Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temat do dyskusji o aktualizacjach botów


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiadomo cos na temat kosa?

ivan wspominał coś o aktualizacji kosa, ale jeszcze trochę poczekamy, w końcu zaktualizuje...

:ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja:

Opublikowano

Ale ten rusek mnie wkurwi* co to userzy kbota maja jakies przywileje ze jest on pierwszy aktualizowany, a KOS dopiero po 2 tygodniach, a o kerkavie to juz nie wspomne. Włożyłem w boty ok 300zl i myslalem sobie ze kbot bedzie urke robil a KOS GG a tu mnie rusek w hu** zrobil! Jak nie ma kroregos z jego botow to powinien jakies gratisy dawać czy cos. Oj ja teraz zaluje ze u niego kupilem i pewnie wiele osob rowniez....

Opublikowano

kbot pierwszy bo ma najwięcej użytkowników <_<

POZYCJA W RANKINGU: 79    POZIOM GRACZA: 22      FIRMA: MMO     CZŁONEK OD: 08-03-2008

KONIEC GRY-2014 :)

Opublikowano

moze i tak ale ivanowi sie chyba nie chce tego robic, bo ibot potrafi wyjsc w blyskawicznym tempie a kbot...

Opublikowano

moze i tak ale ivanowi sie chyba nie chce tego robic, bo ibot potrafi wyjsc w blyskawicznym tempie a kbot...

 

Bo kbot jest aktualizownay na podstawie ibota , byś się troche dowiedział.

Za 300 zł kupiłeś boty i nic nie wiesz? :)


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

przeciez wiem! ibot jest po ktrotkim czasie online a na kbota trzeba czasami czekac ponad tydzien

Opublikowano
Info od Dozera:


Witam społeczność


TO NIE KONIEC, TO TYLKO DLA NIEKTÓRYCH UŻYTKOWNIKÓW ŻEBY ODZYSKAĆ KASE!


Dziś pierwszy czerwca i, jak powiedziałem, oddam kase niektórym użytkownikom

Tutaj daję kilka przykładów (typów) użytkowników, którzy odzyskają kase:


* licencja została aktywowana między 16.04 a 01.06 przez sprzedawcę na naszej tablicy (ang. panel - płyta, zespół, tabliczka)

* nowi użytkownikcy, którzy kupili ją po raz pierwszy

* użytkownicy, którzy zapłacili za ulepszenia od platyny wzwyż


Proszę, pozwólcie mi się trochę wytłumaczyć, dlaczego stosuje takie zasady zwrotu


1. 16.04 był dzień updejtu i teraz tak to wygląda - nie mamy działającego bota.

Nie byliśmy w stanie przewidzieć, że to się stanie i nie mogliśmy wypuścić

szybkiego updejta. Użytkownicy, którzy kupili licencje gdy byliśmy on line mogą liczyć na nasz serwis

i opłacenie waszego sprzedawcy. Więc status waszej licencji zostaje.

Zapłaciliście za działającego bota i dalsze aktualizacje. Bot był online w waszym czasie aktywacji.

Teraz ciągle pracujemy nad aktualizacją, za którą zapłaciliście.


2. Nowi użytkownicy, ponieważ oni mogli nie znać terminów naszych aktualizacji.

Mają dobre doświadczenie ich przyjaciół i zakupili bota (chyba w sensie, że znajomi im polecili - koleś kaleczy angielski)

Byłoby bardzo źle gdyby gdyby Twój przyjaiel przyszedł do ciebie (w tym miejscu koleś po prostu zgwałcił angielksą gramatykę) i powiedział ci że

stracił swoje pieniądze przez twoje dobre zdanie o tym oprogramowaniu (przez to, że mu poleciłeś).

Dzięki tej małej zasadzie nie będziesz miał problemu z przyjaciółmi (tymi, którym poleciłeś oprogramowanie - po polsku tego kolesia by było ciężko zrozumieć).


3, Ulepszeni użytkownicy, którzy ulepszyli swoje licencje wyżej niż platyna zapłacili sporo kasy - więc im też odddam pieniądze

Prosze pamiętać, że dotyczy to tylko użytkowników którzy kupili licencję między 16.04 a 01.06.


