Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serwer trzyma fason, oczywiście padł dedyk.

Oddajcie ludziom pieniądze za silki i zamknijcie ten żałosny serwer. Administracja tego serwera to jakieś nieporozumienie. Zniszczyliście serwer na własne życzenie. Do osób które chcą zacząć gre na Ardebran - darujcie sobie, sewer nie jest wart zachodu .

- non stop awarie ( kilka razy w tygodniu pada dedyk na kilka h)

- 200 osob należy podzielić na 4

- spoty zawalone ( taklamakan), pełno pt na 8 osób

- coś takiego jak pvp nie istnieje, ctf tym bardziej

- pełno turków, mało Polaków ( bardzo dużo Polaków odeszło )

- uniqe event zazwyczaj skrócone o 10min

- nic się nie dzieje

 

NIE POLECAM

Opublikowano

a administracja nawet nie raczy odpisać czy mają coś w planach to zmienić tylko patrzą na konto bankowe....

 

a jak nie macie czasu to może poszukajcie sobie innego gm... który się tym zajmie jeśli nie to zamknijcie serwer na początku było zajebiście bo chcieliście rozkręcić no i się udało zobaczyliście spore wpływy pieniędzy to olaliście sprawę tyle w temacie.

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Ale co oni mają jeszcze robić. Niestety cap 80 taki był.

nie chodzi o cap tylko o to że ciągle pada dedyk... nic nie piszą nie ma ich wgl w grze zero interesu

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Inspection

Posted on: 2013-04-22 17:05:52 by: DejaVu

Dear Players. We added new terrain but if you can enter to this map you must have special item. To get special item just make 1 empty slot in storage and make donate for 10EUR.

 

Pay to play:) gz Ardebran! rozwaliliście fajny server 8S

Opublikowano

KASA KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA IM TYLKO W GŁOWIE TYPOWY POLAK !!!

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

szczerze, porazka na kase leca goscie nic wiecej nie obchodzi ich wgl zerver

jeden event jest od 2 miechow.. caly czas pada nie polecam, wlozylem duzo czasu w ten serv i żałuje

Opublikowano

Serwer typowo turecki sie zrobił :)

Miał być robiony pod polaków tak pisali..... pieniądze im mózgi wyżerają a turek da kase

dodajcie jeszcze kurwa SUNY ZA REAL KASE to zarobicie w pizdu tyle w temacie

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Na początku to był serwer dla polaków :) ale sie zmieniło:) bo turki zaraz zapłacą :) także pozdro :) do zobaczenia na innych serwerach:)

Opublikowano

sprzedali się i tyle.... matoły

GM może łaskawie byś wszedł na mpc!!

hahahaha i to ma być Old School

chyba kebab style

"Serwer głównie tworzony jest pod Polskich graczy Silkroad Online."

"Co do eventów - sprawa jest prosta - nie mamy zamiaru ograniczać się tylko do dość znanych "Unique Event'ów", mamy wiele nowych, świeżych pomysłów na umielenie Wam czasu spędzonego w grze. Na stronie prowadzony będzie grafik eventów, ale czekać Was będą również niespodzianki."

taaa bardzo ciekawe :) czy to nie wasze słowa ?

Może powinniśmy wam jeszcze płacić za to że wgl tutaj mamy zaszczyt grać

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

lol, ogarnijcie się troszkę,
przecież i tak sporo osób kupuje 1000 silków, więc miało by po prostu taki bonus...,

poza tym z tego co widzę to już zmienili na Honor Tokeny, więc więcej było krzyku i płaczu niż czegokolwiek...

Opublikowano

A tak chwaliliście server, nawet nie widać żeby ktoś z suportu/adminów wam odpisał. Polskie projekty zawsze są skazane na porażkę.

 

Porównywanie do turków jesy błędne, turki nie kryją że chodzi im o kase.

 

 

To teraz zrobie to co zrobiło kilku "hejtów" pałetających się po temacie dragonroada reklamujących ardebran.

 

Zapraszam na venture, zbalansowane chary, spoty wolne, LEGIT server- dla ludzi chcących pograć. Tu nie liczy się ile botów jesteś w stanie postawić na raz- lecą bany.

 

Start od 42 lvl - więc nie lecisz od monotonnego początku do tego soxy u npc do 8 dg( i tak itemy od 72 lvl już są lepsze)

 

Cap 85 - więc macie prawie swój oldschol jak to mówicie.

Opublikowano

Inspection

Posted on: 2013-04-22 17:05:52 by: DejaVu

Dear Players. We added new terrain but if you can enter to this map you must have special item. To get special item just make 1 empty slot in storage and make donate for 10EUR.

 

Pay to play:) gz Ardebran! rozwaliliście fajny server 8S

 

 

juz wam place kurwy jebane

 

Buahahaha, roawaliłeś mnie tym xD

Chciałem tylko dopisać, że nawet turecki serwer by się na takie coś nie porwał xD Tym postem ci idioci dobili do reszty ten serwer:p

edit: jak ja się cieszę, że w porę stamtąd zniknąłem :P btw. zapraszam wszystkich na server Venture :) większość tam przeszła, 3 dni i 80lvl<trzeba party ogarniać>, brak bota i 1 ip, a później zabawa na jobie, żeby mieć 85 :) A no i prawie nikt nie ma silków, a jak już mają to peta, czy avka. Devila ani premki nie ma w IM, więc jest bardzo wyrównanie :)

Opublikowano

Coś wam server leci panowie admini ;]

 

171 players online.. z czego pewnie połowa ma po 2-3 postacie odpalone ^^

Opublikowano

Tak to jest jak żaden z gm nie raczy nawet wejść na serwer :) na forum też nic żadnego odzewu to co się dziwić oni zlewają nas my zlewamy ich

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

pomyślałem że przez to też takie nasze narzekanie odchodzę bo sie nic nie dzieje... ale pomyślcie żeby się coś działo to trzeba grać a nie narzekać gmowie też mają swoje własne życie... to gracze powinni sobie zapewnić zabawę na tym serwerze

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

pomyślałem że przez to też takie nasze narzekanie odchodzę bo sie nic nie dzieje... ale pomyślcie żeby się coś działo to trzeba grać a nie narzekać gmowie też mają swoje własne życie... to gracze powinni sobie zapewnić zabawę na tym serwerze

 

Ale lepiej powiedzieć "pier*olę, nie gram, odchodzę". Falusy jeszcze wrócą :)

Opublikowano

wrócą do czego ty zacząłeś tam grać 1 tydzień temu ja 1,5 miesiąca... aha

 

 

I zobaczcie kto to mówi.

Ja A co?;/

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...