo mu na chleb brakuje, zdziwiła się tak jak my wszyscy ze znajomymi jak ona mu pożyczyła te 60 groszy sprzedając mu czteropak hahaha

albo jak koleżanka miała podejść do przechodnia i spytać się czy ma ochotę na lodzika .. hahahaha ona się go pyta a on uciekł bo zauważył nas wszystkich jak się patrzymy i się śmiejemy :D

albo jak miałem zahipnotyzować kolegę hahahahah jakoś się udało nagadałem trochę głupot i kazałem mu robić pompki :D Po 10'tej się przewalił i obudził się dopiero rano :D

 

Jak to alko działa na człowieka co ? :D Ale tak jak mówiłeś będzie co wspominać. Jutro znów jadę na działeczkę więc jak wrócę niedziela/poniedziałek to może coś ciekawego tu opisze ;D

 

Były też te złe historie gdzie prowadząc kolegę we 3 i tak nie mogliśmy go ogarnąć bo się przewalał... Albo jak wylatywał z domku rzygając na wszystko przed sobą. Szkoda że każdy ma inną głowę ;P Taka zabawa nie fair ;d

Ja pamietam ze mialem takie wyzwanie, ze mam sie rozebrac do naga przed jakas stara babka i zaczac sie onanizowac, wymachiwac energicznie penisem przy niej i spytac sie czy pomoze mi dojsc. Oczywiscie zrobilem te wyzwanie bo inaczej musialbym zjesc chlebek (chlebek z tej gry "chlebek"). Przestraszylem sie jak ta babka wyciagala gaz pieprzowy z torebki to w pospiechu nie wzialem ubran i zaczalem spierdalac jak pojebany na dzialke ^_^

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Pierwszy raz w życiu miałem takie..takie coś...niestety do Bierzmowania musiałem iść,przy czym musiałem chodzić na Spowiedź..i na urodzinach wczoraj zostało wystawione Piwo obj:0,9% ...Tata pozwolił mi nalać sobie..a koło mnie siedzi Babcia...I wszyscy jedzą fajnie po cichu ciasto ja się napoiłem tym ,,Piwem,, a Babcia ,,Syneczku pijesz ,,Piwo,, ty byłeś w Maju w Bierzmowaniu,a na spowiedzi kiedy byłeś ? ,, porażka...

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Pierwszy raz w życiu miałem takie..takie coś...niestety do Bierzmowania musiałem iść,przy czym musiałem chodzić na Spowiedź..i na urodzinach wczoraj zostało wystawione Piwo obj:0,9% ...Tata pozwolił mi nalać sobie..a koło mnie siedzi Babcia...I wszyscy jedzą fajnie po cichu ciasto ja się napoiłem tym ,,Piwem,, a Babcia ,,Syneczku pijesz ,,Piwo,, ty byłeś w Maju w Bierzmowaniu,a na spowiedzi kiedy byłeś ? ,, porażka...

Dlatego alkohol 18+, nawet te <1%o, bo zawsze ktoś się znajdzie, kto to wypomni, a w szczególności w rodzinie, dodatkowo ośmieszajac cię pytaniem o dziewczyne, głupio komentujac
Opublikowano

Moja największa wpadka to masturbacja leżąc na łóżku, rozkroczony jak żaba. W tym samym czasie co doszedłem, wszedł ojciec do pokoju popatrzal jak się skręcam z mocnego orgazmu, trzymając rękę na penisie a następnie z odrazą do mnie wyszedł z pokoju.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

TigerXMetin

Barmańska jest spoko :D Jak hajsu mało to zawsze ze znajomymi ją chlejemy... Kupi się 3-4 takie i fajna bania :D

 

Mama niedawno zaczęła pracę co się wiąże z tym, że wcześnie rano wstaje... Całkowicie zapomniałem, że po pierwsze jest w domu (godzina 6 rano), a po drugie, że wychodzi do pracy :D Tak więc włączyłem sobie takie tam ciekawe filmiki i około pół godziny później mama wstawała do pracy :x Chyba wszystko słyszała, bo leciało na głośniku :/

 

Wstyd w chu* :x

Opublikowano

Z kolegą jeszcze jako bachorzy wpadliśmy na genialny pomysł rozpalenia ogniska w piwnicy... Cudem nic nie spłonęło ale ślady na dupie mam do dziś :D

Opublikowano

Jak chodziłem jeszcze do podstawówki to ksiądz przyszedł do mnie na kolęde i powiedział, żebym przyniósł zeszyt od religii. Jak go przeglądał to wtedy dowiedziałem się, że kolega na ostatniej lekcji religii narysował w nim kutasa na całą stronę.

Opublikowano

Dlatego alkohol 18+, nawet te <1%o, bo zawsze ktoś się znajdzie, kto to wypomni, a w szczególności w rodzinie, dodatkowo ośmieszajac cię pytaniem o dziewczyne, głupio komentujac

 

O ile wiem alkohol do 0,5% jest dozwolony przed 18 rokiem życia :D 

 

@BesieK

 

Ohydna jest ;d cena mówi sama za siebie jaki to syf musi być :D Nie na mój żołądek. 