Jak mogę oddać spłacić:

* Neteller

* PayPal

* Webmoney

* PaySafeCard Germany Euro

* Western Union


Każdy użytkownik z powyższych (typów) chcący odzyskać swoje pieniądze może, a nawet powinien napisac mi PW.

W tym PW chciałbym, byś napisał jak chcesz odzyskać swoje pieniądze; patrz wyżej.

Zrobię co w mojej mocy by uporać się z tym bardzo szybko. Prosze pamiętać że

mam prawdziwą pracę i nie mam wystarczająco czasu, by ze wszystkim uporać sie w kilka dni. To może zająć chwilę

ale zrobię co w mojej mocy. Wszystkie płatności -nie Western Union- będa potrzebowały około jednego dnia.

Wysyłam tylko cene licencji ( w sensie, że zwraca tylko koszty tej licencji).


Prosze nie wysyłać mi próśb o zapłatę jeśli nie esteś użytkownikiem między 16.04 a 01.06


Pozdrawiam, Dozer


PS. Tłumaczenie na język rosyjski i niemiecki pojawi się nastepnego dnia.

silvertcsax.gif


Opublikowano
1. Jest 1 czerwca, nie wiedzieliśmy że to stanie się tak szybko, było dużo zbiegów okoliczności wokół naszej pracy przez ostatnie tygodnie, gdyby był sposób na załatwienie tego teraz, załatwilibyśmy
2. Dziękujemy wam za lojalność i cierpliwość gdy przekładaliśmy terminy, jesteście fajni, bez was nie byłoby społeczności tralalala
Mamy ileś tam użytkowników na forum, ileś tam lat już współpracujemy, gdyby nie wy nie mielibyśmy tego i takie tam.
3. Teraz konkrety; będziemy świadomi, że to my to zaczęliśmy i zrobimy wszystko by wrócić online od pierwszego czerwca albo oddać kasę wszystkim co kupili licencje od 16 kwietnia; chcemy byście poznali naszą sytuacje; każdy co kupił od 16 kwietnia ma prawo żądać kasy od Dozera; jak chcesz to zrobić to pisz mu pw; nie piszcie próśb na forum bo będą kasowane
4. Więc zapytacie co się w ogóle dzieje?; żeby wam odpowiedzieć musimy cofnąć się pare miesięcy do 19 października; wypuścili jakieś tam skrypty
do swoich protokołów
Do ogarnięcia tych nowych protokołów potrzeba trochę czasu wiec potrwa to około tydzień jak wrócimy online; wcześniej mieliśmy updejty 30 minut po updejtach serwera i wszystko było ok; potem rzeczy zaczęły się komplikować, bo zmieniano sposób updejtowania serwera
Wypuszczano częściej małe updejty, a my musieliśmy updejtować bota na bieżąco
a potem przyszedł atak ddos
potem pisze, że w tym celu stworzyli jakąś biblioteczkę skryptów nazwaną Armory, nieważne
Ten atak wykluczył kilku użytkowników na pare tygodni; po tym wydarzeniu ulepszyliśmy coś tam w bocie, żeby zapobiec takim rzeczom w przyszłości; ciągle mamy plany by umieścić jakiś "anycast" i kiedy to zrobimy, będziemy nie do ruszenia, odporni; do tej pory szło dobrze, aż do 27 marca; bigpoint pomyślał, że dobrze jest być dla nas jak suka i wypuścił updejta w wielkanoc; ja wtedy byłem z rodziną na campingu i tylko dostałem cynk co i jak; potem przez 6 godzin jazdy autem komunikowałem się z resztą teamu; były pomysły, ale nie doszliśmy do niczego konstruktywnego; ja obozowałem, gdy reszta teamu starała się wpaść na jakiś trop, jak to rozwiązać; spędziłem 2 dni mojego długiego weekendu pracując na rozwiązaniem gdy inni też coś kombinowali; w końcu nadeszło rozwiązanie w formie jakiś śmiesznych (ang. fancy - śmieszny, wyszukany, fajny, ciekawy) technicznych rzeczy; mieliśmy magiczny kod - klucz; dalej pierdoli coś o tym, na czym polega ta zmiana w kodzie bota - nieważne.
I stąd nasza obecna sytuacja; pare clientów po tym (chyba w sensie, że pare updejtów po tym) mamy poważnie okaleczony game client, który staramy się ogarnąć. Nie poddajemy się w żaden sposób. Bardzo staramy się znaleźć motywacje, by każdą chwilę poświecić na bota. Przez ostatnie 5 miesięcy byliśmy świadkami sporej redukcji w liczbie użytkowników forum, a komplementy w wątkach o bocie są rzadkie. Kochamy was ludzie, ale miłość to rzecz obustronna. Jest wiele krytyki pod naszym adresem i raportów o bugach w wątkach o bocie. Przykro jest pracować nad czymś, co przestaje być zabawą. Nie dajemy za wygraną, ten post nie jest wiadomością na do widzenia, ale raczej "bierzemy przerwę od forum". Nie poddamy się w sprawie PBDO-Bot. Ten post to jakby wiadomość dla was, byście wiedzieli, że nie chcemy, byście wstrzymywali oddech zbyt długo. Dzięki za waszą cierpliwość ale teraz trzeba powiedzieć, że nasz updejt może być jutro a może być za rok. Pamiętajcie, bot był i zawsze będzie projektem powstałym z czasu wolnego (w sensie nie profesjonalnym). Kochamy was i nigdzie nie uciekamy. Jeżeli darkorbit nie jest już najlepszy, może zobaczymy się przy innym projekcie?
W każdym razie, dość to znaczy dość. Pozdrawiam, ekipa (i tutaj nicki)


