Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temat do dyskusji o aktualizacjach botów


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mi nie dziala bo wyskakuje nieznana mapa?!

 

Chyba grafika ci sie nie władowuje..

 

 

 

I znów Error przy licencji:] :P

 

 

Rano wrzucało za 1 , ale bez hp itp

 

Wrescie wrzuciło 2 konta i do tej pory lataaja :D:D

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

hehe gdzie jest obrońca Kbota user Koniecpolski?? Żenada:) Kbot stał sie Nieopłacalny wręcz,polecm Ibota,Wacek tu mądrze napisał,lepiej było za te pieniadze przysłowioła stówke zrobić mały melanż:) Pozdro

Opublikowano

Hmmm ciekawe jedno konto zalogowalem i lata, próbowałem 2 i też weszło ale musiałem zmienić konfy i teraz nie mogę zalogować.

 

Edit

Już działa, wszystkie 3 konta latają

Opublikowano

hehe znowu Error. I znowu życie w Zecie straciłem :(

Ehm ciekawe Zete robisz Kbotem? :O

Przecież zete bot robi 2x razy dłużej niż ty ręcznie :)

 

 

 

Kbot aktualnie nie działa , mi pisze przy checking license "Error"

Próbuj do skutku za którymś razem powinno zaskoczyć ;)

 

co on sobie mysli ibot jest to niech robi kbota!

Słuchaj co ty chcesz za 40 złoty ?

Ciesz sie że wogle coś robi na jego miejscu jak bym przeczytał "pare" takich jak twoje wypowiedzi to bym gówno zrobił ;)

Ivan sie męczy żebyście cieszyli japy a wam jescze żle <_<

I zauważ że Kbot to crack i bota


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

Proponuje odpalac bota na mapach bazowych tzn x-1 x-8 zauwazylem ze odpala bez problemu

moze troche prawdy wy tym jest ale raz mi sie udało na x-8 a za drugim razem error ale spróbuje drugim kontem

x

Opublikowano

Mi do teraz działał normalnie, zalogowałem się na chwile i już error, albo reconecting :/

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...