Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temat do dyskusji o aktualizacjach botów


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2013-06-13 11:43:42

Otrzymałeś 4 poważania

POZYCJA W RANKINGU: 79    POZIOM GRACZA: 22      FIRMA: MMO     CZŁONEK OD: 08-03-2008

KONIEC GRY-2014 :)

Opublikowano

Jest obecnie jakis bot w darmowej wersi(probnej) do zbierania palki?

I czy ktos wie kiedy bedzie pbdobot?

 

Triale: Merkava/Kerkava/KopenStealth/OpenStealth/Merkavabot

 

Nie wiadomo kiedy będzie pbdo-bot, o ile w ogóle jeszcze będzie

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Opłaca się kupować teraz OS'a? Kase mam lecz teraz jest pełno tych aktualizacji więc właśnie nie wiem czy kupić czy nie ;x

jp8p35.png
Opublikowano

Opłaca się kupować teraz OS'a? Kase mam lecz teraz jest pełno tych aktualizacji więc właśnie nie wiem czy kupić czy nie ;x

 

Ja na twoim miejscu troszkę bym poczekał.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Znowu wraca kbot który jest aktualizowany 2312345285732582578035 dni... a vps leci . . . . Czekamy, czekamy :<

 

Nic na to nie poradzisz, też mi dni na VPS'ie lecą i nic temu nie zaradzę :( Bywa ...

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

@UP no ok, ale na dzisiejszy dzień jestem w stanie dużo więcej wybocić na IBocie przez te 30 dni i BOT serwerze razem niż na aktualnym KBocie przez półroku (albo nawet dłużej) :P

141dd6ebcb69b020.jpg

Opublikowano

Wie ktoś czy z 50 zł PSC kupie licke na ibota jutro ?

POZYCJA W RANKINGU: 79    POZIOM GRACZA: 22      FIRMA: MMO     CZŁONEK OD: 08-03-2008

KONIEC GRY-2014 :)

Opublikowano

Wie ktoś czy z 50 zł PSC kupie licke na ibota jutro ?

 

Na miesiąc? Bez problemu

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

@UP

Ja bym nie był taki pewny. Wczoraj Discount na 23% był i Ibot na 2 miesiące kosztował 78 zet :P

 

Jeśli IBot na miesiąc kosztuje 35-40 zł bez zniżki to czemu 50 zł miałoby Ci nie starczyć?

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

@UP

Zależy na ile chcesz kupować. Nikt przecież też nie mówił, że ta cena nie urośnie jeszcze bardziej :). Costello się na takie numery zabezpieczył i podniósł normalną cenę IBota o 21 złoty :P (taka ciekawostka).

141dd6ebcb69b020.jpg

Opublikowano

@UP

Zależy na ile chcesz kupować. Nikt przecież też nie mówił, że ta cena nie urośnie jeszcze bardziej :). Costello się na takie numery zabezpieczył i podniósł normalną cenę IBota o 21 złoty :P (taka ciekawostka).

Zawsze było tak że u dilera botów cena jest o ileś tam złotych większa, a to że costello podniósł cenę Ibota aż tak to już jego sprawa. Najlepiej wychodzi kupić bota samemu, wtedy jest najtaniej, najszybciej i najpewniej.

 

To jest temat dotyczący aktualizacji a nie zakupu']

 

To jest temat ogólny dotyczący botów, ich aktualizacji, cen i zakupu ;)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

I jeszcze jedno pytanko :) czy jak mam PSC 50zł to moge kupić ibota za USD/EURO ? i w czym sie lepiej oplaca kupować

POZYCJA W RANKINGU: 79    POZIOM GRACZA: 22      FIRMA: MMO     CZŁONEK OD: 08-03-2008

KONIEC GRY-2014 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...