Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temat do dyskusji o aktualizacjach botów


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest IBot 5.27 a KBot 7.28 wiadomo czemu Ivan puścił jedną aktualkę więcej ?

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jest IBot 5.27 a KBot 7.28 wiadomo czemu Ivan puścił jedną aktualkę więcej ?

 

tak samo bylo . 7.26 za free , i byl 7.27 nie wiem po chuj wie po co .. ;)

 

Ale jest 7.28

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

Z czego co pamientam , każdy sie jarał ze kbot zdechnie :)

 

a PBDO bedzie ave xxx , więc co tera zdechło :) ?

 

Kbot - online 7.28

Nie martw niedługo odpalą Pbdo :)

Kbot jest na podstawie ibota więc nie ma co porównywać .


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

Pbdo upadł. Kurwa tak to jest gdy najlepsze boty idą w pizdu. a Miszczu takiego koksowego QBota zrobił

Ps. Dziwnie, bardzo dobrze działa mi MerkavaBot więc nie wszystko stracone :)

Opublikowano

dobrze ze koniec :) beda lepsze zyski

 

Dla kogo dobrze to dobrze, dla użytkowników ibota/kbota napewno dobrze bo zyski większe ale Ci co kupili lickę są w plecy 120 zł, co dałoby im 4 miechy IBota :D No cóż, pozostało nam nic innego tylko współczuć.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Ale nie którym ludzie z pdbo oddadzą kasę ; > tym co kupili od terminu xx do xx. Ale i tak macie lipe nie którzy co tyle kasy stracili ;>


@ Co do merkavybota to dobrze, że testy się kończą i bocenie za free; > Bo dla mnie nie ma to większego sensu jakby na więcej puścili Merkave, bo ludzie którzy kupili Ibota/kbota mają kijowo, bo zapłacili za bota, a inni za free korzystają.

 

Proste nie masz kasy = nie bocisz, sami jakbyście stworzyli MerkaveBota to za free nawet 1 dnia byście nie puścili, cieszcie się, że i tyle za free było ;)

Opublikowano

A mi od początku nie podobał się pdbo, dlatego jedyne co używałem, to kbot lub ibot. Dobrze, że nie będzie za darmo merkavy bota , bo zyski są bardzo małe.

 

Kto sprzedaje merkavebota?

Opublikowano

A mi od początku nie podobał się pdbo, dlatego jedyne co używałem, to kbot lub ibot. Dobrze, że nie będzie za darmo merkavy bota , bo zyski są bardzo małe.

 

Kto sprzedaje merkavebota?

 

Wydaje mi się że na chwilę obecną nie ma dealer'ów merkavabot

 

Myślę, że licencję kupisz u samych producentów na ich stronie.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Nie wiem skąd macie takie info, że pbdo bot padł..

Z tego co mi wiadomo, a konkretnie pisze na stronie, to oficjalnego upadku jeszcze nie ogłosili.

W aktualności JD opisuje ile roboty już w to wszystko i w co włożył... ile jeszcze by musieli zrobić aby pbdo zaczął działać..

" Pbdo może działać jutro, lub za rok "

Mniej więcej skróciłem Wam to co było w newsach ; )

Opublikowano

Kazdy mowil kupic kbot'a tylko ( 40 zł ) a kazdy kup pbdobo to macie teraz :)

 

A ile bylo histori/ksiązek/powiesci ze kbot zdechnie ;)

 

 

kbot/ibot - online

 

pbdo -- zdech amen

 

merkarkavabot - nikt tego nie kupi + syf

 

#Edit

 

Ps.Zapomniałem ;) , tylko tera kbot'y/ibot'y latają :) .

 

Chujowy lonek --> 2,5k na x2 .. będą ładne zyski ;)

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

a u kogo moge sie zaopatrzec w kbota tak by zaplacic psc ?

Pukacz lub costello ( dealer's Kbot'a )

 

Ivan - bezpośredni twórca KBota

 

_________________________________

 

1388242374-U369478.png

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Aktualnie, żaden bot nie działa, AKTUALIZACJA : >

 

Czekamy, zobaczymy w ile kbot'a zaktualizują czy znowu tydzień czekania...

Opublikowano

Nie piszcie że PBDO padł bo nikt nie napisał czegoś takiego, JD ma mało czasu bo ma pewnie duużo zaległości przez aktualizacje. Jestem przekonany że na wakacje(pierwsze kilka dni) wyjdzie aktualizacja, jeśli nie to kupuje IBota...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...