Sorry że nie napisaliśmy tego na czas, chciałem to napisac wcześniej od postu Dozera, ale wygląda na to że gdzies wkradło nam się nieporozumienie

W niektórych momentach przetłumaczyłem tak ogólnie bo dużo pierdolenia było ;)

 

Liczę na jakieś lajki bo się troszkę namęczyłem ;)

silvertcsax.gif


Opublikowano

A więc do rzeczy:

1. To koniec bota?

2. Jeżeli tak i mam silvera to mi zwrócą kasę?

 

Pozdrawiam.

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

A więc do rzeczy:

1. To koniec bota?

2. Jeżeli tak i mam silvera to mi zwrócą kasę?

 

Pozdrawiam.

 

Prawdopodobnie tak, aczkolwiek jeszcze nic nie wiadomo

Pisz do Dozera, może Ci oddadzą

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Zaden bot widac nie dorowna IBOTowi :) a z tego co wiem robi go 1 osoba

 

Mylisz się, nad aktualizacjami Ibota siedzi kilka osób

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Ja zaczynam podejrzewac ze IBOT ma jakies powiazania z BP ze go nic nie rusza.

 

Rusza, przecież klienci IBota są tak samo narażeni na bana jak inni botuserzy, a to że szybko łamią pakiety jest spowodowane tym że się chłopaki znają na rzeczy i nie lenią się na każdym kroku jak nasz rosyjski przyjaciel - Ivan

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Ibota tez robia rosyjsc przjaciele :) a poza tym pomysl sobie musza ludzi banowac bo by zaduzo SFE latalo

Opublikowano

Ibota tez robia rosyjsc przjaciele :) a poza tym pomysl sobie musza ludzi banowac bo by zaduzo SFE latalo

 

Ale to nie ma nic do rzeczy, gdyby na IBota na oko przymykali to chyba każdy by wolał wydać 30 zł miesięcznie a nie 300 zł tygodniowo, i jak Ci się wydaje jaki by mieli zysk z tego ? Żaden .... Bigpoint to firma nastawiona na $$$ i nie chcą dopuścić aby chociaż na 1 Euro ich "dziabnięto" chociaż jak widzimy nie wychodzi im to

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

ehh czyli kos-a juz tez najprawdopodobniej nie bedzie?

 

A czemu miałoby nie być ? Zapewne za jakiś tam czas wyjdzie

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...