Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheSaints [Wojny Frakcji] [Mody] [non-premium] [no wl]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakbyscie potrzebowali jakiejs grafiki na forum czy cos to pisz do mnie. Troche w tym siedziałem :)

Opublikowano

@2up Możesz napisać mi na pw: coś o sobie, dać link do jakiś swoich prac oraz co w zamian chcesz za grafiki.

@up znowu, bo kilka minut temu go włączyłem. Spróbuje teraz jakoś naprawić to aby tak nie wywalało serwera ale nie wiem czy mi się uda bo problem leży bardziej w modach.

Opublikowano

Naprawdę nic z tym nie poradzę bo aktualnie technika nie ma.

Jeśli technik się nie zjawi do jutra godz. 24 to serwer raczej zostanie zamknięty.

I zrobię konkurs na moim forum w którym będzie on do wygrania (serwer opłacony na 7miesięcy)

Opublikowano

Nie da rady pobrać paczki :/

Można by było przenieść ją na inną stronę?

-----------------------------------------------------

Już działa, ok. 7 min się otwierało po prostu.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Cały czas technik się nie odzywa -.-:( jakby serw był bez modów to już dawno bym to naprawił ale niestety jest z modami, a na modach się za dobrze nie znam.

Opublikowano

@up serwer już działa ale nie wiem na jak długo, a żeby naprawić lagi / crashe serwera to jedynym wyjściem raczej będzie usunąć mod DivineRpg i wgrać inny mod na bronie itd.

Opublikowano

Dziwi mnie że na serwerze jest Familiars Api :P

Według tego co twórca moda napisał "Mod nigdy nie będzie na multiplayer, nie zezwalam na zrobienie własnej wersji multiplayer" :P

 

Ale jaka jest szansa, że wejdzie na to forum, na ten serwer :D

 

Mam nadzieje że serwer będzie on :(

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@up serwer jest już on i naprawdę cieszy mnie że ktoś z serwera Overland zagląda na inne serwery.

PS: jeśli będziecie potrzebować pomocy przy konkursie pukawki w głosach to chętnie mogę pomóc.

Opublikowano

Ja do ekipy Overland nie należę jeśli o to chodzi :D

Ale ten Piti ( czy jak mu tam :P) wku**ia :P

Na serwer już wbijam, zwłaszcza dzięki Familiars Api ^^

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@up wiem że do ich ekipy nie należysz (od samego początku śledzę projekt overland) ale myślałem że tamte osoby które czekają na serwer Overland po prostu olewają małe (prawie nikomu nie znane) serwery :D i wolą serwery na dużo skalę.

Opublikowano

A no dawno już tego nie robiłem ale...

 

Zapraszam na serwer :D

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...