Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheSaints [Wojny Frakcji] [Mody] [non-premium] [no wl]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mniej więcej nie wiem ale dzisiaj wieczorem jakoś (jak nie uda mi się naprawić błędów to najwyżej wgram stare pliki serwerowe na kilka dni jeszcze, a nowe wgram jak je skończę)

Opublikowano

Ten mod pokazujący jaki to mob i ile ma hp crashuje mc...

Opublikowano

To zespawnuj sobie wszystkie moby , i patrz się na nie po kolei (zwłaszcza na te modowane)

// Mi głównie crashuje jak widzę skeleton warrior.

Opublikowano

Mi też nie crashuje. Naprawiłem już prawie wszystkie błędy (przynajmniej
tak mi się wydaje) czy zostały naprawione to się okaże. Za jakąś 1
godzinę, może 2 serwer raczej będzie już on!

Ps: Skleton Warrior będzie usunięty. (wyłączony będzie resp jego)

Opublikowano

A co z latającymi narzędziami? One nie są groźne i mi crashują mc... Mam od nowa pobrać czy jak?

Opublikowano

jinji, nie blokujesz tylko moby tyle czasu? czy jakieś craftingi?

Opublikowano

Serwer będzie on za niedługo (możliwe że za 30min.) Craftingów nie blokuje, blokuje tylko niektóre moby oraz naprawiam błędy itd. przez które na serwerze są lagi oraz crashe.

Opublikowano

Aktualnie czekam aż nowe pliki wrzucą się na serwer.

Jak się wrzucą to włączę go i sprawdzę na szybko czy będzie działać.

Czyli to może potrwać jeszcze jakieś 15min.

ps: nie jestem pewien czy dokładnie tyle więc nie spamujecie że 15min. minęło itd. bo raczej każdy ma zegarek i widzi.

Opublikowano

Teraz jest jeszcze gorzej, crashuje mnie przy zwykłych szkieletach -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...