Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheSaints [Wojny Frakcji] [Mody] [non-premium] [no wl]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nieogar

A tak w ogóle co to ma być za end że nic się tam nie renderuje i serwa wywala? A moby tylko ze spawnera spotkałem :(

Opublikowano

@up

On już był na serwie, po prostu dzięki mnie i zepsutym endzie serwa wywaliło :(

Przynajmniej administracja próbuje to naprawić (prawdopodobnie stracę itemy)

Opublikowano

nibyogar, dzięki kurwa :(

tyle czasu na kampe w endzie i znalezienie fortecy znalazłem a teraz? Od nowa robić :(

 

@edit

 

KORAL TA KURWA MI MC ZJEBAŁA :(

TO ŻE GRAM NA SINGLU NIE ZNACZY ŻE JESTEM SAMOTNIKIEM!

DORWĘ CIĘ ŚMIECIU!

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Portal jest to prawda, ale twierdzy 3/4 nie mogło znaleźć, a jak ktoś znalazł to nie było brodawek + spawnery blaze porozwalane :P

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Mi sie wydaje że jest jeden plus , SERWER DZIAŁA Ale sa też minusy , czyli gracze , wszedłem na serwer i napisałem "Kto mnie przygranie?" a oni ",Do sierocinca Geju" Pozdrawiam graczy m.n.i : Skorpiowic to ten takie dziecko co napisało to, jeszcze mi napisało " wypie***** z serwa geju" Pozdrawiam cie za to jak to czytasz, Drugi minus to lagi, 3 minut to Nowa mapa ":<

Opublikowano

Liszowski, co do Skorpia to, po pierwsze nie Dziecko po drugie robi się ss'y i pisze sie skarge na forum.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Jebany troll -_-

Spamisz ciągle "Kto mnie przygarnie"

To wkońcu ktoś pisze: "Do sierocińca?"

 

Ale jak ciągle spamisz " KTO MNIE PRZYGARNIE?!?!?! MAM JAJKA I TRZCINE!" to co? :P

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Dzisiaj w nocy zwiększę sloty i ram dla serwera.

PS: nie przejmujcie się lagami bo są one teraz przez to że mapa nie jest wygenerowana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...