Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheSaints [Wojny Frakcji] [Mody] [non-premium] [no wl]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TheSaints



ip: thesaintswf.gomc.pl


ip ts3: tsx7.net-speak.pl:6330


Sloty: 32


Potwory: Tak


Zwierzęta: Tak


Npc: Tak


Dungeony:Tak


PvP: Tak


Nether: Tak


TheEnd: Tak


Premium: Nie


WhiteList: Nie



Team Serwera:



[Właściciel] CampeR_Thc


[Administrator] BigeeYeah


[Moderator] iLubie



Poszukujemy Technika!!!



Client


(Wymagany do wejścia na serwer)



http://www76.zippyshare.com/v/54664055/file.html



Skan



DRn.png



Filmik z serwera:





Pozostałe informacje:


Rekrutacja na Moderatora Serwera Otwarta!


Podania proszę składać na forum serwera.


Strona serwera: thesaints.xaa.pl (jest to strona, nie forum)


Niedługo powstanie film z poradnikiem dla nowych graczy oraz w


którym opowiem trochę o serwerze.


Pod klawiszem "G" znajduję się prawie cały crafting itemów.


Co kilka lvl dostajemy 1 serce (max serc to 30) czyli 60hp.



Mody:



Rei Minimap


FloantingRuins


Ruins


Treecapitator


Better Furnaces


TrapCraft


BSPKRSCore


BackPack


MinecraftForge


Battle Towers


Familiars mod


DivineRPG


Dungeon Mobs


ExtraBiomesXL


FarmFactory


Legendary Beasts


Golden egg


Mo' Zombies


Primitive mobs


UsefulFood


CraftGuide


More Health


Smart Moving


InGameInfo


Millenaire


BackTools


AtmosMobs


Better Fronts



Zapraszam do komentowania, oceniania itd.



Wszystkie bugi itd. zgłaszajcie do mnie na pw.


  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale mogę obiecać że warto :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Usuwam spawn kilku mobów z których dropią zbugowane itemy. Zaraz serwer będzie działać.

Edit: Serwer już działa.

Opublikowano

Serwer co chwile ma mega laga i wywala z serwera i przez 10 minut nie wejdziesz. Takie coś zdarza się co jakieś 10-20 minut.


Taka prośba ode mnie i od więkrzości graczy. Usuńcie tą "sprzątaczke" bo jak ktoś dednie a będzie miał coś cennego to po chwili jego itemy mogą zniknąć a on nie zdąrzy po nie pójść. Miałem tak jak straciłem bloczki diamentów będąć w Battle Tower.

Opublikowano

Lagi są ponieważ świat jest nie wygenerowany i jak ktoś go generuje to laguje. Te wywalanie było trochę z mojej winy bo zamiast usunąć buga z tym na starcie serwera zrobiłem to dopiero dzisiaj i niedługo powinno się to ogarnąć. W nocy jeszcze trochę ogarne lagi itp. i przy okazji usune sprzątaczkę.

Opublikowano

Wielkie dzięki za pozytywy :)))

Pozdrawiam i Zapraszam!

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zapraszam na serwer.

Edit: przerwa techniczna! za wszystkie problemy przepraszamy.

Edit2: Przerwa techniczna zakończona!

Opublikowano

Trol wyślij mi na PW swoje gg tu Ajdzor. A tak btw. zróbcie coś z tym serwerem bo zajebi*cie się gra. Polecam wszystkim.

Opublikowano

Aktualnie dużo z tym nie zrobimy bo mój technik od modów się nie odzywa, od rana już próbuje się z nim skontaktować.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...