Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temat do dyskusji o aktualizacjach botów


Gość Pan Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troche to hipokryzja, bo Kbot jest crackiem, i gdy wyjdzie Qbot - też będzie crackiem. Tyle że płatnym.

Mogłeś napisać że nie ma darmowych cracków, ale kto wie, na e..p były różne ciekawe rzeczy, nawet moje omijanie licki pbdo tam wyciekło (dostałem wtedy 48..)

Jakiś czas temu był też sposób na omijanie licencji I oraz Kbota, lecz obecnie nie działa.

Także nie ma żadnych darmowych oficjalnych cracków ;)

 

Nie ma żadnych cracków ?

Na tym forum nie popieramy piractwa także rozmowa o crackach jest zabroniona .

0fc5fb0fb2710.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Rusek nie będę cytował bo to zbyt długi post.
#1 - Rozmowy o crackach są dozwolone - niby dlaczego nie mielibyśmy dyskutować o Kbotcie czy Qbocie które są crackami?
#2 - Widziałem wczoraj normalny, zwykły TUT z kodem keyloggera? I co? I nic. Także piractwo jest zabronione gdy wrzucamy cracka, i to nie zawsze.
#3 - Cytując reklamę tylko ty spamujesz i doprowadzasz do szerzenia się jej. Wystarczy wysłać raport.


7yo9.png

Opublikowano

Merkava ONLINE = D coś się dzieje.

Co do cen jak kolega wyżej pisał to już ci podaje w PLN od officjala costello.

IBOT :

Cena:

24 h (GG) / 5 PLN

30 dni (bezGG) / 45 PLN

60 dni (bezGG) / 90 PLN

90 dni (bezGG) / 130 PLN

150 dni (GG) / 220 PLN

180 dni (GG) / 250 PLN

360 dni (GG) / 470 PLN

KBOT

Cena:

Kbot noGG na 11 lat - 40zł / €10

Kbot GG na zawsze - 100zł / €25

PDBO-BOT

Cena:

Silver / 1 konto / 110 PLN* / €25

Gold / 3 konta / 295 PLN* / €70

Platin / 5 kont / 460 PLN* / €130

Diamond / 15 kont / 845 PLN* / €200


*Ceny przy płatności Przelewem Bankowym

Ukash + 5zł PSC, Dotpay + 10zł

MERKAVA :

Cena:

30 dni - 45 PLN (bonus 15-30dni*)

60 dni - 90 PLN + 5 dni GRATIS(bonus 50%*)

90 dni - 125 PLN + 14 dni GRATIS(bonus 50%*)

180 dni - 220 PLN + 30 dni GRATIS(bonus 50%*)

360 dni - 400 PLN + 120 dni GRATIS(bonus 50%*)

LICENCJA NA ZAWSZE - 400-500* PLN

KERKAVA:

Cena:

Kerkava UNLIMITED - 100zł / €25

OPENSTEALTH

KopenStealth unlimited 100zł / €25 -

OpenStealth 30dni 40zł / €10 -

OpenStealth 24h 5zł / €1,5 -

KOPENSTEALTH


KopenStealth unlimited 100zł / €25 -

OpenStealth 30dni 40zł / €10 -

OpenStealth 24h 5zł / €1,5 -


Opublikowano

Wow, ci którzy to wymyślili, śpią chyba na pieniądzach. Zdaje mi się że najdłużej działający i zarazem najtańszy to Kbot. Tylko co on dokładnie robi ? Czy może lepszy jest inny ?

Opublikowano

takie same funkcje ma co IBOT tyle że ibot ma błyskawiczne aktualizacje a z kbotem sam widzisz co się dzieje

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Ja pierdole hehe ile to juz trwa?Czas na % Gdzie jest aktualizacja?W Dupie:]

Proszę cię Uspokój się , aktualizacja będzie , widocznie Ivan ma problemy z nią . i tyle w tym temacie , nie spamuj . Musimy czekać!

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

Musze to żyć,pójść do pracy i dbać o rodzine:) Wyrażam swoje opinie i niezadowolenie w dziale i temacie stworzonym ku temu-aktualizacji:]

Opublikowano

v5 próbuje automatyzować aktualizacje

Amongst all the mess that has been the last few weeks, we have majorly tweaked our packet system. Our new system allows us to implement nearly endless features with almost no work at all! Everything is just... there! Also, it should minimise any bugs on the packet side of things.

I'm aware of a few things Peperov and Mr.Smith are working on and whilst we "rework" the bot we are fixing little bugs here and there to try and make PBDO-Bot a better bot!

We are almost there.

-jD

 

żeby potem szło od razu.
A z Kbotem albo
a) Profibot wprowadził bardzo dobre zaciemnienie kodu
B) Ivanowi się nie chce
c) Ivan ma problemy rodzinne/cośtam/leży gdzieś napierdolony i jak sie ogarnie to zrobi.
Zostaje czekać.


7yo9.png

Opublikowano

Ivan nie potrafi ogarnąć KBota w miarę szybko a myślicie że nowym botem dobrze sie zajmie. Mi się wydaje że jak już coś robił to zaprzestał kontynuowaniu tego bota.

 

NIECH SIĘ ZAINTERESUJE KBOTEM ! -.-

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Kbot przestanie istnieć. Ivan stworzy nowego bota autorskiego do którego wszyscy będą musieli kupić nowe licencje. Co wy myśleliście, że raz kupicie bota i całe życie będziecie bocić? Biznes musi się kręcić! ;)

Opublikowano

A opyla się kupować iBota na 30 dni ? Dużo sie uri nazbiera wtedy ?

 

W tej chwili nie opłaca się żadnego bota kupować z powodu codziennych aktualizacji BP

jp8p35.png
Opublikowano

jak teraz włączam Kbota to mi wyskakuje przy checking licens Error ma ktoś tak

Opublikowano

jak teraz włączam Kbota to mi wyskakuje przy checking licens Error ma ktoś tak

 

A jest nowa wersja? Przecież na stronie nie ma żadnego info o aktualizacji

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...