Opublikowano

Przypominam sobie wycieczkę klasowa. Jechaliśmy autobusem i wszyscy jeszcze mali przymuleni. Jechaliśmy 4h i dojechalismy na miejsce. Wysiadamy z busa i zrobiłem się zielony. Pani krzyczy "ustawiamy się w pary" (mieliśmy ustalona kolejność par w jakiej kolejności ma stać alfabetycznie po nazwisku) stoję pierwszy z koleżanka i pani mówi kazanie, że nie dotykamy nie krzyczymy, a ja jej na nogi się zerzygalem. Cala klasa śmiech pani wyglądała jak by mi chciała najebac. Fail 84%

shmup_nasty_jarvan_grab_thumb.jpg


 


Jeśli pomogłem daj LIKE

Opublikowano

Jak mówiłem tak było... Będąc na działce kolega powiedział że idzie się wysikać a poszedł rzygać... trochę go nie było i wszyscy o nim zapomnieli on coś krzyczy a my obsrani kto to jest :D Wkońcu wziełem maczete i ziomka i poszliśmy zobaczyć patrzymy a kolega siedzi pod drzewem i rzyga przed siebie :D

Ale lipa teraz była dla 4 z 7 osób impreza skończyła się o 1 a ja z 2 kolegami siedzieliśmy do rana i piliśmy vodke xD Dopiero co wróciłem do domu ale obiecałem to obiecałem ! :)

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

kiedyś oglądalem dzieci w kapielowkach w celach onanizowania

po jakims czasie objawil mi sie jan pawel 2 i powiedzial zebym przestal i zostane przylapany

oczywiscie nie posluchalem poniewaz nie moglem sie powstrzymac 

no i tak sie stalo rodzice stali caly czas za mna i obserwowali moja mastrubacje

Opublikowano

Omg kolejna moja wpadka.. Dzisiaj jechałem z ojcem do sklepu.. Zatrzymaliśmy się ponieważ miał ważny telefon podchodzi jakiś żul i otwiera drzwi od samochodu gadając cały czas "Może 10 chociaż będzie ..  A może chociaż 5 ?... itd. itp. " ojciec zamknął swoje drzwi oraz szybe bo rozmawiał przez telefon podchodzi do mnie ja uchylam szybe on tak gada i gada aż się wkur*iłem i dostał z drzwi na pysk.. Mina ojca bez cenna :D

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Omg kolejna moja wpadka.. Dzisiaj jechałem z ojcem do sklepu.. Zatrzymaliśmy się ponieważ miał ważny telefon podchodzi jakiś żul i otwiera drzwi od samochodu gadając cały czas "Może 10 chociaż będzie ..  A może chociaż 5 ?... itd. itp. " ojciec zamknął swoje drzwi oraz szybe bo rozmawiał przez telefon podchodzi do mnie ja uchylam szybe on tak gada i gada aż się wkur*iłem i dostał z drzwi na pysk.. Mina ojca bez cenna :D

 

Nie wpadka tylko prostackie zachowanie  8S  :rolleyes:

Opublikowano

Nie wiem, jak was łapią na waleniu, przecież to proste się z tym ukryć albo zamknąć drzwi na klucz, albo iść do łazienki. Chociaż prawdą jest, że mogą w każdej chwili przyjść, ale zawsze zjawiają się, gdy się już dochodzi.

Opublikowano

ja miałem 1 w 6 klasie postawówki a mianowicie kolega siedzi sobie na zapleczu w klasie(była przerwa a pani nam w klasie pozwoliła siedzieć) z 2 koleżankami a ja że byłem głupi to drzwi mu na klucz zamknęłem(był w drwiach) no i lekcja sie zaczeła babka wszedła siadła a że zaplecze było za nią to oberwała framugą która wyleciała razem z drzwiami z zawiasów ...Potem był przypał a ja i kolega musieliśmy drzwi i ściane jej odmalować.

I jeszcze 1 z kolegami jak miałem7 lat graliśmy z kolegami w pomidora ja myśląc że ich rozsmiesze(graliśmy też z koleżankami) do na sie rozebrałem do tera mam przypał bo to mi wypominają....

...

Opublikowano

Jak oglądacie pornola i już dochodzicie to spuszczajcie się w majty,spodnie itp.

Tak was starzy nie przyłapią jak wymachujecie turboptysiem  ;)  ;)  ;)

Opublikowano

opalałem lage przy oknie jak starsza wbiła do pokoju

od razu się zorientowała o co kaman bo w pokoju był zapach palonej ganji

Jak oglądacie pornola i już dochodzicie to spuszczajcie się w majty,spodnie itp.

Tak was starzy nie przyłapią jak wymachujecie turboptysiem ;););)

żebyś miał potem obsmarkane gaty? chuyowy sposób według mnie :)

najlepiej iść pod prysznic i spuścić się na kabine

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...